حقیقت در مورد هیروشیما و ناکازاکی

کریس والاس از Fox News منتشر کرده است اولین کتاب شمارش معکوس سال 1945. آن را در مورد روزهای پایانی اجرا به انداختن بمب اتمی بر روی هیروشیما و ناکازاکی. شما ممکن است باید امیدوار بود که آن را کمی contrarian-مانند برخی از مصاحبه های خود و تفسیر در آن شبکه است.

خواهد او سوال چه رابرت جی Lifton و من به نام “هیروشیما روایت” است که برگزار می شود نوسان در رسانه ها و فرهنگ عامه از رئیس جمهور ترومن اعلام کرد این حمله در 6 اوت 1945? که روایت اصرار دارد که بمب و تنها بمب می تواند به پایان رسید و اقیانوس آرام در جنگ علیه ژاپن و در نتیجه ذخیره صدها هزار یا حتی میلیون آمریکایی زندگی می کند.

متاسفانه بر اساس مدارک و شواهد از یک ساعته رادیو فردا ویژه که او در میزبانی این گذشته یکشنبه شب در کتاب خود—در حال حاضر یک کتاب پرفروش ملی—جواب این است: هیچ. تنها چیز قابل توجه در مورد والاس استدلال هستند که آنها را هیچ چیز جدید به عنوان اگر هیچ چالش شواهد و یا ضد روایت مطرح شده بیش از گذشته 75 سال است.

چرا این مهم است ؟ در میان بسیاری از مسائل والاس شکست خورده به ذکر است در فاکس: امریکا رسمی “برای اولین بار-استفاده از سیاست” آغاز شده و در سال 1945 را قادر می سازد که هر رئیس جمهور برای پاسخ به یک غیر هسته ای حمله و یا تهدید با راه اندازی موشک های هسته ای باقی می ماند به طور کامل در اثر امروز. پایدار دفاع از استفاده از این بمب در مقابل دو شهر در سال 1945 به “صرفه جویی در زندگی آمریکایی” تنها می تواند در تشویق و یا حداقل فعال کردن امکان استفاده در آینده—توسط ایالات متحده یا هر کشور دیگر. در واقع نظرسنجی ها نشان می دهد که تعداد زیادی از آمریکایی ها می گویند که آنها خواهد حمایت های هسته ای برای اولین بار-اعتصاب در پاسخ به یک خطر بزرگ ناشی از کره شمالی یا ایران.

وجود دارد برخی از درست howlers در فاکس خاص مانند نمایش یک سربار از نظر قارچ ابر افزایش در هیروشیما با استفاده از فیلم در واقع شات بیش از ناگازاکی; سپس چند دقیقه بعد با استفاده از همان فیلم برای ناکازاکی بمب اما تغییر آن از رنگی به سیاه و سفید, امید ما نمی خواهد متوجه است. پیش از این تولید کنندگان به طور خلاصه دیدم فیلم از اتمی تست در اقیانوس خاموش لباس شنای زنانه دوتکه در سال 1946 به نمایندگی از آزمایش اولین بمب اتمی در بیابان نیومکزیکو در سال 1945.

اما این برنامه می تواند انتقاد بیشتر برای حذفیات از خطاهای کمیسیون.

وجود دارد حتی یک ثانیه از فیلم از پس از بمب گذاری است که نشان داد هر مجروح و بیمار در حال مرگ یا مرده ژاپنی قربانیان. همه ما شاهد بود قلوه سنگ و ساختمان های آسیب دیده.

چه چیز دیگری باقی مانده بود ؟

هیچ بحث از ژاپن در نزدیکی فروپاشی هفته قبل از حملات. در تابستان سال 1945 این کشور رنج می برد تحت یک محاصره کامل. به طور فزاینده ای جان تسلیم feelers شد ابلاغ توسط ژاپنی دیپلمات که ترومن به خوبی آگاه بود اما شما هرگز نمی دانید که از این برنامه است.

ما همچنین به یاد نمی کند که ایالات متحده استراتژیک بمباران بررسی به این نتیجه رسیدند که ژاپن را به احتمال زیاد تسلیم و بدون حتی بمباران اتمی قبل از حمله ایالات متحده آمریکا برنامه ریزی شده برای اواخر پاییز.

به جای آن ما در حال گفت که “دشمن نشان داد تمایل به تسلیم شدن” و “چند شک است که شکست میتواند برای کشیدن یکی دیگر از 12 تا 18 ماه.” در واقع در ژوئیه 1945 بسیاری از تحلیلگران نظامی آمریکایی از جمله منجر ژنرال شک این.

و نه ما می شنویم در این مستند که چندین بالا ترومن مشاوران معتقد بودند که ژاپن را ترک جنگ اگر ایالات متحده اصلاح آن “تسلیم بی قید و شرط” تقاضا توسط سیگنالینگ که امپراتور می تواند باقی می ماند بر روی تاج و تخت است. وجود پذیرش در این برنامه که پس از رها کردن بمب ها ما مجاز امپراطور به اقامت در هر حال. اگر چه ما تا به حال انجام داده است که زودتر ؟

فراتر از استفاده از دو بمب اتمی چندین عوامل دیگر در تسریع پایان جنگ که مهمترین آنها ورود روسیه در اوت 8 که ایالات متحده تا به حال خواستار و استالین موافقت کرده بود در پوتسدام دو هفته قبل. تامین امنیت که از استالین و ترومن نوشت: در خاطرات “Fini شیعه” و “ما پایان دادن به جنگ یک سال دیر در حال حاضر”—با اشاره به شوراها’ اعلام جنگ نمی رود رها کردن بمب. تنها مرجع در فاکس نشان می دهد به این فاکتور بسیار مهم بود اشاره مختصری در والاس ترجمه.

والاس با دقت اشاره فوری مرگ و میر برای هر دو شهرستانها به عنوان 100,000 اما موفق به ارائه نهایی تلفات ناشی از سوختگی و اشعه مسمومیت که دو برابر تعداد مرگ و میر, اگر نه بیشتر. هیروشیما بود بارها و بارها به عنوان یک “هدف نظامی” و یا حتی “نظامی شهر”—یک کلید متحده ادعا می کنند قصد بازگشت به اوت 1945 هنگامی که ترومن برچسب آن را یک “پایگاه نظامی”—حتی اگر ژاپنی سربازان تنها نمایندگی در حدود یک در ده مرگ و میر وجود دارد (و هیچ اشاره ای به ده ایالات متحده زندانیانی که در این حمله). در مجموع حدود 150 ژاپنی پرسنل نظامی کشته در ناگازاکی.

به عنوان مرسوم است در چنین برنامه های ناگازاکی بود به سختی پاورقی. Kurt گراهام مدیر ترومن کتابخانه و موزه ارائه عجیب و غریب و نادرست در دفاع از انداختن دومین بمب: آمریکا نیست و در عین حال باید از نوع “ماهواره شناسایی” که اجازه هوایی ارزیابی خسارت در هیروشیما بنابراین ما تا به حال به شیرجه رفتن پیش با بمباران ناگازاکی.

این بی معنی است که عکس های از ایالات متحده روگذر هیروشیما بودند که به سرعت خبر. (نیویورک تایمز در صفحه اول تیتر ذکر شده 60 درصد از شهر نابود شده است.) شما هرگز می دانم که از والاس که بسیاری از مورخان و دیگران که حمایت از استفاده از اولین بمب احساس می کنید که بمباران ناگازاکی تنها سه روز بعد از هیروشیما غیرقابل دفاع است و حتی شاید یک جنایت جنگی.

طیف وسیعی از “متخصص” نظرات نمایش بسیار باریک با اصلی از مفسران—به جز یکی هیروشیما بازمانده—یک محافظه کار حزب جمهوری خواه و سناتور (Roy Blunt) است که مدیر ترومن کتابخانه یک مورخ نظامی بمب افکن گروهی که انجام حملات یک گروه رئیس از موزه ملی هوا و فضا موزه در واشنگتن سی بیست و پنج سال پیش که موسسه آورده شرم بر خود را هنگامی که آن را مجوف به فشار از جانبازان و سیاستمداران که منجر به لغو متعادل نمایشگاه های اطراف آن پیروز نمایش به تازگی ترمیم شده B-29 بمب افکن Enola Gay هواپیما که کاهش هیروشیما بمب. والاس کتاب به نظر می رسد که برای حمایت از سرکوب.

والاس ادعا می کند بیشتر است که ترومن عمیقا بمب برای هفته که آیا به استقرار سلاح های جدید حتی صرف بسیاری از “شب بی خوابی است.” ترومن خود را بارها و بارها ادعا که او هرگز از دست هر خواب بیش از آن. پرسید: پس چگونه آن را در زمان طولانی به تصمیم او جامعی انگشتان خود را در پاسخ.

یکی ژاپنی, بازمانده, katherine jenkins Tamura اسنایدر (به آمریکا) مجاز است در تلویزیون ویژه و کتاب به داستان در حال حرکت از تجربه بمب گذاری و از دست دادن مادرش. اما این تضعیف با کلی پیام است که تلفات افراد ملکی بود) ژاپن گسل; ب) اجتناب ناپذیر در جنگ و c) لاشی تعداد نسبت به زندگی را از دست داده اند در یک حمله ایالات متحده آمریکا.

در هر صورت داستان او به پایان می رسد در یک اخلال توجه داشته باشید که او در حال فیلم برداری بازدید از مرمت Enola Gay در هوا و فضا موزه پیوست. وجود او اطمینان والاس که او احساس می کند هیچ خشم در مورد از دست دادن مادر او هر چند او هنوز هم ناراحت. سپس او تبدیل به هواپیما و می گوید: “Sayonara” به عنوان والاس آغوش خود را در اطراف شانه ها.

که یک چیز “جدید” در فاکس خاص است. در غیر این صورت به دنبال یک فرمول خسته. و در حالی که والاس شمارش معکوس سال 1945 کتاب مفصل تر و در زمان های متنوع تر استدلال خود را به طور کامل منعکس شده در تلویزیون ویژه و کاهش همه سوالات در مورد ضرورت رها کردن بمب به “ادراک.”

از دیدگاه خاص, آنچه که من نیز در بر داشت حیرت انگیز بود چقدر این برنامه تکرار حرکت توسط ترومن در کاخ سفید و نظامی به خرابکاری اولین فیلم درباره بمب تولید شده توسط MGM در سال 1947 که آشنایی نام خود را به عنوان کتاب جدید من آغاز یا پایان: چگونه هالیوود و امریکا—یاد گرفتم برای جلوگیری از نگرانی و عشق بمب.

همانطور که چندی پیش به عنوان که ترومن و نظامی مجبور تغییرات در اسکریپت فیلم به, در میان چیزهای دیگر تقویت “هدف نظامی” و “میلیون زندگی را نجات داد” استدلال حذف هر گونه صحنه های قربانیان روی زمین برش هر گونه ارجاع به ناکازاکی و یا به ترومن را به اتهام “شب بی خوابی است.” ترومن حتی دستور مجدد را از یک کلید صحنه و MGM به آتش بازیگر بازی او فاقد مناسب “نظامی تحمل است.”

کریس والاس بی حد و حصر جمع در فاکس ویژه کاملا منطبق پیام از هر دو که MGM فیلم و چه شده است, اصلی plotline از هیروشیما روایت هفت و نیم دهه: “بمب پایان جنگ بیش از یک سال و زودتر از هر گونه تهاجم ژاپن داشته و به احتمال زیاد ذخیره بیش از یک میلیون نفر تلفات در هر دو طرف است.” هنوز کمی وجود دارد که مدرک معتبری است که ژاپن در آن وضعیت ناامید و پس از اتحاد جماهیر شوروی اعلام جنگ را نگه دارید برای یک سال پس از یک حمله ایالات متحده آمریکا—و یا حتی بدون یک—و نه چند کارشناسان نظامی انتظار می رود یک میلیون تلفات ایالات متحده در چنین تهاجم.

که نهایی والاس استدلال نیز بر غم انگیز فرض معیوب. داشتن با موفقیت آزمایش بمب و آماده تر به سرعت مونتاژ وجود دارد تنها شانس که حمله هر چند به خوبی برنامه ریزی شده که تا کنون اتفاق افتاده است. هیچ راهی وجود دارد ترومن را دستور داد ده ها هزار نفر از سربازان آمریکایی برای مرگ خود یک بار او را به بمب اتمی آماده است. همانطور که ما دیده ایم او همچنین بر این باور است که حتی بدون سلاح اتمی روس ها حمله ژاپن به معنای جنگ را پایان “یک سال زودتر.”

این بحث های تاریخی در نتیجه همیشه استراحت بر روی این موضوع که آیا ترومن باید منتظر یکی دیگر از چند روز یا هفته برای ژاپن به تسلیم قبل از سفارش بمب کاهش یافته است بیش از این مرکز از دو شهر و کشتن بیش از 200 ، 000 حدود 95 درصد از آنها غیر نظامی بودند.

در عین حال والاس کاهش می یابد آنچه که او خواستار “گنجینه اخلاق” با انعقاد “این غیر واقعی به فکر می کنم که هری ترومن را ساخته اند هر گونه انتخاب دیگر.” که ممکن است درست باشد اما همه ما باید مسئولیت را در نظر بگیرید که آیا این انتخاب درست با امکان “اول” استفاده از بمب های هسته ای هنوز هم وحشتناک گزینه امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im