ما در مواجهه با یک مقیاس کامل حمله به مطبوعات

به عنوان مردم را به خیابان ها خواستار عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade و بیش از حد بسیاری دیگر از افرادی که کشته شده اند توسط پلیس در سال های اخیر روزنامه نگاران باید به آنها پیوست و به شهادت. در حالی که پوشش این تظاهرات در شهرهای سراسر کشور و روزنامه نگاران تبدیل شده اند آشکار اهداف برای دستگیری و ارعاب و ضرب و شتم توسط ماموران پلیس حتی اگر (و یا شاید به این دلیل که) آنها به وضوح قابل شناسایی به عنوان اعضای مطبوعات است.

این ظاهرا عمدی حملات بر خبرنگاران را نقض متمم اول قانون اساسی آزادی مطبوعات و آنها نمی تواند بی پاسخ بماند. این ظاهرا عمدی حملات بر خبرنگاران را نقض متمم اول قانون اساسی آزادی مطبوعات و آنها نمی تواند بی پاسخ بماند. آیتالله سیستانی از مینه سوتا است پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر مینه سوتا دولت های محلی و مقامات مجری قانون برای اطمینان حاصل شود که افسران پلیس که هدف روزنامه نگاران برگزار می شود به طور کامل پاسخگو برای اقدامات غیر قانونی.

ما همچنین برنامه ریزی برای محافظت از دیگری از ما ضروری متمم اول قانون اساسی حقوق: حق اعتراض. ما در حال پیگیری اقدامات قانونی برای جلوگیری از خشونت پلیس علیه معترضان و سازمان.

در طول جورج فلوید تظاهرات متعدد وجود داشته است به خوبی مستند موارد عمدی سوء استفاده در برابر روزنامه نگاران توسط مأموران اجرای قانون. مینه سوتا امور خارجه افسر گشت بازداشت خبرنگار CNN عمر Jimenez و خدمه خود را در طول پخش زنده, با وجود روزنامه نگاران بارها و بارها با داشتن ارائه شده مطابق با پلیس و درخواست که در آن آنها می تواند حرکت کند. لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار مولی هنسی-تلنگر و عکاس کارولین کول بودند تعقیب توسط گشت ایالتی مینه سوتا افسران اشک آور و تانک و گلوله را با گلوله های لاستیکی و حتی هر دوی آنها با پوشیدن مطبوعات خود اعتبار و آنها شناسایی خود را به عنوان روزنامه نگاران. و افسران پلیس اسپری فلفل یک گروه از مشخصه credentialed روزنامه نگاران از جمله با ktsp خبرنگار Ryan Raiche و تولید کننده خود را به عنوان آنها دوخته برابر یک دیوار.

و اینها نمونه هایی از مینه سوتا به تنهایی. خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات و آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب شناسایی کرده و موارد متعدد دیگر از مقام سوء استفاده در برابر روزنامه نگاران در شهرستانها در سراسر کشور.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این حملات را نقض مطبوعات را به وضوح تاسیس متمم اول قانون اساسی حق برای گزارش تظاهرات عمومی و پلیس فعالیت است. یک جامعه باز بستگی به مطبوعات آزاد به نگه داشتن مردم مطلع شده و به شهادت به اقدامات دولت. زمانی که مأموران اجرای قانون هدف اعضای مطبوعات با مصونیت از مجازات آنها اعتصاب در ریشه دموکراسی ما. مأموران اجرای قانون که مرتکب این موارد نقض حقوق بشر باید پاسخگوی اقدامات خود را به حد کمال از قانون است.

متاسفانه همانطور که در بسیاری از موارد دیگر ارشد اجرای قانون مقامات حاضر به اقدام در پاسخ به آشکار ، آنها موفق به ایجاد دستورالعمل های لازم آموزش و انضباطی پروتکل های به اطمینان حاصل شود که حمله به روزنامه نگاران در حال درمان با تحمل صفر. در عوض آنها را بهانه ساخته و ducked مسئولیت مانند زمانی که گشت ایالتی مینه سوتا ادعا کرد که آنها منتشر شد آقای Jimenez و خدمه اش “هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها” – هر چند که این واقعیت آشکار بود قبل از دستگیری صورت گرفت.

اگر دولت حاضر به برگزاری آن افسران مسئول غیر قانونی خود اقدامات ما خواهد شد. این طرح دعوی در دادگاه خواهد بود که برای اولین بار از چند ما قصد داریم به فایل در کشورهای در سراسر کشور است. ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که مطبوعات یک بار دیگر رایگان به گزارش اخبار بدون ترس و یا به نفع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de