روز پس از تبرئه توسط حزب جمهوری خواه در یک دادگاه که ممنوع شهود unhinged دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن gloated برای بیش از یک ساعت در تمام شبکه های تلویزیونی. مغلوب ساختن پیشی جستن flattered خود را حفظ کنند یک به یک و fulminated در برابر کنگره دشمنان هیلاری کلینتون و ex-FBI رئیس James Comey.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی تخریب دفتر خود برای سنین. تهمت و دروغ در مورد خود و دیگران و دریافت تشویق از مونتاژ sycophants. صبح از سخنان خود تهمت با حضور در نماز صبحانه. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به کلیسا می رود به کفاره برای خود همیشگی حرفه ای-طولانی نقض هفت از ده فرمان است. او نفاق است و هیچ حد و مرزی.

سفت خود دیکتاتوری گرفتن در دولت ایالات متحده تهمت متعهد به از بین بردن مخالفان خود— از نانسی پلوسی به آدام شیف به “رادیکال سوسیالیست دموکرات.” این شرم آور تهدید نمی آرامی گرفته شده است. هرگز فراموش نکنید که تهمت گفت: “من یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.”

این egomaniacal مغلوب ساختن پیشی جستن است inebriated با ننگین تبرئه شده از خود بی گناهی با وجود شواهد روشن از گناه است. هیچ عذر خواهی هیچ ندامت پس از او هرگز “هر چیزی اشتباه است.” مغلوب ساختن پیشی جستن زود رنج اقدامات می تواند او را به یک شی از مطلق حیف شد او در یک موقعیت برای شروع جنگ تکه تکه قانون اساسی لغو صرفه جویی در زندگی و مقررات و به نوبه خود دولت ایالات متحده بیش از حریص به شرکت های غول پیکر. در سیاست تاکتیکی سوال بین شرکت کنندگان است که در حمله و چه کسی در موضع دفاعی است. تهمت می داند این در روده.

آیا دموکرات ها دوباره? نانسی پلوسی نیست ارسال یک آرایه وسیعی از impeachable جرائم به مجلس سنا – با روشن ‘آشپزخانه’ درخواست تجدید نظر. ارسال فقط از مقالات برخورد با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از اوکراین اخاذی مطمئن جمهوری کانگورو دادگاه تبرئه. اوایل نظر سنجی را نشان نمی دهد ناقص آزمایشی خود را کاهش حمایت عمومی است. چه دموکرات ها را برای رفتن آنها یقین است که تهمت را ادامه خواهد داد به ارتکاب روزانه impeachable جرائم از جمله هجوم کنگره احضاریه. با وجود این روزانه جرائم مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مسخره دموکرات ها. او عملا التماس آنها را به دنبال دور دوم استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. آنها باید انجام دهید فقط به دفاع از بحرانی کنترل و توازن مورد نیاز توسط قانون اساسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در حال خروج از کسانی که از بیل کلینتون. پس از سنا تبرئه Clinton صحبت کرد تنها دو دقیقه در تلویزیون و او با استفاده از زمان خود را به ابراز پشیمانی و عذرخواهی می کنیم. مغلوب ساختن پیشی جستن منفجر شد با خشم vindictiveness و برنامه ریزی برای انتقام. خود را نا زیبا فوران سالانه ملی نماز و صبحانه شکست همه سابقه.

پس از تبرئه واشنگتن پست مقاله نویس دانا Milbank نوشت: “او در توصیف مخالفان سیاسی خود را به عنوان ‘بد’ ‘, کثیف,’ ‘وحشتناک’ ‘شر’ ‘بیمار’ ‘فاسد,’ ‘تفاله,’ ‘leakers,’ ‘دروغگو’ ‘باطل’ ‘معنی’ ‘lowlife,”, غیر, مردم,’ ‘سنگ سرد, دیوانه’ و ‘crookedest ترین متقلب پلیدترین مردم من تا کنون دیده ام.'” بیشتر دقیق شرح فرد می بیند در آینه. محافظه کار و مقاله نویس مایکل گرسون هشدار داد بیشتر: “…ما در حال رسیدن به یک بسیار خطرناک لحظه در زندگی ملی ما. رئیس جمهور ضبط شده توسط خشم و تنفر…برای همه برای دیدن و شنیدن. او در حال حاضر احساس می کند بدون کنترل و uncheckable. و او دارای یک موقعیت از قدرت فوق العاده ای. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که مخالف دور می شود با چیزی.”

یکی دیگر از مقاله نویس کاترین Rampell لیست گذشته کینه توز با استفاده از قدرت خود را به پیچ و تاب قراردادهای خرید و آنتی تراست اجرای تصمیم گیری در برابر دشمنان خود را. او خواستار آن را “weaponizing ریاست جمهوری است.”

برای مثال تهمت نمی مانند سی ان ان پس او دستور داد که وزارت دادگستری به چالش AT&T ادغام با تایم وارنر در دادگاه (ناموفق).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

کاخ سفید حاضر به دادن اسناد کنگره است که می تواند نشان دهد که آیا تهمت مداخله به صورت شخصی استفاده سیاسی. کنگره تنها نهادی است که قدرت داده شده به آن توسط موسسان برای خنثی کردن سریع در حال ظهور پادشاه.

هجوم کنگره احضاریه است با شدت بهم زدن غوطه دادن impeachable جرم. بدون توسل به دادگاه مورد نیاز است. کنگره اتحاد عمومی قدرت اجرای آن احضاریه. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده کنگره قانون اساسی اقتدار تمام قدرت های دیگر از کنگره ناتوان هستند. این شامل قدرت به صرف مالیاتی, اعلام جنگ, تایید, نامزد و البته برای بررسی یک فراری مجریه تحت یک دیکتاتوری به طور جدی بی ثبات مزمن دروغ گفتن رئیس جمهور.

تحت “مسکو میچ” مک کانل سنا بوده است و تعطیل. تنها زمانی سنا طول می کشد هر گونه اقدام است که این عمل مانند مغلوب ساختن پیشی جستن lapdog. سناتور مک کانل نشسته است و در بیش از 300 لوایح مصوب مجلس از جمله قانون که حمایت ما در انتخابات از دخالت خارجی. (برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به https://ditchmitchfund.com/).

است که برگ های مجلس نمایندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن به وعده ، چه سخنران نانسی پلوسی در حال حاضر باید انجام دهید این است که به جمع آوری او بیش از تمایل کمیته صندلی ها و جمع آوری تمام موجود نادیده خانه احضاریه و ادامه تحقیقات موجود که stonewalled با مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر خواهد شد نیاز به احضاریه.

قبل از او استعفا داد نیکسون بود استیضاح در, بخش, برای هجوم یک حکم. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای ریاست جمهوری رکورد پاره کردن احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک.

او مطرح شده این سهام که آیا کنگره به عنوان نهاد مرکزی از دولت ما خواهد زنده ماندن خود را اجرایی شاخه خرد از قانون اساسی است.

با توجه به آنچه که آنها گفتند نوشت قرار داده و به قانون اساسی شماره یک نگرانی از توماس جفرسون, James Madison, George Mason, بنجامین فرانکلین و جورج واشنگتن بود و برای جلوگیری از دیگر جرج سوم پادشاه – پادشاه و در عمل اگر نه در نام. آنها اجرا شده در این اولویت قرار قدرتمند ترین مقامات تا کنون در این کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است شجاعانه مجلس نمایندگان برای به چالش کشیدن خود را outlawry و کناره گیری قانون اساسی تعهد به اعمال “کنترل و توازن” در قوه مجریه. یک مقاله از استیضاح در مورد جرم حکم سرپیچی نیاز به هیچ شاهد برش مشخص و تایید شود می تواند در کمتر از یک روز و ارسال به مجلس سنا. سپس مردم می توانید ببینید که آیا مک کانل می گویند که مردم نیاز به حجم اطلاعات در مورد تهمت فساد از بین بردن سلامتی و اقتصادی حمایت و تبدیل دولت ما به وال استریت.

میز آشپزخانه مسائل در همه جا پشت این احضاریه توسط مداوم خانه کمیته تحقیقات. گسترش “خندق میچ” جنبش در کنتاکی خواهد بود سناتور مک کانل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im