تجارت آف ها و محدودیت های آمریکا گزینه های

ایالات متحده دارای دو نوع مختلف از قانون برای اعمال فشار بر یک کشور دیگر و رهبران آن است.

یک مجموعه ای از قوانین معاملات با شیوه های ناعادلانه مانند چین را نقض آمریکا ثبت اختراعات و حمایت از صنایع دولتی. کسانی که شیوه ما را وادار تعرفه ها که پس از آن باعث چینی تلافی جویانه تعرفه های سال گذشته است. محدود آتش بس اعلام شد مارس 15, اما بسیاری از تعرفه ها هنوز هم باقی می ماند.

دیگر قوانین بسیار گسترده تر اجازه می دهد که رئیس جمهور برای اعمال تعرفه ها در برابر واردات و یا تحریم های خارجی خاص افراد هر زمان که او اعلام کرد اضطراری. تنها در این بررسی نوع دوم از قانون است که کنگره می تواند به سرنگونی رئیس جمهور اضطراری اعلام شده توسط دو سوم رای دادن.

این قانون از سال 1977 اقتصادی بین المللی اورژانس قدرت عمل (IEEPA) بود و منشاء آن به تجارت با دشمن عمل یک بازمانده از جنگ جهانی اول از آن استفاده شد توسط رئیس جمهور کارتر برای اعمال تحریم بر ایران مقامات دولتی که مجاز نگهداری از گروگان آمریکایی در سال 1978.

که در آن مخالفت ما با یک کشور دیگر است اقتصادی آن معمول است برای ما را به عمل در اولین مجموعه از قوانین. این قوانین شناخته شده توسط ما شرکای تجاری و پیدا شده است که تا حد زیادی سازگار با آمریکا تجارت بین المللی تعهدات خود تحت معاهدات چند جانبه (مانند سازمان تجارت جهانی).

کل ایده از یک توافق در تجارت خواهد بود لغو کرد اگر آمریکا یا هر کشور دیگری در سازمان تجارت جهانی نادیده سازمان تجارت جهانی را با دقت کالیبره مقررات است که هر دو جلوگیری و جبران موارد نقض.

این نوع از تحریم ضرری ندارد فقط بد بازیگران.

گسترده اقتصادی اثرات احساس در مردم در هر دو کشور دیگر (که تولید کنندگان نمی توانند به همان اندازه به بازارهای آمریکا) و در ایالات متحده خود را (که ساکنان مجبور به پرداخت قیمت بالاتر برای کالاهای وارداتی با تعرفه ها اضافه شده).

رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که چین می پردازد هزینه تعرفه ما تحمیل بر صادرات چین به امریکا است. در واقعیت تاثیر مشترک است بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان آمریکایی با توجه به اینکه آمریکایی ها جایگزین برای کالاهای چینی است که در آن تعرفه شده اند اعمال شده است.

در میان آمریکایی ها صدمه تاثیر است و بیشتر بر کسانی که از درآمد پایین تر که خرید نامتناسب مقادیر بالایی از کالاهای مصرفی در فروشگاه های وال مارت و Costco. نیز وجود دارد که هزینه از چین تلافی جویانه تعرفه تا حد زیادی منتقله توسط امریکا مزرعه بخش.

این نوع از تحریم می تواند نتایج ناخواسته. ایالات متحده تحریم های اعمال شده بر اقتصاد کوبا در سال 1960 شروع به خروس و جانشینان آنها یک قضیه مقصر امریکا برای شکست کوبا اقتصاد سوسیالیستی.

ایران فراهم می کند یک مثال دیگر از این امروز است. ما را انکار می کند دسترسی به سیستم بین المللی برای پاکسازی حساب بین بانک ها که ما مستقیم به هر کسی که به دنبال به انجام کسب و کار با ایران است. این انگیزه و اروپا و روسیه و چین به تلاش برای توسعه یک جایگزین برای این دلار های مبتنی بر سیستم که آسیب امریکا تا حد زیادی اگر تحقق یابد.

تحریم ها علیه فردی بد, بازیگران, به جای کل اقتصاد را بهتر حس که در آن امریکا اهداف مربوط به حقوق بشر است.

امروز ما اعمال می شود هر دو نوع از تحریم ها در ونزوئلا است. چند نام افراد نزدیک به, نیکولا Maduro, مانع شده اند از پارکینگ ثروت خود را در بانک های خارجی, سفر به خارج از ونزوئلا و یا حتی با استفاده از کارت های اعتباری خود را. کسانی که محدودیت می تواند گسترش به تمام ایرانیها ژنرال در حالی که ما می تواند به رفع تحریم ها بر اقتصاد ونزوئلا که صدمه دیده متوسط شهروندان است. پیام ما خواهد بود: امریکا هیچ شکایت با مردم ونزوئلا اما ما با کسانی که ستم آنها.

مسلما امریکا است با استفاده از این سلاح علیه برخی از سران دولت – مانند کسانی که مسئول این جرم حبس از Uighurs در چین اجباری تبعید از Rohingya از میانمار و قتل جمال Khashoggi در سفارت ترکیه.

این تحریم ها می تواند با این وجود توان به دیگر مقامات که انجام این دستورات ارسال یک سیگنال اخلاقی محکومیت در حالی که به رسمیت شناختن عملی محدودیت های دنیای واقعی دیپلماسی است.

تام کمپل است که یک استاد حقوق و استاد اقتصاد در دانشگاه چپمن. او به تدریس حقوق تجارت بین المللی و حقوق بین الملل عمومی. او در خدمت پنج نظر در کنگره است. او چپ حزب جمهوری خواه در سال 2016 و در روند تشکیل یک حزب جدید این حس مشترک حزب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر