این لزج نهفته است او می گوید و بازی او پخش و شرکت او را نگه می دارد

collins_alex_brandon_ap_18267551248547_0

هزاران نفر از زنان در ایالت مین و سراسر کشور با التماس کالینز برای هفته برابر رای Kavanaugh. او نکردند. عکس الکس براندون/AP

عیسی ما آرزو همیشه هولناک سوزان کالینز خواهد رفتن به خانه در حال حاضر. در عوض در روزهای اخیر او را بارها و بارها مرتکب نوعی جنایت علیه و صداقت و نجابت و قاطعیت که او را تبدیل به خود-طنز-سطح معروف است. در شنبه شب سخنرانی خود در توافق شام که از روزنامه نگاران محروم شدند کالینز استقبال نژادپرستانه ادم احمق و ابله, مینی Trumpster, “انسان, بازی بولینگ, ژاکت” (با تشکر از چارلی پیرس) و سابق رژیم صهیونیستی. پل Lepage که گفته می شود با توجه به re-sullying دولت ما با بی ارزش حضور. “رژیم صهیونیستی. LePage است!” او بنا به گزارش اعلام کرد به “تشویق و کف زدن.” کالینز تایید شده و fundraised برای LePage در سال 2010 و 2014 اجرا می شود برای فرماندار; یک بار در دفتر او چیزهایی مانند توضیح مین مرگبار هروئین اپیدمی توسط سرزنش “با نام D-پول چرب با تدبیر” آمده است که در اینجا به فروش مواد مخدر و “اشباع جوان, دختران سفید…است که یک چیز غم انگیز.” دیگر غم چیز است: در شام کالینز whined در مورد تاریک پول تبلیغات توسط مخالفان او که رسیدن به “عمق جدیدی از باطل” در حالی که عدم ذکر او تصمیم گیری رای از یک دهه پیش به اجازه می دهد کسانی که تبلیغات; در دفاع از خود دروغ در مورد 2017 مالیات کلاهبرداری او رای دادند با مداوم اثرات فاجعه آمیز و شکایت “سمت چپ می گوید جمهوری خواهان هستند و نه طرفدار زنان” قبل از retorting “سلام? شنیده مارگارت چیس اسمیت Olympia Snowe و سوزان کالینز?” چون سلام چه مستی دروغ متجاوز در دیوان عالی کشور?

او گفت: او معتقد است Mainers خواهد شد و انتخاب مجدد او برای او شناخته شده تعهد به “ارزش های ما را عزیز نگه.” این ارزش ها بودند دوباره بر روی صفحه نمایش از شنبه, زمانی که مسکو میچ و خود را GOP باند از شنیدها وقت خود را صرف نیست با توجه به تهدیدات برای امنیت ملی و انتخابات عادلانه یا Coronavirus همه گیر ما در حال آمادگی برای, و یا هزاران نفر از کودکان زندانی در قفس و یا صدها نفر از خانه صورتحساب جمع آوری گرد و غبار در سنا اما تلاش برای آتش تا خود را misogynistic پایه با, بحث, دو, شدید, ضد سقط جنین صورتحساب بر اساس جهانی را رد کرد پزشکی اسطوره ها است. همیشه نخ سوزن Collins رای دادند در مقابل یک – یک 20-هفته سقط بان به نام درد قادر به جنین حفاظت عمل می کنند. اما از آنجا که او در حال حاضر خیانت نسل از زنان با Kavanaugh رای بدین چه جهنم او و رای برای دوم — به ویژه بی رحمانه surreally به نام “دنیا-زنده سقط جنین بازماندگان حفاظت کنند.” او همچنین کشیده, کلاسیک خود را “مشکل” بحث در مورد این موضوع از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل بی حد و حصر برای انتخاب ملی هوش و باعث شد دیگر خنده دار, تیتر در مورد شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن – با گفته او “را بسیار مطلوب” شخص دیگری است. بله او حتی furrowed او را خوار ابرو. کمی تعجب می کنم که این روز نیز به ارمغان آورد جدید نتایج نظرسنجی نشان دادن یک بار به شدت مورد علاقه کالینز است که در حال حاضر با یا یک نقطه در پشت او به احتمال زیاد دموکراتیک رقیب. آیا به ما کمک کند خلاص شدن از شر او در اینجا یا اینجا. اگر ما موفق او بدون شک خواهد بود “بسیار نا امید است.” از ما بخواهید اگر ما مراقبت.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

collins_lucy_taxes_nice_dukzdgyvqaazoc3-

collins_lepage_index.jpg

بازی ساخته شده در جهنم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de