وجود دارد یک راه حل ساده به بحران بیکاری: همه ارائه یک کار

اواخر این ماه Pavlina Tcherneva استاد اقتصاد در کالج بارد و یک محقق در, مالیات, اقتصاد, موسسه انتشار یک کتاب با عنوان در مورد یک شغل تضمین کند. کتاب جزئیات یک سیاست ایده است که او فکر شده و در حال توسعه در سراسر زندگی حرفه ای او. آن را به دست آورده حرکت در سال های اخیر با سناتور مانند کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) Cory Booker (D-N. J.) و برنی ساندرز (I-Vt.) استقبال از آن و بسیاری از فعالان آن را توصیف کرده اند بخشی جدایی ناپذیر از هر سبز معامله جدید است. اما آنچه که یک کار را تضمین کند, و چگونه کار می کند ؟ در این زمان کمک نویسنده راشل کوهن صحبت با دکتر Tcherneva درباره آینده کتاب و چگونه ما باید به فکر کردن در مورد یک سیاست برای تضمین اشتغال در میان ما زمان بحران اقتصادی است. این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش و فشرده.

راشل کوهن: خواندن کتاب خود را به عنوان من درک می کنم آن را یک شغل تضمین یک وعده است که یک کار پرداخت حداقل 15 دلار در ساعت داده خواهد شد به هر کسی که می خواهد یک. اگر کسی نمی خواهد بیکار آنها قادر خواهد بود برای دسترسی به یک زندگی-دستمزد کار از طریق این برنامه است. می تواند شما را اخراج می شود از این کار—برای عملکرد ضعیف, co-worker, شکایت یا چیز دیگری است ؟

Pavlina Tcherneva: بله می توان آنها را از کار اخراج شدند. اگر کسی اذیت و آزار مردم در محل کار مطمئنا. یک شغل تضمین یک وعده است که یک کار وجود دارد خواهد بود اما قول می دهم که متخاصم کارگران تحمل خواهد شد. اما راه ما فکر می کنم در مورد ‘متخاصم’ فقط تغییرات به طور کامل زمانی که شما شروع به فکر کردن با یک فرد واقعی در ذهن است.

مردم ممکن است تمام انواع از چالش ها و مشکلات است که جلوگیری از آنها را از برگزاری بر روی هر بخش خصوصی کار دارند اما با یک کار تضمین ما کمک خواهد کرد که آن دسته از افراد با شال خدمات و هدف ما و علاقه به کمک به مردم موفق باشد—مانند یک کتابخانه است.

بنابراین من گاهی اوقات برابر یک شغل تضمین به کتابخانه های عمومی ، شما می توانید فرض کنیم که شما می توانید راه رفتن به یک کتابخانه عمومی و یک کتاب ما در کتابخانه ها باید خدمات فراتر از کتاب است که کتابداران کمک کند شما با. مردم ممکن است تمام انواع از چالش ها و مشکلات است که جلوگیری از آنها را از برگزاری بر روی هر بخش خصوصی کار دارند اما با یک کار تضمین ما کمک خواهد کرد که آن دسته از افراد با شال خدمات و هدف ما و علاقه به کمک به مردم موفق باشد—مانند یک کتابخانه است.

و فقط مانند کتابخانه ها—شاید شما در حال همراهی کردن در برخی از نقطه برای رفتار بد اما شما نه دسترسی اگر شما بازگشت.

راشل: شما ردیابی این کار تضمین ریشه های تاریخی. آن را تأیید در اعلامیه جهانی حقوق بشر و آن را در فرانکلین D. روزولت پیشنهاد لایحه اقتصادی حقوق. آن را امضا مسئله برای حقوق مدنی فعالان در ’60s و آن حک شده است به بسیاری از ملت ها در قانون اساسی. آن را تا به حال وجود داشته است در هر نقطه در عمل ؟

Pavlina: ما هرگز تا به حال یک قانون در هر نقطه که تضمین می کند هر کس از نظر قانونی-قابل اجرا حق اشتغال دائم. ما تا به حال یکی که می آید در هند, اما آن را تنها برای اشتغال روستایی و فقط برای تا 100 روز در سال است. ما تا به حال که در آن شرایط کشور را به دست آورد بسیار پایین و نرخ بیکاری در ژاپن, برای مثال, صنعتی خود را کار و سیاست های بازار تولید بیکاری در سطح 1% تا 2% برای بسیاری از بعد از دوران جنگ. اما من صحبت کردن در مورد این که آیا ما می توانیم سیاست های که تولید و کاهش نرخ بیکاری. من صحبت کردن در مورد یک مدون حق اشتغال به ارائه نه تنها قانونی بلکه نهادی پشتیبانی برای تضمین این حق بیش از بلند مدت. زیرا حتی در کشورهایی که موفق شده اند در گرفتن ما را به 1 تا 2 درصد بیکاری آنها قادر به حفظ آن است. بنابراین این کار گارانتی ایده این است برای ایجاد یک جدید قانونی-تضمین امنیت شبکه است.

راشل: کتاب خود رفت برای چاپ در ماه دسامبر 2019 زمانی که ایالات متحده بیکاری در 3.5% اما این مذاکرات زیادی در مورد چگونگی بیکاری گسترش می تواند مانند یک ویروس است. این احساس واقعا تند و تلخ خواندن کتاب خود را به عنوان نرخ بیکاری است که در حال حاضر 16.3% و واقعی عفونی ویروس در حال گسترش است. اگر 10 سال پیش تا به حال گذشت یک شغل تضمین برنامه چه نقشی آیا شما فکر می کنم آن می تواند به بافر نوع جرم بیکاری ما امروز شاهد آن هستیم با کروناویروس?

کارتون: حال ما با قرار دادن یک شغل تضمین در محل 10 سال پیش ما را به حال زیرساخت های نهادی است که می تواند آماده به کار مردمی در حال حاضر. اما اگر شما در حال کار در یک شغل تضمین کار درست مانند اگر شما مشغول به کار بودند هر کار دیگر شما ممکن است نیاز به ماندن در خانه و شما ممکن است نیاز به پرداخت می شود به لحاظ اجتماعی فاصله. اما از آنجا که این کار تضمین من تجسم خواهد بود با هدف پر کردن برخی خدمات عمومی شکاف های آن را نیز قادر به به عنوان مثال بسیج مردم برای بررسی در در سالمندان به ارائه وعده های غذایی برای ارائه به معلم کمک.

در حال حاضر من ترجیح می دهم که ما در پاسخ به Covid-19 مانند آنها در دانمارک که در آن دولت محافظت می کند بخش خصوصی شغل با پرداخت اشتغال کارگران است. که راه شما نمی خواهد که این سیل از مردم بیکار. اما مطمئنا یک کار را تضمین می تواند کمک کند. من یک آرمانگرا و من می دانم که این را نمی خواهد تابع کاملا هموار. اما درست مثل هر موسسه دیگر که از نظر ما مهم ما خواهد آن را به کار.

راشل: شما می توانید بحث در مورد آنچه شما آموخته ام با توجه به منحصر به فرد مضرات بیکاری ؟

Pavlina: اقتصاددانان خواهد شد بحث در مورد ‘زخم اثرات بیکاری اما این که به طور معمول محدود به آنچه در حال دستمزد شما از دست داده و شما نمی جایگزین. اما وجود دارد بسیاری از هزینه های دیگر اقتصاددانان تمایل به چشم پوشی است. یک فرد بیکار تجارب عالی سلامت جسمی و روانی هزینه های آنها مریض تر و ضعیف تر است. بیکاری نیز تاثیراتی منفی یک فرد خالص خود ارتباطات اجتماعی سرمایه است. بیکاری باعث ایجاد بسیاری از شرایط است که آن را سخت تر به دوباره شاغل بعد. و این پس از آن اثرات خانواده ها و کودکان است. اگر ما به اضافه کردن تمام کسانی که هزینه های ما را تحمل کند بیکاری حتی زمانی که آن را بسیار کم است. و من رد این ایده است که “طبیعی” نرخ بیکاری درست مثل ما را قبول نمی کند طبیعی نرخ بی خانمانی.

راشل: چه نوع درس مورد بیکاری هم ما یاد بگیریم از رکود بزرگ?

کره: یک طنز از سیستم اقتصادی ما این است که ما باید نرمال ایده ‘بیکاری بهبود.’ آنچه که ما آموخته ایم از رکود بزرگ است که شرکت نمی خواهید به استخدام بیکاران. که مشکل ما را حل کند. مردمی که درآمد پایین دستمزد برای اولین بار اخراج می شود در طول رکود اقتصادی—ما این را به وضوح. و این یک نژادی ابعاد; بیکاری همیشه شاخه برای آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر آن را همیشه بالاتر برای آنها و بازیابی آنها را آهسته تر. افراد معلول نیز شاهد خود نرخ بیکاری بازیابی گذشته پس از رکود اقتصادی است. آنچه ما یاد بگیرند این است که اعداد رسمی نیست بگه داستان کامل.

راشل: در کتاب خود شما صحبت های زیادی در مورد مشاغل سبز. چگونه می توانم دیدن این کار تضمین متصل به سبز جدید است ؟

Pavlina: که وعده است که برای کسی که از دست می دهد خود را به سوخت های فسیلی کار است که آنها را در پیدا کردن کار از طریق سبز معامله جدید است. این یک چالش بوده است برای جنبش زیست محیطی—ما شده اند قادر به بیان واضح چگونه ما حفاظت از مردم اگر آنها از دست دادن شغل خود را از سکوهای نفتی و معادن و یا تمام آن. این قطعه گم شده از پازل و آن را تضمین می کند فقط انتقال که آسیب پذیر ترین مردمی خواهد شد که دسترسی به دستمزد زندگی می کنند.

راشل: آن را فقط هر چند اگر این کارگران استفاده می شود برای ساخت 40 دلار در یک ساعت و در حال حاضر تنها می تواند دریافت 15 دلار در ساعت ،

ما هم در ادامه به شرایط بیکاری به صورت عادی و یا ما باید یک کار را تضمین کند. جهان با بیکاری است که به سادگی بدتر از یک جایی که ما تضمین اشتغال است.

Pavlina: خوب دیگر مردم باید ساختار شغلی خود را تضمین طرح های با لایه دستمزد. در چشم انداز اولیه مهم هدف این است که برای تضمین یک شرکت زندگی-دستمزد کف. و مردمی که بیشتر بسیار ماهر به طور معمول ندارد و کاملا ترین و وحشتناک بیکاری شرایط. شاید این طبقه را به 17 دلار در ساعت و یا 20 دلار اما نکته این است که ما می خواهیم به ساحل تا که طبقه. در دنیای ایده آل یک کار تضمین خواهد بود به عنوان کوچک که ممکن است. من بسیار ترجیح می دهند برای دیدن دائمی از خدمات عمومی ارائه شده است که به خوبی پرداخت می شود اما همیشه وجود افرادی که از طریق ترک سقوط و آنها سزاوار یک زندگی دستمزد با تضمین مزایای بیش از حد.

راه من فکر می کنم در مورد آن این است که ما به معنای واقعی کلمه محدود با دو انتخاب است. ما هم در ادامه به شرایط بیکاری به صورت عادی و یا ما باید یک کار را تضمین کند. جهان با بیکاری است که به سادگی بدتر از یک جایی که ما تضمین اشتغال است.

راشل: چه نوع از مشاغل سبز شما تجسم?

Pavlina: زمانی که من صحبت در مورد مشاغل سبز من فقط صحبت کردن در مورد به طور سنتی زیست محیطی شغل. به من ” سبز ” است که حفاظت از جامعه و حفاظت از مردم پس از آن نیز شامل مراقبت کار می کنند. به من هیچ محدودیتی برای انواع پروژه های خلاق ما می توانید تصور کنید. من فکر می کنم علاوه بر مراقبت از افراد ما نیز می تواند مشاغل است که شامل مراقبت از محیط زیست مانند تمیز کردن پارک های شهری, کشاورزی, کاشت درختان و پیشگیرانه انجام کار برای بلایای طبیعی است.

راشل: آخرین سوال من: آیا سیاست جنبه های منفی شما به این کار گارانتی ؟

Pavlina: در حالی که من اصلا این را به عنوان یک حرکت نزولی به من پیشنهاد به طور سنتی بسیاری از کار برنامه های انجام شده در تنبیهی شرایط مانند کار-کرایه در پست ریگان عصر. و با ظهور دولتهای خودکامه همیشه وجود دارد خطر از آنها بیداری به ایده ایجاد اشتغال و انجام این کار در یک تنبیهی راه است. همیشه وجود دارد خطر از سیاست بودن bastardized اما این فقط بدان معنی است که ما باید بگویم مراقب باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de