به عنوان نوامبر نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به بمباران ما با یک مجموعه ای گیج کننده از آمار است که او امیدوار است به شما نشان دهد که چگونه بزرگ کار او و دولت او انجام می دهند. ما انجام بسیاری از آزمایش ها در جهان است. ما در حال ساخت ترین هواکش. ما در ساخت ترین تخت بیمارستان. و ما به زودی دوباره باید بهترین اقتصاد در تاریخ جهان است.

اما وجود دو عدد تهمت نمی تواند توضیح: تعداد مرگ و میر و از دست دادن شغل. او گرداننده امیدوار بود که نهایی تلفات را دنبال کنید از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مدل که در حال حاضر پیش بینی 74,073 مرگ و میر 1 اوت. اما به عنوان از آوریل 28th, ما در حال حاضر رنج می برد بیش از 56000 مرگ و میر. متاسفانه در کمتر از یک ماه تعداد بدن است به احتمال زیاد به پیش افتادن از به روز رسانی IHME پیش بینی.

آنچه که به احتمال زیاد نهایی شمارش? هیچ کس نمی داند ، شاید به زودی یک درمان دارویی. شاید یک واکسن موثر و به سرعت ظاهر می شود. شاید تابستان و نور خورشید (حتی بدون تزریق Clorox و کلروکين) کمک خواهد کرد که بیشتر از حد انتظار.

اما جلوگیری از چنین اتفاقی پیشرفت آن خواهد بود عاقل به توجه نزدیک به جدی برآورد مطرح شده توسط دکتر مایکل Osterholm بنیانگذار دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست. ریاضی ساده است و وحشتناک:

وجود دارد که 320 میلیون نفر در ایالات متحده است. اگر نیمی از آنها را آلوده و در 6 تا 18 ماه است که 160 میلیون نفر است. 50% رای دادن عفونت در طول دوره این بیماری همه گیر است که در پایان کم از همکاران من’ اجماع در مورد آنچه ما می توانیم انتظار برای دیدن داده infectiousness این ویروس است.

بر اساس آنچه ما می دانیم از آسیا و از اتحادیه اروپا و ایالات متحده در حدود 80 درصد از این موارد بدون علامت خفیف یا متوسط بیماری اما نمی خواهد نیاز به مراقبت های پزشکی حرفه ای. حدود 20 درصد از افراد آلوده خواهد شد به دنبال مراقبت های پزشکی. که 32 میلیون نفر است.

از کسانی که حدود نیمی را در بیمارستان بستری شود. که 16 میلیون نفر است. از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و حدود نیمی را در واقع نیاز به نوعی از مراقبت ويژه است. که 8 میلیون نفر است. در حدود 0.5 تا 1 درصد از تعداد کل 160 میلیون نفر آلوده می میرند. بنابراین شما باید امکان حداقل 800,000 مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 18 ماه آینده. این است که تعداد مرگ در انتظار من است.

بیایید امیدوار باشیم و دعا کنیم نمی توانید در هر نقطه در نزدیکی وجود دارد. اما در روز انتخابات ما ممکن است رنج می برد بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده مرده دو برابر تعداد آمریکایی که در جنگ ویتنام. آن خواهد بود بسیار دشوار است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به چرخش به دور وحشتناک انسانی هزینه.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

بیکاری

در امریکا داده ما لاشی درآمد پشتیبانی سیستم ها و عدم مراقبت های بهداشتی جهانی از دست دادن شغل یک تجربه نزدیک به مرگ. حتی با مقادیر عظیم در کوتاه مدت دولت چک به افراد و کسب و کار میلیون ها نفر از بیکاری در حال سقوط از طریق ترک در حالی که پول و معافیت های مالیاتی یک بار دیگر پیدا کردن راه خود را به فوق العاده غنی است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را با افتخار طول می کشد اعتبار برای قبل از همه گیر 3.5 درصد نرخ بیکاری او به زودی به ادعا نیست به مسئول رکود بزرگ-مانند نرخ بیکاری است که مطمئن شوید که برای آمدن. او را به “آزاد” دولت در اقتصاد و اگر آن اتفاق نمی افتد به اندازه کافی سریع او را سرزنش فرمانداران برای ادامه کار ضرر و زیان است. اما که خواهد بود بسیار دشوار فروش زمانی که نرخ بیکاری به 15 تا 20 درصد و یا بیشتر است. که در آن نقطه تقریبا در هر خانواده خواهد بود و احساس درد.

اما در اینجا مالش است. اقتصاد و حتی زمانی که “آزاد” است که به ضربه محکم و ناگهانی به بسیار به سرعت. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا درمان عالی, بسیاری از ما خواهد بود بسیار تمایلی به سرمایه گذاری به جمعیت. از دست دادن شغل در همه صنایع است که با تکیه بر تجمعات — از بیس بال به میله به برادوی – ادامه خواهد داد رنج می برند. مسلم است که نرخ بیکاری پایین خواهد آمد بسیار آهسته تر از آن بالا رفت. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرد که میانگین بیکاری برای همه سال 2020 خواهد بود 11.4 درصد و برای سال 2021 هنوز 10.1 درصد است که بالاتر از قله در طول رکود اقتصادی ، مغلوب ساختن پیشی جستن را بیهوده گویی و دیوانه, اما در این نقطه بسیار وجود دارد او می تواند در مورد آن انجام دهد. (این میزان ممکن است برگزار پایین تا به حال دولت تصمیم به پرداخت به نگه داشتن هر کس شاغل در موقعیت فعلی به عنوان مورد در چندین کشور اروپایی است. اما این رویکرد فراتر از محدودیت های ایدئولوژیک از مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه.)

به ترکیب مشکل است (اگر نه به احتمال زیاد) که موج دوم برگزار خواهد شد به عنوان متحده با عجله به بازگشایی اقتصاد است. اگر بدون انجام یک تماس-ردیابی زیرساخت های این ویروس مرگ و میر می تواند سرعت بخشیدن دوباره منجر به یکی دیگر از خاموش کردن و بیشتر از دست دادن شغل.

مرگ و بیکاری باید علامت پایان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین جمهوریخواهان کنترل سنا. تنها چیزی که می تواند آنها را ذخیره کنید از یک شکست عظیم است که اگر دموکرات ها شوت خود را در پای چیزی است که هر یک از ما به خوبی می توانید تصور کنید.

به جز برای همیشه Trumpers بقیه جهان می داند که رئیس جمهور ما به سادگی نمی لازم آرایه روانی و عاطفی ظرفیت برای مدیریت این بحران است. آن را در حال حاضر به بایدن و دموکرات ها نشان می دهد که آنها می توانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im