وجود دارد تنها یک دلیل تهمت و عربستان نمی خواهید پست الکترونیکی-در رای گیری

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان نمی خواهید پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر به دلیل این ضربات تا یک زن و شوهر از موثر ترین آنها سرکوب رای دهندگان طرح.

در انتخابات ریاست جمهوری قدمت آن به 2000 شده است که قابل توجه و پوشش رسانه ها از صف های طولانی در اکثریت سیاه حوزه; مفسران گاهی اوقات تعجب می کنم با صدای بلند که چرا مردم را به صبر در خط 8 ساعت برای رای دادن در برای مثال درونی شهر اوهایو در سال 2004 یا میلواکی در سال 2020 مقدماتی.

منجر به گرجستان وزیر خارجه برایان کمپ مسابقه با استیسی آبرامز در سال 2018 به آتلانتا قانون اساسی-مجله مستند چگونه 8 درصد از دولت در حوزه های رأی گیری شده بود به تازگی بسته شده, ضربه, روستایی, سیاه, مناطق بسیار سخت است. به واشنگتن پست وقایع چگونه شکسته رای گیری ماشین آلات و خطوط طولانی آنها ایجاد شد تا حد زیادی محدود به مرکز شهر آتلانتا و حومه و مناطق روستایی است.

این اثر البته برای تضعیف رای دهندگان از نمایش و یا ماندن در خط به خصوص آن دسته از افرادی که توسط ساعت پرداخت می شود و باید به زمان کار به رای دادن.

“قوی ترین ابزار آمریکایی ها باید برای جلوگیری از جمهوریخواهان تلاش در سرکوب رای دهندگان است پست الکترونیکی-در رای گیری.”در اقلیت رای گیری حوزه با سابقه ای طولانی در مسابقه بر اساس رای دهندگان سرکوب جمهوری خواهان کاملا بسته 868 حوزه های رأی گیری بین 2013, Shelby County تصمیم گیری و انتخابات 2016. نتیجه این است که بین 2012 و 2016 انتخابات, سیاه, رای گیری مشارکت کاهش یافت و نزدیک به 7 درصد.

با پست الکترونیکی-در رای گیری وجود دارد رانندگی با اتوبوس و یا در خط صبر کنید تا جمهوری خواهان نمی تواند دکل چیز به آن را سخت تر برای مردم را به رای دادن. که رای گیری خاص سرکوب ترفند—که محافظه کاران شده است در حال اجرا برای بیش از یک قرن به خصوص در جنوب—فقط کار نمی کند با پست الکترونیکی-در رای گیری.

یکی دیگر از ترفند ایران را دوست دارد به ادغام این اثر از ثبت نام رای دهندگان تصفیه با “موقت” برگه های رای. اولین جمهوری خواه وزرای امور خارجه پرتاب صدها هزار نفر از مردم رای دهندگان رول نامتناسب اسپانیایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار با استفاده از “ادغام/پاکسازی” لیست felons یا رای دهندگان از کشورهای دیگر با بزرگ سیاه و جمعیت.

در سال 2018 خبرنگار تحقیقی گرگ Palast شکایت تعدادی از جمهوریخواهان وزرای امور خارجه و دست خود را بر روی پاکسازی لیست که شامل بیش از 90000 نفر در تا حد زیادی دموکراتیک قطعات نوادا 769,436 رای دهندگان پاکسازی در کلرادو 340,134 در گرجستان 550,000 در ایلینوی بزرگ است اما در این uncounted لیست از نبراسکا و 469,000 پاکسازی در ایندیانا است.

این Brennan Center for Justice یافت که فقط بین 2014 و 2016 در دو سال منتهی به انتخابات ریاست جمهوری بیش از 14 میلیون نفر از مردم پاکسازی از رول رای دهندگان عمدتا در حزب جمهوری خواه-کنترل متحده است. کمپ پاکسازی بیش از یک میلیون نفر در گرجستان به تنهایی.

تماس یافته “نگران کننده” برنان مرکز اشاره کرد: “تقریبا 4 میلیون بیشتر نام گرفتند و پاکسازی از رول بین 2014 و 2016 از بین سال های 2006 و 2008. این رشد در تعداد رای دهندگان حذف نمایندگی افزایش 33 درصد—دور outstripping رشد در هر دو مجموع ثبت نام رای دهندگان (18 درصد) و کل جمعیت (6 درصد).”

اما مردم نمی دانند که آنها حذف شده است به طوری که آنها نشان می دهد تا برای رای دادن به هر حال. و رای آنها را می—2002 کمک امریکا رای عمل ایجاد کاملا جدید نوع رای گیری.

“من نمی بینم شما اینجا رای دهندگان رول” فرد چک کردن مردم برای رای دادن می گویند. “اما در اینجا موقت رای گیری که شما می توانید رای دادن. به نظر می رسد یکسان به حالت عادی آراء آن را فقط در یک جعبه هنگامی که شما انجام می شود.”

موقت برگه های رای که تنها شمارش در اختیار وزیر امور خارجه است و در ایالت معمولا تنها شمارش هنگامی که وجود دارد یک طرح دعوی در دادگاه. به همین دلیل زمانی که جان کری در حوله انداخت در سال 2004 جان ادواردز گفت: من در رادیو نشان می دهد که او خشمگین کری نشده بود شکایت کرد به دلیل وجود بیشتر باز نشده و uncounted موقت رای بیشتر از سیاه و سفید محله از بوش حاشیه پیروزی.

“وجود دارد تنها یک دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه co-توطئه گران شی به پست الکترونیکی-در رای گیری: آن ضربات خود را به موثر ترین و موفق سرکوب رای دهندگان طرح است.”اما رای دهندگان نمی دانند که خود را موقت رای نمی محسوب می شود به طوری که آنها فکر می کنم آنها رای دادند. و زمانی که آنها در دیدار با خروج ناظر انتخابات در خارج از ایستگاه رای گیری آنها به آنها بگویید که آنها رای دادند و رای گیری می شود ثبت شده در انتخابات حتی اگر آن را هرگز راه خود را به رسمی شمارش.

این تولید یک پدیده شناخته شده به عنوان “شیفت قرمز” که در آن خروج سنجی—استاندارد طلا استفاده می شود در سراسر جهان برای اندازه گیری نتیجه انتخابات نشان می دهد دموکرات ها برنده اما واقعی “رسمی” تعداد شیفت قرمز و جوایز انتخابات به یک جمهوری خواه است.

به عنوان من توجه داشته باشید در کتاب “تاریخ پنهان جنگ در رای گیری”:

برای مثال در سال 2016 انتخابات خروج سنجی نشان داد هیلاری کلینتون حمل فلوریدا با 47.7 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 46.4 درصد “واقعی” شمارش رای تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 49.0 درصد به 47.8 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد 2.5 درصد است . . . به نحوی.

در کارولینای شمالی خروج سنجی نشان داد کلینتون برنده 48.6 درصد به 46.5 درصد اما آرای آن شمارش شد معلوم شد با مغلوب ساختن پیشی جستن 49.9 به کلینتون 46.1 قرمز تغییر 5.9 درصد امتیاز برای ایران.

پنسیلوانیا خروج سنجی نشان داد که کلینتون برنده 50.5 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 46.1 درصد اما زمانی که “واجد شرایط” آرا شمارش شد تهمت انجام شده دولت 48.8 درصد به کلینتون 47.6 درصد—قرمز تغییر 5.6 درصد است.

در ویسکانسین آن کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی خروج 48.2 درصد به 44.3 درصد اما “واقعی” count قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن به بالای در 48.8 درصد به 47.6 درصد در یک شیفت از 5.1 درصد است.

با پست الکترونیکی-در رای گیری مردم می دانند که قبل از آنها در صورت رای آنها بوده ام از پاکسازی لیست رای دهندگان از آنجا که آنها نمی تواند یک رای گیری در پست الکترونیکی. برگه های رای که از طریق پست در اوایل به اندازه کافی است که افرادی که بوده ام پاکسازی خواهد شد که زمان به شکل یک مشکل وجود دارد و تماس با وزیر امور خارجه را به آن ثابت شده است.

با بسته شدن حوزه های رأی گیری یا قرار دادن در ماشین آلات شکسته, این نوع خاص از رای دهندگان سرکوب بود که مسئول تهمت برنده انتخابات, دانشکده, کار نمی کند.

پست الکترونیکی-در رای گیری نمی شود کار مردم به از دست دادن درآمد با در نظر گرفتن زمان به رای; آنها می توانند رای خود را از میز آشپزخانه بیش از آخر هفته و یا در شب بی شتاب.

پست الکترونیکی-در رای گیری نمی کند, نیروی افراد مسن نگران امنیت اجتماعی را باید متحمل درد و تروما از یک سفر جاده ای پس از ساعت ها ایستاده در خط. به خصوص با Covid-19 و آنفولانزا در شل در ماه نوامبر.

پست الکترونیکی-در رای گیری نمی دهد جمهوریخواه “رای رقبا” توانایی به دانستن یک فرد نژاد قبل از آنها سعی می کنند برای متقاعد کردن مقامات انتخابات به حرکت در یک رای گیری به موقت جعبه به دلیل “مشکلات است.”

قوی ترین ابزار آمریکایی ها باید برای جلوگیری از جمهوریخواهان تلاش در سرکوب رای دهندگان است پست الکترونیکی-در رای گیری.

زندگی در اورگان که در آن دولت شده است به طور انحصاری ایمیل برای بیش از 20 سال ما یکی از بالاترین میزان مشارکت رای دهندگان در این کشور و هیچ شواهدی از به اصطلاح “تقلب انتخابات.” لوئیس و من نشستن در جدول اتاق ناهار خوری و نگاه بیش از رای گیری اجرای یک وب سایت جستجو در سایت های مختلف نامزدها و رای گیری طرح های ما نمی دانند ممکن است علامت ما آراء و سپس رها پستی-پرداخت پاکت نامه در صندوق پستی از جلو.

وجود دارد تنها یک دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه co-توطئه گران شی به پست الکترونیکی-در رای گیری: آن ضربات خود را به موثر ترین و موفق سرکوب رای دهندگان طرح.

آمریکا باید تضمین هر شهروند حق رای و ملی پست الکترونیکی-در رای گیری یک محل عالی برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net