جنگ در منطق: تناقضات و پوچ در خانه نظامی صرف لایحه

کمیته نیروهای مسلح مجلس فقط یک دفاع تخصیص بودجه لایحه پر از تناقضات اخلاقی و غیر منطقی پوچ. در نظر بگیرید:

آن را حذف برخی از نمادهای نژادپرستانه در ارتش اما حفظ تهمت توانایی به استفاده از ارتش علیه ضد نژادپرستی تظاهرات ،

آن abdicates کنگره مسئولیت به اعلام جنگ اما مانع از اجرایی از حرکت به سمت صلح است.

آن را تصویب توسط مقامات منتخب اما به یک واحد کلی قابلیت ابطال انتخاب شاخه ای از دولت.

آن نیاز به مقامات دولت قطعی است که از بین بردن نیروهای آسیب نمی رساند منافع امنیتی, اما نمی توان گفت که آیا نگه داشتن آنها وجود دارد را—با وجود بی ثباتی و تاثیر مخرب ما حضور نظامی به تاریخ در خاورمیانه است.

آن است که پشتیبانی شده توسط کسری hawks اما در نتیجه 50 درصد بالاتر مصارف نظامی از آخرین جنگ سرد بودجه.

نظامی و نژاد پرستی

کمیته نسخه از مجوز دفاع ملی عمل می کنند (☀) نیاز به حذف مؤتلفه نام و پرچم از پایگاه های نظامی. که به صراحت خوب و چیزی که مهم است. اکثر آمریکایی ها در حال حاضر درک کنند که کنفدراسیون بود مختصر و خشونت آمیز قیام در برابر قدرت قانونی انجام شده تنها به کمک چند ثروتمند مردم در حفظ و نگه داشتن افراد دیگر در رحم ، مجبور سیاه اعضای و شهروندان به زندگی و کار در حضور این نام ها و نمادها بود و گسترش فرهنگ برده داری.

اما تعدادی از دموکرات ها پیوست با جمهوری خواهان برای جلوگیری از محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی (یا آینده رئیس جمهور) به استفاده از ارتش علیه صلح آمیز معترضان به تهمت و تهدید به انجام این کار در برابر سیاه زندگی ماده معترضان در اوایل ماه ژوئن این سال است. یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در ایالت تام پنبه (به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری) در توئیتر خود نوشت:

اگر لازم باشد (با استفاده از) 10 کوه 82 هوابرد, 1st Cav, 3rd پیاده نظام هر آنچه در آن طول می کشد برای بازگرداندن نظم است. هیچ سه ماهه برای insurrectionist دولت برای تظاهر کنندگان و غارتگران است.”

پنبه سابق افسر نظامی می داند که “هیچ سه ماهه” به معنی امتناع از پذیرش قانونی تسلیم دشمن. پنبه و تهمت صحبت شد در مورد قیام, قانون یک 213 سال قانون که به رئیس جمهور قدرت را به استفاده از ارتش در داخل کشور تحت شرایط خاص. تشکر. ورونیکا اسکوبار (D-تگزاس) پیش نویس اصلاحیه در پاسخ به این تهدیدات و سوء استفاده از شبه نظامی نیروهای پلیس در برابر BLM تظاهرکنندگان که محدود است که قدرت. آن کشته شد اما با کمک دموکرات ها در کمیته مانند مظنونان حمله به دانشگاه Kendra شاخ (Okla.), Xochitl تورس کوچک (N. M.), Jared طلایی (مین), ایلین لوریا (Va.), آنتونی بریندیسی (n. y.) و گیل کیسنرس (کالیفرنیا.)

برخی از مردم اشاره می کنند که قیام عمل استفاده شده است برای خوب به ویژه هنگامی که رئیس جمهور آیزنهاور و کندی با استفاده از نیروهای نظامی برای محافظت از شجاع سیاه و کودکان بودند که یکپارچه سازی مدارس جنوب. اما Escobar متمم نمی خواهد مانع آن است. آن را صرفا نیاز به کشورهايي که متحده بودند مایل و یا قادر به سرکوب غیر قانونی اختلال یا شورش کرده اند و با توجه کنگره توانایی خاتمه یک رئیس جمهور استفاده از این قانون است.

نتیجه ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند ارسال نیروهای نظامی برای حمله به سیاه تظاهرکنندگان اما آنها خواهید بود مستقر از پایگاه های با بیشتر از لحاظ سیاسی صحیح نام.

مخالف قدرت

دموکرات ها همچنین کمک به گذشت دو اصلاحات است که آن را سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش نیروهای نظامی در سطح افغانستان و اروپا است. قانون اساسی به کنگره این قدرت تنها به اعلام جنگ است که آن را انجام داده است و نه در کشورهایی که در آن ما در حال حاضر در جنگ است. آن را به رئیس جمهور مجوز برای استفاده از نیروی نظامی در خاورمیانه در سال 2001 وجود دارد اما اختلاف قابل توجهی در مورد میزان که مجوز. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه نشده کنگره با گزارش سالانه خود دولت آن از نظر warmaking قدرت است که او از نظر قانونی موظف به انجام در تاریخ 1 مارس.

کنگره نمی خواست که گزارش و نه آن را اعلام جنگ کرد. و در عین حال عجیب و غریب وارونگی از آن در قانون اساسی اختیارات کمیته گذشت دو اصلاحات محرومیت یک رئیس جمهور از کاهش حضور نظامی بدون کنگره اقتدار در مکان های که در آن هرگز اعلام جنگ در وهله اول!

یکی از اصلاحیه های معرفی شده توسط حزب دموکرات Jason کلاغ کلرادو محدود رئیس جمهور توانایی کاهش نیروهای نظامی در سطح افغانستان مگر اینکه او در گزارش به کنگره در مورد اثر کاهش لشکر در یک لیست از عوامل است که چندین صفحه است. این یک بوروکراتیک دندان قروچه کردن و ورزش در پیش بینی غیر قابل پیش بینی. آن را به وضوح طراحی شده برای تحمیل یک بار غیر ممکن است به عنوان روشن شده توسط نیاز است که همه از زیر مسئولان موافقم با این گزارش:

– وزیر امور خارجه;

– مدیر اطلاعات ملی;

– رئیس ستاد مشترک;

– فرمانده ایالات متحده فرمان;

– فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان و

– ما نماینده دائم ناتو است.

همه این مقامات را باید در حرفه خود را در خط با بیان این که هیچ یک از بسیاری از چیزهای بد ذکر شده در متمم اتفاق خواهد افتاد. چگونه بسیاری از مردم را که در خطر است ؟ اصلاح نمی کند نیاز به آنها اعلام کرد که نگه داشتن نیروهای نظامی در سطوح بالاتر را بدون عواقب منفی حتی اگر که آن نیز به وضوح ممکن است. این باعث می شود آن را روشن است: اگر شما می خواهید برای محافظت از خودتان جلوگیری از این برداشت.

کلاغ متمم حتی نیاز به مقامات به گواهی است که نیروهای نظامی کاهش “نمی خواهد بی جهت افزایش می دهد خطر ابتلا به ایالات متحده پرسنل در افغانستان است.” یک عقب نشینی کامل را کاهش می دهد که خطر ابتلا به صفر اما متمم را نشانی است که امکان.

کلی وتو

دیگر چنین متمم از حزب دموکرات روبن Gallego آریزونا بلوک رئیس جمهور از کاهش نیروهای نظامی در سطح آلمان و جاهای دیگر در اروپا تا کنگره و دریافت گواهی نامه های جداگانه از وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش که آن را نه تهدید نظامی و امنیتی اهداف است.

به دانش من این دو اصلاحات اولین بار یک افسر نظامی (در حال حاضر ارتش ایالات متحده به طور کلی علامت Milley) داده شده است قدرت به ابطال یک رئیس جمهور به سادگی با خودداری او “موافقت.” رئیس جمهور می تواند به لحاظ نظری آتش او اما این امر باعث یک طوفان سیاسی.

آن را یک رنگ سرخ مشاهده از مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدن خطرات در این رویکرد است. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه صلح رئیس جمهور. او به پایان نرسیده حضور ما در عراق و افغانستان با وجود مبارزات انتخاباتی خود وعده داده و او کاهش یافته است و بیشتر بمب در خاورمیانه از یا بوش یا اوباما. او به ارمغان آورد ما را به آستانه جنگ با ونزوئلا و کره شمالی و او را نشانه رفته ستایش وحشیانه authoritarians مانند Bolsonaro برزیل Duterte فیلیپین و مودی هند است.

اما کنگره نیست عمل برای پایان دادن به هر یک از این تهدیدات و escalations. آن را انتخاب کرده است برای جلوگیری از رئیس جمهور زمانی و تنها زمانی که او ممکن است کاهش حضور نظامی ما در کشورهای دیگر است.

جنگ سود سهام

پس از آن وجود دارد وسعت این تخصیص است. اورولی نام “بودجه دفاعی” در حال حاضر بزرگتر از آن است که بعد از ده کشور همراه – سه بار در چین و یازده بار در روسیه را با توجه به تخمین می زند. و این که شمارش نیست هوش بودجه. یا امنیت داخلی. و یا هزینه های وزارت انرژی کار بر روی سلاح های هسته ای.

در سال 1991 به عنوان جنگ سرد پایان بودجه 280 میلیون دلار است که $527 میلیارد دلار در سال 2021 دلار است. کمیته نیروهای مسلح مجلس فقط به اتفاق آرا تصویب بودجه بیش از $740 میلیارد دلار است. آن را شامل نمی شود “در خارج از کشور احتمالی عملیات” بودجه که بودجه جاری جنگ در عراق و افغانستان که وزارت دفاع درخواست $69 میلیارد دلار است. زمانی که این هزینه اضافه شده به ☀ بودجه کل حدود 810 میلیارد – افزایش بیش از 50 درصد بیش از این کشور هزینه های دفاعی در سال 1991 در جنگ سرد بود.

که در آن است که “سود سهام صلح” ما وعده داده شده ؟

صحبت از صلح: این رقم بیش از 14 برابر بزرگتر از “بین المللی بودجه” خط مورد برای دیپلماسی است. و در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای برش بین المللی آن درخواست بودجه نزدیک به 12 میلیارد دلار از $55.8 میلیارد دلار در سال مالی 2021 به $43.9 میلیارد دلار در سال مالی 2021.

جنگ در منطق

وجود دارد به سادگی هیچ منطق به آن—دیگر از شفقت منطق جنگ احتکار و کنترل جهانی. حتی اگر شما بر این باورند گزارش های اطلاعاتی در مورد انتخابات هک و نعمت بر ما سربازان هیچ یک از این فعالیت ها متوقف خواهد شد بالا-هزینه اقلام مانند F-35 جنگنده و یا نیروی دریایی میلیارد دلار. این لایحه تصویب شد با رای 56-0 بنابراین آن را بسیار به احتمال زیاد به تصویب.

نمایندگان چند مبارزه برای عقل سلیم ایده های. تشکر. Escobar معرفی او قیام اصلاحیه قانون. مظنونان حمله به دانشگاه مت Gaetz (R-Fla.) و Ro خناس (D-کالیفرنیا.) مبارزه Gallego متمم در نیروهای نظامی در آلمان است.

و یک خبر خوب: این کمیته به تصویب یک متمم از Khanna برای پایان دادن به پشتیبانی لجستیکی برای عربستان بمباران در یمن. عربستان حمله به آن کشور ایجاد کرده است یک فاجعه انسانی یک کنگره باید مانع است.

اما کنگره به نظر می رسد رویکرد مداخله نظامی به عنوان اگر آن ساختمان تله موش. آن را می سازد آن را آسان به آنها را دریافت کنید اما تقریبا غیر ممکن است برای دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>