“وجود دارد هیچ نقطه ای از بازگشت’: کارشناسان وزن در Lori Loughlin گناه

Lori Loughlin و Mossimo Giannulli توافق به اعتراف به گناه در پذیرش کالج رسوایی ایجاد یک ممکن است نگران آینده برای وضعیت مشهور, یک کارشناس می گوید.

Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli توافق به اعتراف به گناه در پذیرش کالج رسوایی شنبه صبح. زن و شوهر متهم شده بود با پرداخت $500,000 در رشوه بنابراین دختران خود اولیویا جید و ایزابلا رز Giannulli می تواند خدمه تیم استخدام برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

Loughlin خواهد شد و محکوم به دو ماه در زندان 150.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت منتشر شد با 100 ساعت خدمات اجتماعی با توجه به باراک اوباما در ماساچوست است.

Giannulli خواهد شد و محکوم به پنج ماه در زندان 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت با انتشار 250 ساعت خدمات اجتماعی با توجه به باراک اوباما در ماساچوست است.

Ronn Torossian مدیر عامل شرکت 5W روابط عمومی و مدیریت بحران مغول که کار کرده با شانه شان “گرفتن” اسنوپ داگ و نیک کانن در گذشته در بیانیه ای گفت: به Deseret News که گناه اخبار می تواند خراب کردن Loughlin مشهور وضعیت.

“تصمیم او به توافق برسند به اعتراف به گناه ممکن است به سمت راست حرکت قانونی است. اما آن را سخت تر برای او را به نفع خود به دادگاه افکار عمومی” او گفت:. “هر آنچه که اتفاق خواهد افتاد از این به بعد باید خیلی اثر بدی بر آینده او به عنوان یک هنرمند مشهور.”

این گناه نمی خواهد کمک به زن و شوهر را, وضعیت, یا, او گفت:.

Loughlin و شوهرش “ممکن است از دست داده اند اعتماد عمومی forever,” او گفت:. “مخاطرات به طور فزاینده ای بالاتر است. این است که آوردن پرونده او را به یک سطح کاملا جدید. وجود دارد هیچ نقطه بازگشت.”

اما آیا این برای پایان دادن به زندگی حرفه ای او, او گفت:. Loughlin ادامه خواهد داد برای دیدن طرفداران جشن خود را که آنها انجام داده ایم پس از رسوایی برای اولین بار شکست.

“من هنوز بر این باورند که مردم ممکن است همدردی با انگیزه پشت سر او اتهام اقدامات است. اما به نظر می رسد از آن مقدار زیادی از زمان است که ممکن است در زندان به سر برد و او را از دست خواهد داد وضعیت مشهور بسیار زود است.”

کارشناسان تعجب اند که برای بیش از یک سال در حال حاضر در مورد آنچه می تواند این معنا برای Loughlin آینده به عنوان یک بازیگر. هالیوود دیرین مدیریت بحران Howard Bragman به من گفت در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه که Loughlin نیاز به انجام یک مصاحبه در تلویزیون شروع به دست آوردن احترام از جمعیت است.

“او را میخوام باید فروتن. اگر او همچنان به مبارزه با آن و می گویند, “من فکر نمی کنم ما در اشتباه بودند’ آن را به خوب بازی کردن برای او در دادگاه افکار عمومی را باور نمی کنم,” او گفت:.

Bragman گفت Loughlin به بانک در اتاق دادگاه تصویب او جرم خود را پذیرفت. او گفت: این زن و شوهر در حال حاضر ساخته شده PR اشتباهات و آنها باید با احتیاط با آنها چگونه مسئولیت رسیدگی به آینده است.

“این قطعا آغاز یک عصر جدید,” او گفت:.

او افزود: “هدف آنها این است که به بیش از. هدف این است که آنها متوجه است که آنها در حال رفتن برای پیروزی در این دادگاه قانون, به طوری که آنها رو به حرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im