‘باتلاق زنده و سالم است’: مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل لابی باید شرکت به طور متوسط سالانه 10 میلیارد دلار در Covid-19 کمک برای مشتریان شرکت های بزرگ

در عین حال یکی دیگر از نشانه آن است که “باتلاق زنده است و به خوبی در واشنگتن” با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار وعده به تخلیه آن حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند منتشر شد گزارش جدید صبح روز دوشنبه شناسایی حداقل 40 مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل لابی که شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 10 میلیارد دلار در فدرال Covid-19 امداد خود را برای مشتریان شرکت های بزرگ از همه گیری آغاز شد.

ده ها تن از لابی با روابط به ناروا خود را از طریق مبارزات خود دولت و/یا انتقال تیم “در مجموع نشان داده اند حداقل 150 مشتریان در Covid مسائل عمومی” شهروند یادداشت در گزارش جدید با عنوان “COVID لابی Palooza” (pdf). آن دسته از مشتریان از جمله شرکت عظیم به عنوان Pfizer Comcast در, mcdonald’s, مسترکارت و خطوط هوایی آمریکا.

“چند سناریو را بهتر تجسم بسیاری از افراد تصویر از واشنگتن ‘باتلاق” از ده ها تن از استخدام-تفنگ لابی تجاری در دولت خود اتصالات در طول بهداشت عمومی اورژانس.”
عمومی شهروند

“بحران ارائه شده به خصوص فرصت سودآور برای کسانی که لابی که لذت بردن از روابط نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او—و آنها تصرف” می خواند در این گزارش که به طور خلاصه پروفیل های تمام 40 از lobbiysts و جزئیات برخی از فعالیت های خود را. “آنها باید گزارش لابی برای به دست آوردن خاص صنعت carveouts برای کمک, دولت تصویب مشتریان خود محصولات و, شایع ترین Covid مربوط به کمک های سراسر بی شمار از برنامه.”

عمومی شهروند یافت که 27 مشتریان از مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل لابی باید امن $10.5 میلیارد دلار در مالیات دهندگان coronavirus کمک—یک مبلغ است که به احتمال زیاد یک دست کم نگیرید چرا که شامل داده ها از $650 میلیارد چک حفاظت از برنامه که در کاخ سفید کار کرده است برای نگه داشتن تحت کاری ادامه داده اند.

این $10.5 میلیارد دلار در مجموع با توجه به شهروند “متشکل از 6.3 میلیارد دلار در کمک های مالی $4.2 میلیارد دلار وام و $67 میلیون ارزش حمایت را در قالب شرکت ها و خرید اوراق قرضه توسط فدرال رزرو است.”

پنج نفر از لابی شناسایی عمومی و شهروند—از جمله سابق حمل و نقل بخش رسمی جفری با مته سوراخ کردن و سابق خزانه داری و مشاور اردن Stoick—”ممکن است نقض یک مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور محدود است که فعالیت های لابی با مقامات سابق” این گروه گفت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در بسیاری از موارد اشکال نشان می دهد که مقامات سابق’ سازمان به طور مستقیم لابی” این گزارش می خواند.

کریگ Holman ثبت شده لابی برای شهروند و یک کمپین کارشناس امور مالی گفت: آسوشیتد پرس که این گروه در حال برنامه ریزی برای فایل اخلاق شکایت بیش آشکار نقض.

“وجود دارد به نظر نمی رسد به هر کسی که اجرای حکم اجرایی” گفت: Holman. این گزارش می گوید رسیدگی به فعالیت موجه است.

با این استدلال که اصلاحات فراگیر خواهد بود لازم را برای جلوگیری از احتکار در آینده های شهروند گفت: “چند سناریو را بهتر تجسم بسیاری از افراد تصویر از واشنگتن ‘باتلاق” از ده ها تن از استخدام-تفنگ لابی تجاری در دولت خود اتصالات در طول بهداشت عمومی اورژانس.”

“در کوتاه مدت, دولت, البته باید همه چیز آن را احتمالا می تواند به ارائه عمومی بدون مانع پنجره به جزئیات که در آن تریلیون در دلار می رویم” این گروه گفت. “در دراز مدت آینده دولت و کنگره باید در آغوش اصلاحات سیستمیک شدید تضاد منافع که تشویق مقامات دولتی به نفع ثروتمندان و به خوبی متصل شده بیش از این ترکیبات آنها در حال استخدام برای خدمت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de