“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ”: تهمت به او می گوید که حاضر به فدا کردن زندگی برای بازگشایی کسب و کار ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته در هر دو مصاحبه و کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او حاضر به فدا کردن زندگی به خاطر بازگشایی ایالات متحده کسب و کار در میان coronavirus همه گیر اعلام کرد که jumpstarting اقتصاد آمریکا ارزش وخیم بهداشت عمومی خطرات.

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ظاهر در ABC News. “من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی است.”

رئیس جمهور گفت: ممکن است که وجود خواهد داشت یک افزایش در ایالات متحده مرگ و میر “از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است.”

“ما باید برای رسیدن کشور ما به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “شما می دانید که مردم در حال مرگ هستند راه های دیگر بیش از حد.”

تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از یک داخلی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سند پیش بینی شده است که روزانه Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به 3000 در ماه ژوئن نزدیک به دو برابر میزان فعلی است. با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی و عدم مناسب, تست تعدادی از کشورهای در حال برداشتن گام برای بازگشایی اقتصاد خود را با حمایت از رئیس جمهور است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دو ناشناس تهمت مقامات دولت گفته سی ان ان که مرگ و میر بینی “در حال حاضر انتظار می رود تاثیر کاخ سفید قصد دارد برای بازگشایی این کشور است.”

در یک نشست خبری در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نمایش “بزرگ ما شهروندان این کشور به یک حد خاص و تا حد زیادی به رزمندگان.”

“آنها در حال رزمندگان” رئیس جمهور ادامه داد. “ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته است. ما باید برای باز کردن در کشور ما… خواهد شد برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است.”

“من فکر می کنم این واژه در اینجا این است که” گوشت دم توپ,'” Vox‘s دیوید رابرتز توییتی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن “جنگجو” نظرات.

کیم Nelson, بهداشت عمومی, مدافع و کارولینای جنوبی دموکرات کنگره نامزد استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است توصیف مردم که زندگی در معرض خطر هستند به عنوان رزمندگان “به طوری که شما مشاهده کسانی که جان خود را به عنوان قربانی برای خوب بیشتر است.”

“او کاملا نمی خواهید شما را به مشاهده این مرگ و میر برای چه هستند… یک نتیجه از شکست تحقیرآمیز برای رسیدگی به همه گیر در هر راه منطقی” نلسون توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im