‘غم انگیز علت این مرگ است که فوق العاده روشن’: مستقل کالبد شکافی می یابد جورج فلوید مرگ ناشی از ‘پایدار پرقدرت فشار

خانواده جورج فلوید که قتل در مارس 25 توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس دارای مجموعه ای بی سابقه در سراسر کشور جنبش اعتراضی در روز دوشنبه منتشر شد نتایج مستقل کالبد شکافی نشان می دهد او از “پایدار و قوی فشار است.”

این یافته ها قوی ترین شواهد فیزیکی نشان می دهد که افسر درک چوین را دو زانو بر فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه بود که چگونه فلوید درگذشت.

“آنچه ما در بر داشت سازگار است با آنچه مردم را دیدم که گفت:” دکتر مایکل بادن که انجام کالبد شکافی به نمایندگی از خانواده در کنار دکتر Allecia ویلسون. “وجود دارد هیچ دیگر موضوع سلامت است که می تواند و یا منجر به مرگ شود.”

یافته های این دو پزشک نشان می دهد که فلوید مرگ بود “قتل ناشی از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز است.”

“جورج فلوید آمبولانس او نعش کش گفت:” فلوید خانواده وکیل بن Crump, در بیانیه ای. “فراتر از سوال او زنده خواهد بود امروز, اگر نه برای اعمال فشار به گردن خود را با اخراج افسر درک چوین و فشار بر روی بدن خود را از دو اضافی افسران زانو در او.”

“آقای فلوید مرگ شد, قتل توسط افسران که کف دست او را در حالی که نگه داشتن او را برای بیش از هشت دقیقه” Crump اضافه شده است. “و افسر که ایستاده بود با انجام هیچ چیز فیزیکی سپر آبی—زندگی نماد کد از سکوت است.”

به عنوان خانواده گفت: در آزادی مطبوعات اعلام نتایج:

فشار پایدار در سمت راست از آقای فلوید را شریان کاروتید مانع جریان خون به مغز و وزن خود را در پشت مانع توانایی خود را برای نفس کشیدن. مستقل محققین دریافتند که وزن در پشت دستبند و موقعیت بودند و عوامل کمک کننده به دلیل آنها اختلال در توانایی آقای فلوید دیافراگم را به تابع. از همه شواهد پزشکان گفت: آن را در حال حاضر به نظر می رسد آقای فلوید درگذشت و در صحنه است.

تحقیق و تفحص از NBC اخبار منتشر شده روز دوشنبه داشت که مینیاپولیس ماموران پلیس با استفاده از پرقدرت گردن محدودیت غالبا رندر حداقل 44 نفر ناخودآگاه پس از 2015 در 237 مستند حوادث.

با توجه به ان بی سی نیوز:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بیش از یک دوجین از مقامات پلیس و اجرای قانون کارشناسان گفت: ان بی سی نیوز که تاکتیک خاص چوین استفاده می شود — زانو زدن در یک مظنون را گردن—نه تدریس و نه تحریم توسط هر آژانس پلیس. یک شهر مینیاپولیس گفت: با توجه به NBC News چوین را تاکتیک است نه مجاز توسط مینیاپولیس اداره پلیس. برای اکثر ادارات پلیس تغییرات گردن محدودیت شناخته شده به عنوان chokeholds هستند بسیار محدود شده است—اگر نه ممنوع آشکار است.

فلوید خانواده شرکت مشاور آنتونیو Romanucci با اشاره به این که الگوی رفتار در بیانیه ای در روز شنبه.

“شهر مینیاپولیس به وضوح یک الگوی سفارشی و عمل از عدم آموزش و نظم و انضباط آن افسران پلیس ایجاد یک فرهنگ معافیت از مجازات اجازه می دهد آنها را برای درمان مردم از رنگ به عنوان کمتر انسان نالایق اساسی احترام گفت:” Romanucci.

در درجه سوم قتل شکایت (pdf) در برابر چوین از Hennepin County, دادستانی, Floyd, مرگ شد و به عنوان نتیجه “این ترکیب اثرات آقای فلوید در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را” پیدا بود که دیده می شود برخی از ناظران به عنوان اولین گام در آینده چوین تبرئه.

در بیانیه ای حمایت گروه مسلمان حامیان به نام در مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به اتهام چهار افسران درگیر در قتل—و نه فقط چوین—گفت که عدالت مطالبات دیدن همه درگیر در قتل پاسخگو باشند.

“ما نمی خواهد پیشرفت معنی دار و یا پایان دادن به این بی عدالتی تا زمانی که ما نظام عدالت مجازات افسران برای نقض حقوق بشر و کرامت ما همکار آمریکایی,” گروه, مدیر اجرایی, Farhana Khera گفت. “متاسفانه ما می دانیم که چرخ عدالت به نوبه خود به شدت به آرامی هنگامی که یک افسر پلیس است مرتکب جرم—و در بسیاری از موارد نه در همه.”

Crump استدلال کرد که چوین باید به اتهام شدیدتر جرم قتل درجه اول و در دوم کالبد شکافی یافته است.

“برای چوین به ترک زانو خود را در جورج گردن با وجود هشدارها و شواهد است که زندگی خود را در خطر بود—و همچنان که البته برای بسیاری از دقیقه—خواسته های درجه اول اتهام قتل گفت:” Crump. “آنچه ما می دانیم این است: جورج فلوید زنده بود او قبل از برخورد با درک چوین و همکار خود را افسران و او مرده بود مدت کوتاهی پس از آن. غم انگیز علت این مرگ است که فوق العاده روشن است و ما به شدت متعهد به عدالت برای خانواده اش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im