‘علم باید در راه ایستاده’ بازگشایی مدارس ما می گوید کاخ سفید وزیر مطبوعات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany ابرو مطرح شده پنج شنبه پس از این ادعا بیان کرد که اطلاعات علمی “و نه باید در راه” بازگشایی مدارس و به دروغ ادعا می کنند که اجماع علمی در حال حاضر پشت یک کامل بازگشایی.

“علم باید در راه ایستاده بود گفت:” McEnany اشاره کرد که تهمت بود و ابراز تمایل خود را که بازگشایی مدارس و این که “زمانی که او می گوید او به معنی باز کردن و تمام بچه ها که قادر به حضور در هر روز است.”

McEnany در ادامه با این ادعا که یک مطالعه از مجله انجمن پزشکی آمریکا از 46 اطفال ثابت کرد که “این علم است که در کنار ما در اینجا” در بازگشایی و ایالات متحده خواهد بود زیر نمونه ای از همه دیگر کشورهای غربی که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس است.

منتقدان اخراج عقب که McEnany بود و نه کاملا راستگو.

“همانطور که شما برداشت غلطی از علم شما در حال ساخت در مقابل نقطه ایم” نویسنده سارا هوتو.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ایالات متحده به هیچ وجه نزدیک شدن به ویروس تحت کنترل—بخشی از علت به رئیس جمهور و مدیریت بحران—ساخت مقایسه با دیگر کشورهای صنعتی ناقص یکی.

دبیر مطبوعاتی است که برای اولین بار مقام کاخ سفید در روزهای اخیر ادعا می کنند که بازگشایی مدارس به عنوان یک اولویت مهم برای رئیس جمهور. روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که دولت نمیخواهد مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد “به یک دلیل که چرا مردم نمی بازگشایی مدارس خود را.”

همانطور که واشنگتن پست گزارش اطمینان از کاخ سفید هستند و نه خود را از اثر مورد نظر:

با وجود این دولت اصرار شهرداری ها در سراسر کشور باید با تاخیر و یا لغو کلاس های حضوری برای سقوط به نقل اخیر سنبله در coronavirus موارد و مداوم خطر ابتلا به دانش آموزان و والدین و معلمان و دیگر کارکنان.

نگرانی های ایمنی در اطراف بازگشایی مدارس ادامه به علت اختلاف به عنوان معلمان و پدر و مادر نگران هستند به طور فزاینده ای در تقابل با فدرال و ایالتی و محلی رهبران که خواستار بازگشت به کلاس درس. به عنوان رویاهای مشترک در گزارش آکادمی ملی علوم منتشر شد گزارش روز شنبه خواستار “منابع قابل توجه” متعهد توسط دولت فدرال برای بازگشایی مدارس در سراسر کشور است.

مترقی فعال داگ پادگان پیشنهاد همبستگی بین پدر و مادر و معلمان در صورت ناامن بازگشایی برنامه.

“معلمان باید اعتصاب” پادگان توییتی. “پدر و مادر باید ایستاده با آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>