این ویروس از تکثیر سلاح های هسته ای

در بهمن گزارش ما در حال حاضر حمله با اطلاعات در مورد چگونه جهان ضروری و تلاش برای چاق شدن پایین دریچه برای جلوگیری از امکان مرگ عواقب ناشی از آن به طور گسترده به اطلاع عموم شیوع کروناویروس باعث امکان به تعویق انداختن و یا شاید آزادسازي آینده پنج سال بررسی اجباری کنفرانس پیمان عدم اشاعه (NPT).

جالب اینجاست که تقریبا به خوبی گزارش شده است که 50 سال پیر NPT است که دنیا را تهدید می کند و حتی بدتر از بیماری و سپس وحشتناک جدید کروناویروس.

معاهده مهم نیاز است که ایران مسلح متحده که امضا این پیمان در سال 1970 را باید “حسن نیت تلاش” برای خلع سلاح هسته ای که تقریبا رو به مرگ به عنوان کشورهای در حال توسعه سلاح های هسته ای و برخی به عنوان مشخصه بیشتر “قابل استفاده” و از بین بردن معاهدات است که کمک به ثبات بیشتر محیط زیست است.

این شامل 1972 Anti-Ballistic Missile Treaty که ایالات متحده در مذاکره با اتحاد جماهیر شوروی و راه می رفت در سال 2002 و تکرار آن به رد پیشنهاد از روسیه و چین برای مذاکره یک پیمان برای حفظ سلاح از فضا و از روسیه به ممنوعیت جنگ سایبری همه از آن کمک می کند به “ثبات استراتژیک” است که قادر به تحقق NPT را خلع سلاح هسته ای وعده داده است.

بیشتر این سال ایالات متحده در خارج از متوسط نیروی هسته ای آن توافق شده با روسیه در سال 1987 چپ به ایران را مجبور به مذاکره با ایران نیز هست و فقط اعلام کرد که نمی خواهد دیدار با روسیه به بحث در مورد یک تجدید استراتژیک کنترل تسلیحات پیمان (شروع) با توجه به پایان می رسد در این سال که محدودیت کلاهک هسته ای و موشک.

همچنین ایجاد یک کل جدید شاخه نظامی آن گروه از فضایی که قبلا قرار دارد در هوایی ایالات متحده. و در آشکار نقض “حسن نیت” [i] این فوریه ما صحنه “محدود” هسته ای جنگ مقابل روسیه در یک جنگ بازی!

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آن را نمی توان انکار کرد که این معاهده منجر به حتی بیشتر رو به رشد تکثیر سلاح های هسته ای با گسترش آن misbegotten “حق مسلم” به “صلح آمیز” هسته ای در حال حاضر ترویج این کشنده تکنولوژی به عربستان سعودی و امارات متحده عربی بلاروس بنگلادش و ترکیه که همه ساخت اولین نیروگاه هسته ای در حال گسترش کلید به بمب کارخانه در کشورهای بیشتر و بیشتر در حالی که تقریبا همه از زمان سلاح های هسته ای ایالات جدید سلاح های هسته ای تحت توسعه است.

ایالات متحده به عنوان مثال در حال برنامه ریزی به صرف بیش از یک تریلیون دلار در طول 10 سال آینده است و کار کردن با انگلستان به جای بریتانیا Trident کلاهک هسته ای است.

به جای پرداختن به این مسیر امیدوار کننده رو به جلو ارائه شده توسط جدید پیمان منع سلاح های هسته ای در نهایت به بان کی مون بمب گذاری در ایالات متحده راه اندازی یک ابتکار جدید ایجاد یک محیط برای خلع سلاح هسته ای (CEND) به منظور توسعه و در عین حال یکی دیگر از مجموعه های جدید ممکن است مراحل به پیروی از آن 50 سال پیر “حسن نیت” وعده برای خلع سلاح هسته ای.

در جلسه اخیر در استکهلم با پانزده از متحدان آن اقدامات جدید اعلام شد برای خلع سلاح هسته ای در حال حاضر به عنوان “سنگ پله” داشتن فارغ التحصیل از تعهدات مختلف در طول سال برای “مراحل” و “صریح تعهد” به آن مرحله از NPT تمدید شد در سال 1970 به طور نامحدود و بدون قید و شرط.

این “سنگ پله” را به ذهن M. C. Escher خیره کننده نقاشی از یک سری از مراحل به هیچ جا با مردم بی وقفه trudging تا یک پله هرگز برای رسیدن به مقصد خود را!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im