داستان پشت یوتا ویروسی, پدر, دختر آواز, اواز یا موسیقی دو

کایزویل — حصیر شاو مشغول به کار بود در حیاط خلوت هنگامی که او 15 ساله دختر شگفت زده او را با یک سوال.

“شما می توانید خواندن “نماز” با من؟” ساوانا شاو پرسید: پدر او. “من نمی خواهم به خواندن اولین آهنگ من به تنهایی.”

نوجوان ایجاد شده بود Instagram account — اولین شیرجه رفتن به جهان رسانه های اجتماعی — به نگه داشتن در تماس با گروه کر دوستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین پست او در حال رفتن به خواندن “نماز” — یک امیدوار آهنگ مشهور ساخته شده توسط Celine Dion and Andrea Bocelli. او عاشق “نماز” تا زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید. اما او عصبی شد و خواست پدر او که اغلب آواز می خواند در اطراف خانه در کایزویل به او بپیوندند.

“او از من خواست به خنک کردن گفت:” حصیر شاو که در آن زمان پوشیدن دانشگاه بریگهام یانگ توپ کلاه و خانواده ریونیون تی شرت. “گفتم ساوانا خود را در گروه کر دوستان شما نمی خواهید به مراقبت از آنچه من هستم ، این یک معامله بزرگ نیست.'”

Brooke Shaw fixes her daughter Savanna Shaw’s hair while she and her father Mat Shaw prepare to record a cover of the song “Shallow” in their family’s home on Thursday, May 14, 2020. The father-daughter duets went viral on YouTube as they shared their passion for music amid the COVID-19 pandemic. “The one thing more contagious than a virus is hope and so we’re just doing our small part in the world to spread some hope,” Mat Shaw said.
بروک شاو رفع دخترش ساوانا شاو مو در حالی که او و پدرش حصیر شاو آماده برای ضبط یک پوشش از آهنگ “کم عمق” را در خانه و خانواده خود را در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. پدر و دختر دوئت رفت و ویروسی در یوتیوب به عنوان آنها به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای موسیقی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “یک چیز بیشتر مسری از یک ویروس است که امید و بنابراین ما فقط انجام کوچک ما در جهان به گسترش برخی از امید” حصیر شاو گفت.
پیچک Ceballo, Deseret News

به طوری که آنها پیش جعلی و ثبت و ارسال شده خود را تفسیر از “نماز است.” در عرض چند روز بعد از ارسال این ویدئو به Facebook حصیر شاو ارسال یک تصویر به دختر خود. او دور تعداد نمایش: 2,700.

“شما نمی خواهید به این باور است,” او گفت: دختر خود را. “شصت و مردم به اشتراک گذاشته اند تصویری!”

اما این تنها آغاز راه بود.

شماره نگه داشته و در حال افزایش است. و در حال افزایش است. و در حال افزایش است.

ویدیو پیشی گرفته است 6 میلیون بازدید.

“او باید ام تغییر لباس های خود را,” ساوانا گفت: با خنده.

پس از ضبط “نماز” در اواخر ماه فوریه پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده است تعدادی از آهنگ ها با هم — همه چیز از “زیبایی و هیولایی” به “شبح اپرا” به “بزرگترین شومن.” یک تعداد انگشت شماری از دوئت رسیده اند بیش از 1 میلیون بازدید.

این Shaws که در حال حاضر 385,000 یوتیوب مشترکین نیز گرفتار توجه ملی از رسانه ها مانند “صبح به خیر آمریکا” و “Kelly Clarkson نشان می دهد.” نام خود را در حال حاضر نشان می دهد تا در گوگل. آنها حتی به تازگی در مصاحبه ای با اخبار صبح نشان می دهد در ژاپن است.

“من واقعا واقعا فقط فکر می کردم که دوستان من و خانواده ام قرار بود به آن را ببینید” ساوانا شاو به تازگی گفت: Deseret News طول یک زوم تماس بگیرید. “و من فکر می کنم اگر من شناخته ام چگونه آن را دریافت کنید من احتمالا میرم خیلی بیشتر عصبی است. من از نوع خوشحالم من که نمی دانم.”

قبل از Shaws رفت ویروسی ساوانا بود خجالتی خواننده در یک محلی گروه کر ساختمان اعتماد به نفس خود را. و حصیر بود و مشغول پدر چهار که تا به حال قرار دادن موسیقی در پشت رایتر.

اما آنها تا به حال غیر منتظره ظهور را به شهرت.

شکستن پوسته

ساوانا شاو هنوز هم عصبی می شود زمانی که او و پدر او پست جدید تصویری (کانال یوتیوب خود را در حال حاضر ویژگی های 17 آهنگ ها). اما واقعیت این است که او را هل می دهد گذشته اعصاب او می گوید او آمده است یک راه طولانی است.

“ساوانا همیشه کمی خجالتی و با موسیقی” حصیر شاو گفت. “این تعجب آور بود چرا که پس از ارسال این آهنگ ها برخی از دوستان خوب او حتی نمی دانند که او می تواند آواز بخواند مانند آن است.”

به تازگی برادوی-عشق نوجوان — که ادعا می کند به تماشای “شبح اپرا” هر روز پس از اقامت در خانه پیوست جدید جوانان گروه کر در حال مرکز تئاتر.

از طریق این گروه به رهبری گروه کر مدیر کلی DeHaan شاو دوستان جدید ساخته شده است. و او شروع به احساس می کنید راحت تر های صدا و ایستاده در کانون توجه است.

اما در میان همه گیر کر تمرینات شاو همیشه نگاه به جلو به در حال حاضر لغو شده است. نوجوان — قدیمی ترین فرزند در خانواده — تا به حال برای پیدا کردن یک راه جدید برای به اشتراک گذاشتن شور و شوق او را برای موسیقی است. بنابراین با کمک پدر و مادر او در رسانه های اجتماعی و قرار دادن خودش در جهان است.

“شما تعجب که چگونه بسیاری از با استعداد کشف نشده مردم وجود دارد خارج وجود دارد که فقط نیاز به کسی برای خود حمایت و تشویق و کمک به آنها به اندازه کافی شجاع فقط با قرار دادن خود در خارج وجود دارد” حصیر شاو گفت. “و شما تعجب که چگونه بسیاری از فوق العاده پیام ما در حال از دست رفته فقط به خاطر اینکه مردم نگران هستند که شاید آنها را نمی پذیرفته شود و یا آنها بیش از حد خجالتی و یا آنها نگران انتقاد.

“برای شکستن آن پوسته و فقط بگو: من اینجا هستم. این صدای من آن را و یا ترک آن’ … این فقط شگفت انگیز قادر به شجاعت برای انجام این کار است” او ادامه داد. “این ترسناک بود اما ما هستید بسیار خوشحالم که (ساوانا) تصمیم به انجام این کار است. و ما آنقدر به او افتخار است.”

Mat Shaw listens to Savanna Shaw recording her part of their cover of the song “Shallow” inside a closet in their family’s home on Thursday, May 14, 2020. The father-daughter duets went viral on YouTube as they shared their passion for music amid the COVID-19 pandemic. “The one thing more contagious than a virus is hope and so we’re just doing our small part in the world to spread some hope,” Mat Shaw said.
حصیر شاو گوش به ساوانا شاو ضبط او بخشی از پوشش خود را از آهنگ “کم عمق” در داخل یک گنجه خود را در خانه و خانواده خود را در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. پدر و دختر دوئت رفت و ویروسی در یوتیوب به عنوان آنها به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای موسیقی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “یک چیز بیشتر مسری از یک ویروس است که امید و بنابراین ما فقط انجام کوچک ما در جهان به گسترش برخی از امید” حصیر شاو گفت.
پیچک Ceballo, Deseret News

رسالت یک رویا

حصیر شاو همیشه عاشق آواز. به عنوان یک کودک او آرزوی ضبط موسیقی و بودن در برادوی است.

اما این همه را که پدرش درگذشت. او 14 ساله بود.

پس از مرگ پدرش با خانواده خود دچار برخی مشکلات مالی نقل مکان کرد و از لس آنجلس به کایزویل.

در دبیرستان شاو نگه داشته و شور و شوق خود را زنده آواز در گروه کر و شرکت در موسیقی تئاتر است. او حتی با حضور در دانشگاه ایالتی وبر در عملکرد صوتی بورس, اگر چه عمده او بود حسابداری. پس از فارغ التحصیلی موسیقی کاهش یافت و به کنار جاده به عنوان او شروع به تمرکز بیشتر در املاک و مستغلات کسب و کار و رشد خانواده است.

“من واقعا نمی بسیار با (موسیقی) به صورت یک تکه بزرگ از زمان” او گفت:. “اولویت من بود و مطمئن شوید که خانواده من امن و مراقبت از, و من می دانستم که موسیقی که قرار بود به انجام این کار برای خانواده من است.”

Savanna Shaw and Mat Shaw record a cover of the song “Shallow” in their family’s home on Thursday, May 14, 2020. The father-daughter duets went viral on YouTube as they shared their passion for music amid the COVID-19 pandemic. “The one thing more contagious than a virus is hope and so we’re just doing our small part in the world to spread some hope,” Mat Shaw said.
ساوانا شاو و حصیر شاو ضبط یک پوشش از آهنگ “کم عمق” را در خانه و خانواده خود را در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. پدر و دختر دوئت رفت و ویروسی در یوتیوب به عنوان آنها به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای موسیقی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “یک چیز بیشتر مسری از یک ویروس است که امید و بنابراین ما فقط انجام کوچک ما در جهان به گسترش برخی از امید” حصیر شاو گفت.
پیچک Ceballo, Deseret News

اما او هرگز متوقف آواز در اطراف خانه. و شنیدن او را پدر صدا — که بسیاری از مردم حاضر اند در مقایسه با Josh Groban — الهام ساوانا شاو به آواز خواندن. تا همین اواخر هر چند این دو تا به حال هرگز فکر نمی کردم برای قرار دادن صدای خود را با هم.

“پس از ضبط (‘نماز’) و سپس گوش دادن به آن, ما, مانند, ‘وای ما واقعا شبیه صدای ما vibrato مشابه” حصیر شاو گفت. “این شبیه تن است که واقعا شما تنها می توانید از ژنتیک است. … انجام با دختر من مثل این است که فراتر از وحشی ترین رویاهای من.”

پخش كردن, شادی

میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر شنیده حصیر و ساوانا شاو بخوان با هم — چیزی است که پدر و مادر هنوز هم داشتن یک زمان سخت بسته بندی سر خود را در اطراف.

“ما رشد کرده تا با شنیدن هر یک از دیگر بخوان و ما قطعا درک هر یک از دیگر استعدادهای اما فکر می کنم که بسیاری از افراد دیگر نیز قدردانی صدای ما شده است بنابراین تعجب آور” حصیر شاو گفت.

این Shaws نیست تکنولوژی زرنگ و دانا — آن زمان آنها را ساعت ها به خود اولین ویدئو در یوتیوب.

آنها نیز هرگز پا در یک استودیو. برای آواز خواندن اواز یا موسیقی دو نفری آن همه شروع می شود در یک گنجه — چه حصیر شاو تماس خود را در “قرنطینه استودیو ضبط.”

“آن را واقعی تصور” ساوانا شاو گفت: با خنده.

کمی میکروفون لبه پنجره رساند تا با یک جفت شلوار پیژامه, شمع را به اپل. این Shaws تمرین و رکورد خود را به آواز خواندن در این فضای گنجه دور از روزانه هرج و مرج در منزل آموزش. سپس در آشپزخانه, جدول, آنها فیلم یک ویدیو آواز خواندن همراه به که ضبط.

“ما واقعا نمی دانیم که آنچه ما انجام می دهیم” حصیر شاو گفت: با خنده. “شاید که رسم است که آن را واقعا فقط یک ساده ارائه از یک پدر و مادر در تلاش برای گسترش برخی از امید و برخی از شادی.”

در Shaws’ بسیاری از فیلم های یوتیوب, هزاران نفر از مردم — از جمله پرستاران و افرادی که عزیزانشان را از دست داده — اند نظرات چپ قدردانی است. بسیاری گفته اند که این موسیقی است که کمک به آنها را از طریق غیر این صورت زمان تاریک است.

Brooke Shaw and Pennie Jean Shaw, 6, listen to Mat Shaw and Savanna Shaw while they record a cover of the song “Shallow” in their family’s home on Thursday, May 14, 2020. The father-daughter duets went viral on YouTube as they shared their passion for music amid the COVID-19 pandemic. “I love it because before all of this they never sang together and so this is new and just really special for our family,” Brooke said. Pennie Jean said listening to her sister and father singing helps her fall asleep.
بروک شاو و Pennie ژان Shaw, 6, گوش دادن به حصیر شاو و ساوانا شاو در حالی که آنها رکورد یک پوشش از آهنگ “کم عمق” را در خانه و خانواده خود را در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. پدر و دختر دوئت رفت و ویروسی در یوتیوب به عنوان آنها به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای موسیقی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. “من آن را دوست دارم چرا که قبل از همه این که آنها هرگز سنگ با هم و بنابراین این جدید است و واقعا ویژه برای خانواده ما” بروک گفت. Pennie ژان گفت: گوش دادن به خواهر و پدر آواز او کمک می کند تا به خواب رفتن.
پیچک Ceballo, Deseret News

این Shaws گفت: یک نفر آمد و به آنها گفت که نسخه خود را از “نماز” بود که در تشییع جنازه یکی از بستگان که درگذشت از COVID-19. یک زن و شوهر به آنها تماس گرفته و گفت: آنها بازی Shaws’ موسیقی در عروسی خود را. یکی مرد بود و حتی در تلاش برای استفاده از Shaws موسیقی به نفع خود بازگشت دوست دختر خود را.

“این بدان معنی است بسیاری فقط قادر به در یک موقعیت در حال حاضر — به خصوص در این زمان که ما در حال تجربه با این بیماری همه گیر — برای قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن این پیام امید و تشویق از طریق موسیقی” حصیر شاو گفت. “هرگز در یک میلیون رویاهای خواهد ما همیشه فکر می کردم که موسیقی ما را این نوع از تاثیر. شده است که بهترین بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de