‘ما می دانستم که”: گزارش می گوید آمریکایی اینتل در خطر Coronavirus مشترک با اسرائیل و ناتو در ماه نوامبر را رد کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن

اسرائیل یک گزارش خبری در روز پنج شنبه نشان داد که این کشور شد گفت: در ماه نوامبر در ایالات متحده اطلاعاتی در مورد این تهدید بالقوه از coronavirus—هشدارهای آن نیز ساخته شده بودند به ناتو و به کاخ سفید—روشن تضاد پنتاگون ادعا می کند هفته گذشته که گزارش وجود داشته است.

“تفنگ سیگار کشیدن وارد کرده ایم” جوئل روبین سابق دستیار ریاست جمهوری از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.).

این اطلاعات در گزارش آمد از اطلاعاتی ایالات متحده نظارت داخلی چینی ارتباطات نشان داد که پتانسیل خطر وقوع قبل از آن برای عموم شناخته شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این بار اسرائیل گزارش داد که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی آگاه بودند از این بیماری به عنوان اوایل به عنوان دومین هفته از ماه نوامبر و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و ناتو و اسرائیل است. دولت ایالات متحده نمی گمان این گزارش “مورد علاقه” در حالی که مقامات اسرائیلی در مورد احتمال تهدید اما در نهایت در زمان عمل است. آنچه ناتو در واکنش به این گزارش—در صورت وجود—است که تا کنون ناشناخته است.

گزارش در مارس 8 از شبکه خبری ABC نشان داد که وجود یک نوامبر گزارش توسط مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI) در پتانسیل یک بیماری همه گیر از ووهان شیوع.

با توجه به ABC اخبار:

این گزارش نتیجه تجزیه و تحلیل سیم و کامپیوتر ره گیری همراه با تصاویر ماهواره ای. آن را مطرح آلارم به دلیل خارج از کنترل بیماری را یک تهدید جدی برای نیروهای ایالات متحده در آسیا—نیروهای که بستگی به NCMI کار است. و آن را به رنگ یک عکس از یک دولت آمریکا است که می تواند یافت کاهش و مهار تلاش های به مراتب زودتر به آماده شدن برای یک بحران آماده به خانه آمده است.

پنتاگون گفت: ABC News در تاریخ 8 آوریل که هیچ گونه گزارش از NCMI وجود داشته اما روز پنج شنبه در این اخبار می تواند به نظر می رسد در تناقض است که انکار—هر چند معلوم نیست که اگر دو گزارش مشابه و یا فقط همزمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im