فوری خروج نیروهای فدرال در پورتلند, اورگان به نظر می رسد بعید است شنبه حتی پس از رژیم صهیونیستی است. کیت براون که به نام افسران “یک نیروی اشغالگر گفت:” آنها را ترک شهرستان در روز پنج شنبه.

در بیانیه ای قهوه ای گفت که ماموران فدرال آغاز خواهد شد خروج از شهر اگر شرایط خاصی را برآورده و محلی و پلیس دولت را بیش از حفاظت از خارج از ساختمان های فدرال در مرکز شهر پورتلند. ماموران فدرال را بیشتر باقی می ماند در داخل او گفت: هر چند وجود خواهد داشت برخی از نیروهای باقی مانده در خارج.

“محلی زخمی شدن پلیس ایالت اورگان پلیس را برای حفاظت از آزادی بیان و امنیت خارج از دادگاه با فدرال خدمات حفاظتی” گفت: قهوه ای. “محدود و مشروط از مقامات فدرال که به عنوان ساختمان امنیتی در طول سال باقی خواهد ماند و خواهد ماند متمرکز در داخل ایالات متحده دادگاه است.”

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در مقابل به قهوه ای است, نظر در بیانیه ای گفت که عوامل خود را باقی خواهد ماند در خیابان در پورتلند تا او تلقی لازم برای برداشت—نه فرماندار جدول زمانی.

“این بخش ادامه خواهد داد برای حفظ فعلی ما تکمیل و اجرای قانون فدرال پرسنل در پورتلند تا ما مطمئن باشید که هتفیلد دادگاه فدرال و دیگر فدرال خواص دیگر نمی خواهد حمله گفت:” گرگ.

در ظاهر در فاکس نیوز بعد از ظهر چهارشنبه گرگ دو برابر کردن گفتن لنگر لایحه Hemmer که عوامل نمی خواهد ترک شهرستان در روز پنج شنبه با وجود براون ادعا می کند که آنها خواهد بود.

“ما در حال ترک پورتلند تا ما مطمئن باشید که که دادگاه امن و گفت:” گرگ. “ما ادامه خواهد داد برای حفظ مأموران اجرای قانون در این منطقه است.”

کاخ سفید تایید کرد که موقعیت به واشنگتن امتحان پنج شنبه.

“به عنوان رئیس و دبیر گرگ باید هر دو روشن ساخته فدرال و ماموران اجرای قانون را ترک نمی کند تا زمانی که صندلی از عدالت در پورتلند امن است” کاخ سفید معاون وزیر مطبوعات سارا ماتیوز در بیانیه ای گفت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به واشنگتن پست برگ ریزان برخی از نور در جزئیات این طرح:

فدرال خدمات حفاظتی—DHS آژانس مسئول حفاظت فدرال خواص در سراسر کشور—باقی خواهد ماند و در دادگاه با کمک از ایالات متحده مارشال, گرگ گفت. برخی از پلیس ایالتی را به پیوستن به آنها را در داخل محیط حصار اما DHS می خواهد سربازان دولت و پلیس محلی برای حفظ عصبانی جمعیت و تظاهر به دور از ساختمان با توجه به DHS مقامات که ارائه جزئیات در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد آن publicly.

ماموران فدرال فرود در پورتلند پیش از آن در ماه در واکنش به ادامه اعتراضات باعث قتل جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس در ماه مه.

قهوه ای و پورتلند شهردار تد ویلر شد که هر دو بسیار مهم فدرال حضور در این شهر با قهوه ای به tweeting که عوامل “را در عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر آورده و خشونت است.”

“فدرال اشغال جامعه ما به ارمغان آورده است نوع جدیدی از ترس به خیابان های ما” گفت: ویلر.

به گزارش نیویورک تایمز:

پورتلند دیده است بیش از 60 روز متوالی اعتراضات پس از آقای فلوید مرگ است. بسیاری از نزاع در این شهرستان شده بود بین پورتلند افسران پلیس و معترضان.

اما پس از رئیس جمهور تهمت صدور یک فرمان اجرایی برای حفاظت از مجسمه ها و اموال فدرال مقامات فدرال فرستاده نظامی تاکتیکی تیم پورتلند. آنها شاغل تاکتیک های تهاجمی برای حفظ تظاهر کنندگان به دور از اموال فدرال. یکی از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در سر با یک جمعیت-کنترل مهمات و نیروی دریایی جانباز بود و بارها و بارها ضربه با باتوم به عنوان او هنوز ایستاده بود. در یک تاکتیک بود که در دادگاه به چالش کشیده توسط اورگان دادستان کل فدرال افسران استفاده بینام وانت به هدف قرار دادن معترضان به بازداشت.

با توجه به اظهارات متناقض در زمان و محدوده خروج, روزنامه نگار جاشوا پتاس هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد عمیق به قهوه ای بیانیه و خواست تظاهر کنندگان هوشیار باشند.

“این برداشت است مشروط مانند دادگاه امن بودن” گفت: پتاس. “بنابراین فدرال باقی می ماند تا زمانی که آنها می خواهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de