ترزا Foxley و درک میلر: زمان خود را برای انتخاب فرماندار یوتا

به اعتقاد ما در میان هر سختی نهفته است فرصت و آینده یوتا روشن است. به برجسته که در آینده نمک دریاچه مجلسی و EDCUtah برگزار شد نامزد فروم اجازه می دهد تا از نامزدهای جمهوریخواه برای فرمانداری یک فرصت برای به اشتراک گذاری چشم انداز خود را. این فروم و دیگر مجازی حوادث فرض یک لنز به هر نامزد سیاسی دلیل وجودی و رهبری است.

با وجود ذاتی خصمانه طبیعت از مبارزات ما احساس می کنیم این مهم است که به یاد این مسابقه یک مصاحبه شغلی برای رئیس اجرایی دولت ما. در حالی که آن را غیر ممکن است به تفصیل شرح دادن در هر موقعیت برخی از برجسته خرس تکرار به عنوان ما وارد کشش نهایی جمهوری خواه اولیه انتخابات.

آقای هانتسمن معتقد است که سلامت فعلی و چالش های اقتصادی دارای هسته تولد دوباره و نوآوری برای راه اندازی دولت ما به عنوان یک قوی تر بازیکن جهانی است. یوتا رهبری در رشد صادرات در گذشته و بین المللی فرهنگ ریشه در خدمات و کارآفرینی است که نشانه خوبی برای آینده است. آقای کاکس اشاره کرد که او بوده است در این عرصه کار در COVID-19 نیروی کار و برجسته که دیگر از استانداران سراسر کشور خواسته اند برای یوتا مشاوره و برنامه ریزی از جمله یوتا منجر با هم نقشه راه. در حالی که آقای کاکس مورد تحسین قرار گرفته یوتا پاسخ آقای هیوز با انتقاد از آنچه که به نظر او “دولت سنگین برنامه” اعتقاد به قانون اساسی اجازه می دهد تا به صورت فردی شهروندان را به تصمیم می گیرید که چگونه برای پاسخ به بحران ها در حالی که ایالات باز باقی می ماند. آقای رایت پیشنهاد قرار دادن یک مهلت قانونی برای پروژه های سرمایه ای در رابطه با معافیت های مالیاتی به عنوان ارکان مهم اقتصادی خود برنامه ریزی کنید.

در طول این فروم نامزدها نیز متفاوت بر روی کلید موضوع مالیات بر فروش در مواد غذایی است. آقای رایت بنا به ادعا می کنند که مالیات بر فروش مواد غذایی باید لغو در مجموع به خصوص با توجه به دوران سخت اقتصادی خانواده ها روبرو هستند. آقای شکارچی و آقای هیوز به توافق رسیدند و رد این فرض که برش درآمد از طریق مالیات بر لغو خواهد آسیب برساند بودجه دولت در زمانی که ورودی درآمد پایین و براده مالیاتی تمدید شده است تا اواسط تابستان است. آقای کاکس در زمان وسط رویکرد است که مواد غذایی مالیاتی لغو است چیزی که او را نگاه کنید و در نظر بگیرید که دولت هدایت ماه های آینده.

این سالوو نشان داد یک موضوع اساسی دولت چهره های در حال حرکت رو به جلو است و وضعیت مالی و بلندی کسر بودجه. متعادل کردن بودجه را قربانی سراسر هیئت مدیره اما مجلسی و EDCUtah امید رهبران اولویت بندی مناطق اصلی است که در سایز بزرگ اقتصادی ما چرخ دنده و reaccelerate رشد. هر نامزد صحبت می کند به زمان های سخت و نیاز به یک برنامه است که با منجنیق یوتا نه فقط رو به جلو اما رو به بالا در کسب و کار و اقتصادی موقعیت.

هر چند مشابه در رویکرد خود را به حکومت هر یک از نامزدها در ارائه های مختلف چشم انداز برای آینده کشور ما است. هر یک به نظر می رسد به درک اهمیت روستایی رشد در سراسر ایالت یوتا و چگونه زیرساخت های کلیدی خواهد بود به این رشد nexus. هر چه موقعیت خود را و یا سیاست بازگرداندن اعتماد مصرف کننده خواهد بود و بخش مهمی از این کار به ایالت یوتا برای آینده فرماندار. کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند اکثر یوتا کسب و کار و نمی تواند زنده بماند بدون تعامل مصرف کننده.

در نهایت هدف ما با این نامه ای است که به تقویت برخی از نکات برجسته از اولین انجمن زندگی می کنند در طول این همه گیر و برای تشویق رای دهندگان به آن مطالعه و رای وجدان خود را. هر نامزد ارائه می دهد چیزی منحصر به فرد و همه به خوبی واجد شرایط برای رهبری دولت است.

ما از این نامزدها که به کمک ما گفتمان عمومی و ارائه افکار و رهبری در طول زمان در تاریخ است که ما باید هرگز فراموش نکنید. لطفا انجام مشق شب خود را و رای خود را در این تاریخی انتخابات. تعهد ما به شما این است که برای کار با هر کسی که انتخاب می شوند به عنوان فرماندار و دیگر مهم دفاتر برای برنامه ریزی و حرکت رو به جلو به ما انتقال از این بیماری همه گیر شب به اقتصادی سحر.

ترزا Foxley رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت EDCUtah. درک میلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نمک دریاچه مجلسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de