نرم فساد از behested پرداخت

حتی به عنوان آنها تماس بگیرید برای گرفتن منافع خاص پول از سیاست برخی از قانونگذاران دموکرات در ساکرامنتو در حال درخواست کمک های مالی نامحدود از اهدا کنندگان با کسب و کار قبل از مقننه تحت پوشش موسسه خیریه برجسته سوء استفاده و نیاز به اصلاحات.

فاحش نمونه به تازگی ظاهر با توجه به اخبار بسیار عالی گزارش در CALmatters. در یک مثال مجلس راب Bonta های شرق منطقه خلیج دموکرات اجرا می شود پایه و اساس است که به $25,000 کمک به سازمان های غیر انتفاعی که در آن همسرش بود و مدیر عامل شرکت که او گفت: به او کمک کرد تا جدید غیر انتفاعی دریافت کردن زمین.

کمک های مالی به Bonta بنیاد آمده بود از گروه کسب و کار منظم قبل از قوه مقننه است. Bonta دفاع از این سهم با گفتن این باشه چرا که او نامه نوشت و گفت هیچ کدام از این پول را به همسر خود حقوق و دستمزد.

آن را به عنوان هر چند او پایه و اساس بود و در عادت توپخانه کمک به گروه های بسیاری وجود دارد تنها یکی دیگر سهم آن سال و آن را برای فقط 10 درصد از آنچه او به همسرش.

و در حال حاضر همه از ناگهانی وقتی پرسیده شد که در مورد این سهم توسط یک خبرنگار او متوجه سهم شد در واقع یک وام و او می تواند پر کردن یک اصلاح اظهارنامه مالیاتی (سال 2017). البته او نیز خواسته اهدا کنندگان با کسب و کار قبل از قوه مقننه به بیش از نیم میلیون دلار به همسر غیر انتفاعی در آنچه که به نام behested پرداخت.

هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید.

وجود یک بنیاد حمایت از لس آنجلس اعلام کرد. آن را به تازگی با استفاده از بودجه به پرداخت برای catered جلسه این هیئت در لس آنجلس.

CALmatters خواسته واضح سوال: “چرا مقامات دولتی از همان منطقه نیاز به یک غیر انتفاعی به پرداخت هزینه برای یک اتاق جلسه زمانی که آنها با هم کار کنند و چهار روز در هفته در ساختمان کاپیتول?”

“(جمع) 40 افراد با برنامه های مختلف به نمایندگی از بخش های مختلف این شهرستان است که بسیار بزرگ و چالش برانگیز است گفت:” مجلس در رأس بنیاد Assemblywoman سیدنی Kamlager.

اگر فقط همه بودند در همان محل چند روز در هفته!

در همین حال مجلس اوان پایین یک دره سیلیکون دموکرات اجرا می شود که پایه و اساس تکنولوژی های پارلمانی به نظر می رسد به فروش می رسد دسترسی به قانونگذاران با مشکوک سمپوزیوم. با توجه به تکنولوژی های پارلمانی’ وکیل هیچ چیز غیر قانونی اتفاق افتاده است.

هر چند نیاز به انجام این کار پایین بنیاد نیز متوقف افشای آن اهدا کنندگان باعث تحقیقات توسط کالیفرنیا عادلانه سیاسی كميسيون. حتی اگر تخلف یافت جریمه نسبتا کم خواهد بود و از آن خواهد شد به احتمال زیاد منجر به هر گونه تغییر.

این موسسات خیریه و behested پرداخت ها در ابتلا به. به عنوان CALmatters گزارش مقدار پول در behested پرداخت برای قانونگذاران’ خیریه رشد از $105,000 در سال 2011 به $2.9 میلیون در سال 2019. هر چند آن را فقط به قانونگذاران. در سال گذشته سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis behested $330,000 از اتحادیه های کارگری در میان دیگر گروه های جدید مبلمان برای دفتر او.

در حالی که نمونه های اخیر نشان می دهد پتانسیل برای آنچه که حداقل نرم فساد نمونه های تاریخی نشان می دهد بدترین خواهد شد و می تواند اتفاق می افتد. سال پیش قانونگذاران گرفتار شده بودند در یک FBI نیش درخواست رشوه به یک سازمان غیر انتفاعی به ارائه آنها را با یک جریان درآمد پس از بازنشستگی از قوه مقننه است.

اگر گرفتن منافع خاص پول از سیاست چیزی است ساکرامنتو سیاستمداران واقعا در مورد مراقبت از, ما می خواهیم آنها را برای شروع در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>