جلوتر از دولت در مذاکرات برنامه ریزی شده برای هفته آینده در یک برنامه جهانی برای رسیدگی به بحران تنوع زیستی, 23 سابق وزرای خارجه از کشورهای مختلف منتشر شد بیانیه ای در روز سه شنبه مصرانه از رهبران جهان به اقدام “شجاعانه” برای حفاظت از طبیعت است.

“این برای ما روشن است… که تغییر آب و هوا و اکوسیستم های تخریب و بهره برداری بیش از حد از منابع طبیعی در حال حاضر تهدید میلیون ها گونه با انقراض و در خطر انداختن سلامت سیاره ما می گوید:” بیانیه است. “از دست دادن و تخریب طبیعت را خدشه دار سلامت انسان معیشت و ایمنی و رفاه. آن را نامتناسب مضرات فقیرترین جوامع ما در حالی که تضعیف توانایی ما برای دیدار با طیف گسترده ای از اهداف تعیین شده توسط سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار.”

“جهان اخلاقی است ضروری به همکاری در اقدامات قوی برای کاهش و انطباق با زمان تغییر آب و هوا و تنوع زیستی بحران است. اهداف بلند پروازانه برای حفاظت از زمین و اقیانوس اکوسیستم اجزای حیاتی از راه حل” بیانیه ادامه می دهد. “بشریت نشسته در پرتگاه برگشت ناپذیر از دست دادن تنوع زیستی و بحران آب و هوا که imperils آینده برای ما نوه ها و نسل های آینده. جهان باید با قاطعیت عمل کن و آن را در حال حاضر باید عمل.”

A U. N. گزارش منتشر شده در مارس 2019 توسط هیئت بین دولتی علم سیاست پلت فرم بر روی تنوع زیستی و خدمات اکوسیستم (IPBES) هشدار داد که به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در زمان “استثمار انسان از جهان طبیعی تحت فشار قرار دادند تا یک میلیون گونه های گیاهی و جانوری به آستانه انقراض—با پیامدهای بالقوه ویرانگر برای آینده تمدن است.”

که گزارش و بدن در حال رشد از تحقیقات علمی در به سرعت در حال کاهش تنوع زیستی باعث شده است تا دانشمندان و سیاست گذاران به طور یکسان به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد عواقب ناشی از اقدام ممنوعه به اندازه کافی برای رسیدگی به آنچه کارشناسان به نام “ششمین انقراض است.” U. N. تنوع زیستی رئیس الیزابت Maruma Mrema گفت: نگهبان ماه گذشته که بشریت خطر چپ به رقابت با یک “خالی جهان است.”

در بیانیه جدید از دیپلمات آمد قبل از Feb. 24-29 نشست گروه کاری در پست-2020 جهانی تنوع زیستی چارچوب بود که به تازگی نقل مکان کرد و از کونمینگ چین به رم, ایتالیا به علت ادامه بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع. این رویداد خواهد ساخت بر روی یک اوت 2019 جلسه در نایروبی, کنیا. سومین جلسه در کالی, کلمبیا است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

کسانی که وقایع سه نهفت در تصویب یک “پاریس-سبک U. N. توافق” برای حفاظت از طبیعت در 15 نشست کنفرانس طرف های ذینفع (COP 15) به کنوانسیون تنوع زیستی (CBD) که هنوز هم برگزار شد در کونمینگ در ماه اکتبر. 20-نقطه پیش نویس طرح برای متوقف کردن و معکوس از دست رفتن تنوع زیستی در سراسر جهان خواهد شد که تمرکز رم مذاکرات رونمایی شد در ماه گذشته.

وزرای خارجه’ بیانیه ای به طور خاص بیانگر حمایت از “محیط جهانی هدف به شدت حفاظت از حداقل 30 درصد از زمین و 30 درصد از اقیانوس تا سال 2030.” 30 درصد حفاظت از هدف به عنوان بیانیه یادداشت حمایت “یک ائتلاف گسترده از جمله جوانان جامعه کسب و کار و نمایندگانی از کشورهای در حال توسعه.”

“ما همچنین حمایت نهایی از جدید بین المللی الزام پیمان در سال 2020 برای حفاظت و استفاده پایدار از تنوع زیستی دریایی در دریاهای آزاد در حال حاضر در حال مذاکره تحت U. N . کنوانسیون حقوق دریاها” در این بیانیه می گوید و اشاره کرد که نزدیک به دو سوم از اقیانوس است فراتر از حقوقی صلاحیت هر یک ملت است.

بیانیه ای منتشر شد از طریق بین المللی غیر انتفاعی فکر می کنم مخزن Aspen Institute توسط اعضای آسپن وزرای فروم بود که در سال 2003 تاسیس سابق وزیر خارجه آمریکا, مادلین آلبرایت.

همراه با آلبرایت در این بیانیه به امضا رسید لوید Axworthy (کانادا), محمد Benaissa (مراکش), ماریا Eugenia Brizuela د آویلا (السالوادور) اریک Derycke (بلژیک) لامبرتو دینی (ایتالیا) الکساندر Downer (استرالیا), Jan Eliasson (سوئد) Joschka فیشر (آلمان) Jaime گاما (پرتغال), ابراهیم Gambari (نیجریه), مارینا Kaljurand (استونی), تزیپی لیونی (اسرائیل) سوزانا Malcorra (آرژانتین) دونالد مک کینون (نیوزیلند), دانیل Mitov (بلغارستان), Amre موسی (مصر) مروان york regional police (اردن) جورج پاپاندرو (یونان) مالکوم Rifkind (پادشاهی متحده), کلودیا رویز Massieu (مکزیک) خاویر سولانا (اسپانیا) و کنوت Vollebæk (نروژ).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im