“ناشناخته پنومونی’ در قزاقستان در واقع می تواند فقط COVID-19 که می گوید

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که “ناشناخته پنومونی” گزارش داد در قزاقستان در واقع می تواند موارد COVID-19 بی بی سی گزارش های خبری.

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه گفت: پنومونی موارد ممکن است از دست رفته coronavirus عفونت.

“مسیر رو به بالا COVID-19 در کشور نشان می دهد که بسیاری از این موارد در واقع موارد تشخیص داده نشده از COVID-19,” رایان گفت: با توجه به اخبار بی بی سی.

روز پنجشنبه سفارت چین در قزاقستان گفت: وجود موارد ناشناخته “پنومونی” که تلقی شد مرگبارتر از coronavirus به من نوشت: برای Deseret News. این بیماری تا به حال به کشته شدن بیش از 1700 نفر در کشور است.

کمتر از یک روز بعد قزاقستان را تکذیب کرد گزارش از ویروس’ کوشندگی. در قزاقستان وزارت بهداشت روز جمعه گفت که “ویروسی سینه از علت نامشخص” در کشور با توجه به سی ان ان. اما این کشور گفت: شیوع بیماری جدید نیست و یا ناشناخته است.

پزشکان و اعضای خانواده قربانیان در قزاقستان گفت: اخبار بی بی سی که آنها فکر افزایش تعداد پنومونی متصل شدند به COVID-19.

در واقع آنها به اخبار بی بی سی که این موارد رفت و کشف نشده به دلیل بد تست و در برخی موارد بدون تست در همه.

ونرا Zhanalina گفت که پدرش درگذشت و پس از بازدید از بیمارستان با COVID-19 علائم با توجه به اخبار بی بی سی.

“در گواهی فوت آن گفت: ذات الریه می شود. اما ما حتی نمی دانیم که اگر آنها آزمایش او را در coronavirus.”

وجود دارد برخی از نگرانی که قزاقستان ممکن است طبقه بندی مرگ و میر به عنوان ذات الریه زیرا آنها می خواهند به نگه داشتن COVID-19 تعداد کم است. اما چه کسی گفت که این کشور طبقه بندی مرگ و میر به عنوان COVID-19 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>