جاده کمتر سفر: جاذبه های کنار جاده ای در طول COVID-19 همه گیر

سالت لیک سیتی — زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به کوه راشمور برای اوایل جولای چهارمین جشن با بحث نمایش آتش بازی او خواهید بود فقط یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از رفتن به پارک های ملی در این تابستان.

در سال 2019 بیش از 327 میلیون نفر بازدید از پارک ملی — در این سال که تعداد پایین است چرا که بسیاری از پارک های بسته در طول ماه های مارس و آوریل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. و آن را ترک کرده است کسب و کارهای کوچک در دروازه جوامع در حال مبارزه. کوچک روستایی که خط بزرگراه های منتهی به پارک های ملی گرفته اند ضربه مالی را به عنوان به خوبی.

در غرب بسیاری از پارک های ملی در حال از راه دور در مناطق روستایی در مسیر مورد ضرب و شتم برای تنها هدف از رانندگی به بیابان. گردشگران عبور از شهرهای کوچک مانند لی Vining, کالیفرنیا (در نزدیکی Yosemite) و اسپرینگدیل یوتا (در نزدیکی صهیون) که نمی بسیاری از خارجی ها در offseason.

دیوار, داکوتای جنوبی, یکی از شهرهای آن با دهها هزار نفر از مردم در حال عبور از طریق هر تابستان در راه خود را به کوه راشمور.

با جمعیت حدود 800, دیوار “جغرافیایی وسط هیچ جا” معروف ترین برای بودن در خانه به دیوار دارو داروخانه-تبدیل-توریستی سرزمین عجایب. تعداد کمی از جاذبه های آن شامل یک گالری شامل صدها غربی با مضمون نقاشی های رنگ روغن از یک زندگی به اندازه ربات T-Rex و یک رستوران است که کرسی بیش از 500 نفر است.

چهارم ژوئیه آخر هفته به طور معمول یکی از شلوغ ترین دیوار با مواد مخدر گفت: صاحب ریک Hustead و 70 و مادام العمر ساکن دیوار. کسب و کار شده است کندتر از فروشگاه بازگشایی در آغاز ماه ژوئن با درآمد فرو بردن 23 درصد اما آن را شروع به انتخاب کنید تا.

Hustead بسته فروشگاه برای 70 روز در ابتدای ماه مارس — که به طور معمول هنگامی که مشغول نجومی آغاز می شود و دوباره باز ژوئن 1. “ما خوب شش ماه و ما از دست رفته یک و نیم آنها. آنها ما را از طریق سال” Hustead توضیح داد.

قبل از بازگشایی مجدد Hustead حذف نیمی از صندلی در اتاق ناهار خوری قرار داده تا ست سپر و تمام کارکنان خود را در حال حاضر پوشیدن ماسک.

در حالی که فروش آنها به اندازه کافی برای زنده ماندن. Hustead بزرگترین مشکل شده است نیروی انسانی — 45 درصد از 200 نفر پرسنل نمی آمد بازگشت به کار برای تابستان به دلیل کارگران فصلی از شهر نمی آمد به دیوار با توجه به کوروناویروس. Hustead و دخترش سارا, شده اند کمک به اجرای این رستوران هر روز. به منظور مقابله با کمبود نیروی انسانی آنها کاهش می یابد ساعت و بسته قطعات از فروشگاه.

“ما در حال مبارزه برای بقای کسب و کار ما” Hustead گفت. “ما واقعا می خواهید برای دریافت در مالی dire straits. ما امیدوار به آینده, اما آن یک زمان دشوار است. من نماز من.”

داکوتای جنوبی در مجموع به حال 6,826 تایید موارد coronavirus در جولای 2, با توجه به داده ها از دولت را در بخش بهداشت و درمان. دولت روزانه تعداد COVID-19 موارد نسبتا کوچک در مقایسه با دیگر نقاط کشور و وجود ندارد در عین حال صحبت از بستن کسب و کار پایین.

بزرگترین غلظت از مواردی است که در میننهها شهرستان در بخش شرقی وزارت امور خارجه در حالی که پنینگتون شهرستان که در آن کوه راشمور و دیوار مواد مخدر واقع شده است سوم بالاترین نرخ با 536 موارد است.

یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی قهوه در دیوار فروشگاه های مواد مخدر در نزدیکی Wasta, S. D., ia تصویر در مه 6, 2009. در سال 1931 افتتاح شد دیوار مواد مخدر در دیوار, S. D., یک مرکز فروش و یک جاذبه توریستی.
کارسون واکر آسوشیتد پرس

فاز دوم این بیماری همه گیر در حال حاضر شروع به ضربه بیشتر مناطق روستایی و کارشناسان نگران ظرفیت شهرهای کوچک برای مقابله با ویروس است.

در یک مطالعه اخیر در حساسيت و تابآوری از مناطق روستایی به COVID-19 یک محقق یافت “حدود 33 درصد از مناطق روستایی شهرستانهای بسیار مستعد ابتلا به COVID‐19 رانده شده توسط قدیمی تر و بهداشتی‐خطر بیافتد جمعیت و امکانات مراقبت از سالمندان.” نویسنده ذکر شده کمبود پزشکان تعداد زیادی از بیمه مردم فقیر و دسترسی به اینترنت محدود کردن پتانسیل پزشکی از راه دور فقط به عنوان چند از عوامل است که می تواند مناطق روستایی بیشتر آسیب پذیر باید این ویروس سنبله.

شهرهای کوچک در سراسر غرب در حال گرفتن بازدید کنندگان

دیوار داکوتای جنوبی نیست و تنها شهر کوچک دیدن مداوم تعداد گردشگران کشیدن بیش در راه خود را به پارک های ملی است.

Rainey Creek Country Store واقع در سوان و دره آیداهو با جمعیت حدود 220 معروف است مربع آن مخروط بستنی که گردشگران اغلب برای در راه خود را به جکسون هول وایومینگ. مدیر فروشگاه جیمی Cottle گفت: آنها خیلی شلوغ بوده است او قرار توالت های قابل حمل برای مشتریان در حال انتظار در خط.

تعطیلات آخر هفته روز یادبود آنها به فروش می رسد بیش از 10 ، 000 مخروط بستنی و عادی در تعطیلات آخر هفته آنها را به فروش حدود 5000.

Cottle گفت: با پوشیدن ماسک اختیاری برای هر دو کارکنان و مشتریان است. آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی با مطابق با اصول بهداشتی و اغلب در حال تغییر است.

“این یک محل عمومی با تعداد زیادی از داخل و خارج و کمی ترسناک است. شما می دانید زمانی که مردم می آیند و ما نمی دانیم که در آن آنها بوده است” Cottle گفت.

گاوچران کافه در دوبوا وایومینگ با جمعیت حدود 971 و در مسیر به Grand Tetons گرفتن یک کمی آهسته تر شروع می شود. رستوران ویژگی های مواد غذایی آمریکایی و غرب نما که به خصوص تجدید نظر به گردشگران از خارج از کشور است. اما در این سال بزرگ اتوبوس پر از خارجی ها نمی آیند.

کل کارکنان گذاشته شد برای یک ماه اما در حال حاضر هر کس پشت در محل کار است. گردشگران داخلی و محلی در حال نگه داشتن کسب و کار رفتن. آنها همچنین امیدوار است آن را از طریق تابستان بدون نیاز به دوباره.

سابقه خانوادگی بقا

این Husteads در دیوار, داکوتای جنوبی که سابقه persevering در صورت عدم اطمینان اقتصادی. بخشی از دیوار دارو افسانه هاو روایات قومی است که داستان چگونه تد Hustead و همسرش دوروتی خریداری شهر کوچک داروسازی در وسط گرد و غبار باول. آنها به سختی هر گونه پول برای مدت پنج سال و آن را تا زمانی که تد قرار دادن یک نشانه در بزرگراه تبلیغات رایگان آب یخ و پنج درصد قهوه است که مردم از سراسر کشور آغاز شده و توقف.

ریک Hustead گفت: پدر و بیل در سمت چپ شهر در حالی که اما فکر, “هی, اگر من تا به حال بازگشت به کسب و کار با پدر و مادر من, من می خواهم به واقعا گسترش دیوار مواد مخدر و آن را منحصر به فرد, غیر معمول و با شکوه است.”

آن را تحت لایحه Husted سلطنت که فروشگاه رفت از 1000 فوت مربع داروخانه به 76,000 فوت مربع از جاذبه های آن امروز است.

از جنس پلکسی گلاس تقسیم هستند علاوه بر این به کمک 89-ساله آب و هوا داروخانه آخرین فصل از تاریخ است.

ریک می خواهد به پاس کسب و کار خانوادگی خود را بر روی دختر. “ما می خواهم به آن را به ما 90 سالگرد سال آینده است.”

در حال حاضر آنها هنوز هم فروش پنج درصد قهوه و آب یخ رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de