من به رهبری بود برای من تمرین فوتبال زمانی که من برای اولین بار شنیده ام که رئیس جمهور اوباما را امضا کرده بود خود عمل معوق برای دوران کودکی اخراج یا IF سفارش.

در ابتدا سرخورده توسط شکست خورده قانون رویایی من فکر کردم پدر من misheard اخبار. من به وضوح به یاد داشته باشید او نشاط است که پس از چند دهه زندگی ثبت نشده در ایالات متحده حداقل یکی از فرزندان او که قرار بود به محافظت از اخراج.

آن نیست تا زمانی که من دیدم دوستان من گریه برای شادی در زمین فوتبال که من متوجه شدم این بود توهم—آن واقعی بود. IF به معنای آن است که حداقل بخشی از ما ثبت نشده جامعه می تواند کار اعمال می شود به ارائه بیشتر ثبات اقتصادی برای خانواده های ما.

IF زندگی من را تغییر داد. نه تنها من در حال حاضر قادر به درخواست برای حفاظت از, اما آن را نیز به من داد امیدوارم که برای به قدرت مردم ما است. من در نهایت احساس تنهایی نمی کنه.

بر خلاف باور رایج DACA شد اوباما مهربانی—قبل از IF دولت اوباما شکست تمام سوابق برای اخراج مهاجران. به جای IF در نتیجه شجاع مستند نشده افراد جوان انجام تحصن در کنگره بسیج توده های مردم و انجام مستقیم اعمال فشار اوباما به انسانی چیزی.

فداکاری و شور و شوق است که سازمان دهندگان قرار داده و به این تلاش گالوانیزه من و بسیاری دیگر برای حفظ و سازماندهی و به هدف برای آزادی جمعی از مردم ما است.

این حرکت متوقف نمی شود و تحت فشار قرار دادند برای DACA به گسترش یافته است. این رهبری به اوباما IF+ و دپا دستور اجرایی که باید محافظت میلیون ها نفر بیشتر مردم است. این برنامه بعدها به چالش کشیده شده توسط ضد مهاجر سیاستمداران و متوقف شده توسط دادگاه ها اما ما نگه داشته و در سازماندهی.

و پس از آن برگ برنده رو انتخاب می شوند. سوء استفاده ضرب شده است.

نزدیک به چهار سال پس از آن تمرین فوتبال, من پیدا کردم خودم را در مقابل کاخ سفید در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا تهمت خاتمه خواهد DACA. من دچار کم آبی گرسنه و نگران است. چه می شد من می خواهم به انجام? چه شد دوستان من می خواهم به انجام?

سپس ضربه آمد. مغلوب ساختن پیشی جستن کشته IF اما اشاره او به حمایت از reauthorizing آن اگر کنگره به توافق عمده بودجه جدید برای مرز نظامی. او با استفاده از undocumted جوانان به عنوان یک معامله تراشه برای دیوار خود را.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

به جای اجازه دادن به ترس به خزش به جوامع ما ثبت نشده جوانان و متحدان ایستاد و شروع به سازماندهی. عمده mobilizations راه اندازی شد از جمله یک کنش جمعی در کنگره برای تمیز رویای قانون قانون است که باید با ارائه یک مسیر به شهروندی برای مهاجرت جوانان بدون هر گونه تجارت به militarize مرز. صرف نظر از این واقعیت است که ما با آن مواجه شد نژادپرستانه دولت ما نمی خواهید به پرتاب هر کسی زیر اتوبوس.

حتی اگر تمیز رویای عمل هرگز به آن شکل تن از جنبش ارائه یک پیام روشن است که ما از رفتن به قبول چیزی کمتر از آزادی تمام مردم ما از جمله لغو یخ و برچیدن آن مهاجر اردوگاه های کار اجباری.

با اخیر آن 5-4 اکثریت حکم دیوان عالی کشور یافت می شود که برگ برنده دولت ختم DACA بود “خودسرانه و هوس باز”—و غیر قانونی. آن را یک پیروزی برای جامعه است که هیچ کس را دیدم آیند.

اما اجازه دهید من روشن شود. حکم بر اساس چه تهمت فسخ IF—نه به خاطر از بین بردن IF می تواند مضر به سلامت از صدها نفر از هزاران نفر از افراد و عزیزان خود.

این به این معنی تهمت به احتمال زیاد همچنان به خود نژادپرستانه و بیگانه کار به نگه داشتن مستند نشده خانواده در خطر است. و او تنها نیست. پس از این تصمیم منتشر شد USCIS — گروه میهن اوراق بهادار’ آژانس که اداره این کشور تابعیت و مهاجرت سیستم—اعلام کرد که این تصمیم تا به حال “هیچ پایه و اساسی در قانون و صرفا تاخیر رئیس جمهور قانونی توانایی پایان دادن به غیر قانونی اقدام معوق برای ورود دوران کودکی.”

این تصمیم در DACA یک پیروزی بزرگ برای ما مستند نشده, جوامع, اما آن را نیز یک یادآوری به اين دولت و دولت آینده که ما متوقف نخواهد شد بسیج و سازماندهی مردم جمعی آزادی حرکت و اقامت در وحدت و صلح است.

البته DACA نیست و تنها راه حل به ظلم و ستم در جوامع به حاشیه رانده شده.

مهاجران در ادامه به آزار و اذیت و قفل شده توسط CBP و یخ. سیاه جوامع در حال کشته شدن توسط پلیس. فقرا و مردم از رنگ در حال مسموم شدن توسط شرکت های بزرگ آلودگی است. و در همه جا آزادی است مورد حمله قرار گرفت. اما ما بالاتر از سفید supremacists و سازماندهی همه آنها را همان ادامه کار اجداد ما هرگز متوقف شد.

تصمیم دیوان عالی آمریکا آمد و در یک اقدام بی سابقه زمان. غیر سیاه مردم در حال بیدار شدن از خواب در اعداد بزرگ به خشونت پلیس سیاه جوامع بوده است نهفته برای صدها سال. مردم در حال از بین بردن آثار تاریخی از برده داران و استعمارگران مسئول نسل کشی جمعی در آمریکا, و جمعی پیام آزادی است که تکرار را از طریق خیابان.

مردم ما همواره در شاد شورش و تنها موجود در این فضا است. و با همان روح ما را حفظ خواهد کرد گرفتن به خیابان ها و سازماندهی برای آینده ای که در آن یخ CBP, زندان, پلیس, مرزها و آلودگی و همه سیستم ها از ظلم و ستم برچیده شدند و لغو کرد. پس از همه, ما باید چیزی برای از دست دادن اما ما زنجیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de