“مرده راه رفتن’ جاذبه در استودیو یونیورسال هالیوود, خوب, مرده

خود را زامبی/واکر ثابت در حال حاضر به دلیل استودیو یونیورسال هالیوود اعلام کرده است که “The Walking Dead” جاذبه بسته شدن در مارس 4.

دائمی پیاده روی را از طریق جاذبه بر اساس آمار AMC مجموعه تلویزیونی به روی عموم باز است در جولای 4, 2016. وجود دارد مقدار زیادی از هیاهو منجر به ورود خود را به عنوان اعضای بازیگران از نمایش و ده ها تن از پوسیدگی و hangry واکر — ساخته شده در زیر جهت “The Walking Dead” تهیه کننده و کارگردان و جلوه های ویژه Greg Nicotero برای خودش پرسه می زدند فوقانی بسیاری از پارک به طور رسمی استقبال جاذبه به استودیو یونیورسال ،

پس از کمی بیش از سه سال جذب خواهد شد بسته یک استودیو یونیورسال سخنگو گفت: از طریق یک بیانیه طریق ایمیل ارسال می شود در این هفته.

“پس از سال ها بسیاری از هیجان مهمانان, ‘The Walking Dead’ جاذبه در مارس 4,” آن را بخوانید. “این منطقه در حال حاضر به عنوان حیوانات خانگی محل reimagined شده به جای ورود سواری جدید, راز زندگی حیوانات خانگی: Off the Leash! ما نگاه رو به جلو به بازگشت از “مرده راه رفتن” به عنوان یک نقطه کانونی در ما تخته سنگ Halloween Horror Nights مارپیچهای این سقوط است.”

“The Walking Dead” جاذبه ایجاد شده توسط Halloween Horror Nights تهیه کننده اجرایی جان Murdy که از نزدیک با Nicotero و بقیه نشان می دهد خدمه برای ایجاد معتبر چندحسی و ترساندن پر از تجربه است که غوطه ور مهمانان به برخی از به یاد ماندنی ترین صحنه از کمیک کتاب-تبدیل-سریال های تلویزیونی.

قبل از “The Walking Dead” بود که دائم جاذبه آن را بسیار محبوب و خم در طول ترسناک هالووین شب. هر سال Murdy و Nicotero با هم و انتخاب برجسته از فصل قبل را در جاذبه دیدم که صدها نفر از هزاران نفر از مهمانان راه رفتن را از طریق هر فصل. AMC نیز میزبان “The Walking Dead” فرش قرمز و اکران at Universal CityWalk, به دنبال بازیگران و خدمه از رفتن به این پارک به اتمام آخرین پیچ و خم.

“The Walking Dead” در حال حاضر در 10 فصل است که بازگشت به AMC در یکشنبه, فوریه. 23. اولین قسمت پخش شده در هالووین در سال 2010 و طرفداران وحشت سقوط در عشق با نشان می دهد و حتی غیر طرفداران وحشت در زمان اطلاع از بازیگران منحصر به فرد از شخصیت های که ما همه زحمت تماشا کنید کشته شدن یکی یکی عنوان فصل گشوده است.

ساخت و ساز است که به خوبی در جریان برای همه-جدید راز زندگی حیوانات خانگی: Off the Leash! سوار است که برای باز کردن در بهار. کل خیابان شده است دوباره به مانند کارتونی مجموعه از “راز زندگی حیوانات خانگی” فیلم که منجر به طور مستقیم به نفرت من شخص یا جانور سوگلی ضرب وشتم سوار و فوق العاده احمقانه سرگرم کننده زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر