وجود دارد هیچ دلیلی برای هراس از آنجا که ما انجام داده اند بسیار خوب در این Caronavirus چیزی که به هر حال فقط آنفولانزا نیز Dems بد هستند و ایالات متحده آمریکا!

ما همه این CDC ، تصویر

خوب مردم ما همه می توانند استراحت چون رهبر عزیز که مدرک پزشکی خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه و مایک ‘دعا و آن را دور نمی بحث من در مورد علم” پنس مسئول coronavirus همه گیر بنابراین آنچه می تواند به اشتباه ؟ نادر و بله درهم و برهم جلسه یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید کشور ما بسیار آماده برای این” به رغم قابل توجهی شواهد اخیر که…نه. کارشناسان می گویند #Coronavirus تحت تاثیر بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با تعداد رو به رشد در این کشور CDC است هشدار داد آن گسترش یک سوال از زمانی که خواستار آن را “اجتناب ناپذیر است.” ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان قرار داده و فعلی تعدادی از موارد در اینجا در 60 از جمله بسیاری از قرنطینه و بازگشت در اینجا از کشتی; فاکس نیوز گزارش دیگری از 80 نفر در حال نظارت در نیویورک Nassau County است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بحران مانند هر رژیم استبدادی: اعلام همه چیز خوب و تهدید هر کسی که نشان می دهد آن نیست و به tweeting خشمگین اتهام که “لا رأی خبر جعلی انجام می دهند همه چیز ممکن است” به شیوع نگاه “به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای… نیز خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!” – این روز بازار سهام (زیرا آنچه انسان?) سقوط یک رکورد 1 ، 000 امتیاز.

بنابراین ما خودمان را پیدا کنید در آستانه جهانی همه گیر با جعلی استیضاح رئیس جمهور که فکر می کند آسیاب های بادی باعث سرطان می شود و شما می توانید آمار طوفان که نمی تواند بگوید که حق تصمیم گیری آگاهانه در قبول واقعیت علمی یا حتی friggin’ طلسم “coronavirus” – خود غلط املایی را برانگیخته بسیار محبوب ظالمانه خنده دار برچسب #caronavirusoutbreak, همانطور که در “Holy crap! نیز وجود دارد Caronavirus? من هنوز در تلاش برای یادگیری در مورد #Coronavirus!” – و که idiotically برش CDC و حیاتی دیگر بودجه بهداشت و درمان در حالی که حتی بیشتر idiotically گیج کننده این بیماری با ابولا شاید به این دلیل که او بسیار تند و تیز بار در روز در حدود 100 توییتهایی بیش از چند ماه screeching در مورد اوباما شکست به آدرس شیوع ابولا فریادتوقف پروازهای” احتمالا بیمار, اتفاقی, مردم سیاه و سفید و “آنها را نگه دارید از اینجا!” و بیشتر کاملا در نور از انتصاب خود را از clueless پنس “اوباما منصوب فقط یک ابولا تزار با صفر تجربه در پزشکی منطقه و صفر تجربه در بیماری های عفونی کنترل. در کل شوخی!”, بنابراین مفید به ما یادآوری اگر ما به آن نیاز است که در مجموع نژادپرستانه scumbag یک انسان برای یک زمان طولانی. Whew.

او meandering نشست خبری بود که در زمانهای گوناگون و به عنوان یک توصیف “shitshow,” “آشغال آتش” و “فاجعه” شاید توضیح داد که چرا در طول آن مدت پر پیچ و خم بازار سهام دوباره سقوط. هنوز هم او شجاعانه اعلام کرد “Tدر اینجا این است که هیچ دلیلی برای هراس از آنجا که ما انجام داده اند خیلی خوب است.” “خطر ابتلا به مردم آمریکا همچنان بسیار پایین است,” او گفت:. “ما تا به حال موفقیت فوق العاده ای فوق العاده با موفقیت و فراتر از آنچه مردم فکر” به خصوص با توجه به آخرین خبری که با شیوع بر ما و هیچ پولی برای آن او دیوانه وار در تلاش برای سیفون کردن $37 میلیون از گرمایش کمک برای مردم فقیر زیرا در این نقطه به همین دلیل است. او سپس اقدام با نرم و ملایم مناجات دروغ می بالد و شدید نادرست ادعا می کند: ما فقط 15 coronavirus موارد با یک فرد بسیار بیمار و دیگران “در شکل”; جان (sic) هاپکینز می گوید: ما آمادگی این است که بهترین در جهان است و این درست مانند آنفولانزا شستن دست های خود را و شما خوب باشد; و شگفت آور آنفولانزا جان 25,000 به 69,000 مردم هر سال پس چگونه بد می تواند این باشد; ابولا بسیار بدتر بود چرا که “شما از هم پاشیده”; ما باید یک واکسن برای این “بسیار سریع به شیوه ای” (با نام مستعار شاید 18 ماه); ما همه چیز “به خوبی تحت کنترل است و ما واقعا انجام یک کار بسیار خوب است.” به عنوان او صحبت کرد, اخباری از اولین مورد شناخته شده از کسی که تا به حال شده است در یک کشور خارجی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد مایک “خلسه Fanboy” پنس به عنوان یک نوع Coronavirus تزار “چرا که او دارای استعداد خاصی برای این” و “ایندیانا بزرگ نظام سلامت” حتی اگر پنس را باور نمی کند در علم و ایمان درمانی تبدیل و به عنوان فرماندار امتناع خود را به ارائه یک سوزن تمیز ارز موجب بی سابقه اپیدمی اچ آی وی و او را صرف سال تلاش برای پال خواستار قطع بودجه دولت سلامت زنان برنامه های خوب است. او متأسفانه گوش به عنوان CDC مقامات صدا و هوشیار باشید. “این یک زمان خوب برای مردم آمریکا برای آماده سازی گفته است که خواست مردم را به عمل اساسی بهداشت – شستن دست پوشش دهان هنگام عطسه, در خانه بمانند زمانی که بیمار است. “مسیر از آنچه که ما به دنبال در طول هفته ها و ماه های آینده بسیار نامشخص است.” سپس او به رجزخوانی. بازار در حال سقوط به دلیل “دموکرات نامزد (ها) ساخت احمق از خود را دارند.” این کاهش بودجه هیچ تاثیری داشته باشند چرا که آنها نیاز ندارد و تمام کسانی که پزشکان و آنها همیشه می توانید آنها را استخدام دوباره. همه چیز را تقصیر بوئینگ, جنرال موتورز, فدرال رزرو نیویورک تایمز اوباما پلوسی حتی اگر “من شده است به ضرب و شتم او به طور معمول در همه چیز.” آن را به نانسی که تا به حال یک لحظه به یاد ماندنی که پرسید در حالی که با عجله پایین یک سالن آنچه او فکر تهمت ادعای ویروس “بسیار تحت کنترل” تف: “من فکر نمی کنم رئیس جمهور می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد...یک بار دوباره.”

توجه داشته باشید: اگر شما می خواهید اطلاعات دقیق از کسانی که به اینجا بروید.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

به طور بالقوه آلوده مسافران از شاهزاده خانم کروز خانه پرواز در بخش جداگانه ای از هواپیما. عکس از AFP

توییتر جدید fave Sharpiegate

دعا آن را پس نگران نباشید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>