ممکن است یک اقیانوس در زیر پلوتون را یخ با توجه به یک مطالعه جدید

پلوتون ممکن است تا به حال یک اقیانوس میلیاردها سال پیش بر اساس یک مطالعه جدید.

چه اتفاقی می افتد:

  • یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت علوم — نشان می دهد که پلوتو ممکن است گرم به اندازه کافی اجازه می دهد تا مایع به شکل بر روی سطح آن که به معنی اقیانوس ممکن است وجود داشته باشد در زیر یخ زده خارج از این سیاره است.
  • محققان با استفاده از یک حرارتی مدل شبیه سازی و عکس شواهد از ناسا فضاپیمای افق های جدید برای کشف این یافته ها با توجه به فاکس نیوز.
  • پلوتون — با فرض آن تشکیل شده بود در کمتر از 30000 سال زمان — به احتمال زیاد شروع به گرم به اندازه کافی برای ایجاد یک اقیانوس مایع.
  • سیارات شکل گرفته دور از خورشید به احتمال زیاد شروع به گرم به اندازه کافی برای ایجاد یک اقیانوس محققان گفتند.

چه می شود گفت:

  • “برای مدت زمان طولانی مردم فکر حرارتی تکامل از پلوتون و توانایی یک اقیانوس به زنده ماندن تا به امروز. در حال حاضر که ما تصاویری از پلوتو سطح از فضاپیمای افق های جدید ماموریت ما می توانیم مقایسه آنچه که ما می بینیم با پیش بینی های حرارتی متفاوت تکامل مدل.” — فرانسیس Nimmo مطالعه همکاری نویسنده و استاد از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.
  • “اگر آن را شروع به سرد و یخ ذوب شده در داخل پلوتون خواهد قرارداد بسته اند و ما باید فشرده سازی ویژگی های بر روی سطح آن در حالی که اگر آن شروع به داغ آن را باید گسترش به عنوان اقیانوس منجمد و ما باید گسترش امکانات در سطح. ما شواهد زیادی از گسترش, اما ما نمی بینیم هر گونه شواهد از فشرده سازی به طوری که مشاهدات بیشتر سازگار با پلوتون شروع با یک مایع اقیانوس است.” — کارور Bierson مطالعه سرب نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im