این 4 شهر در ایالات متحده آمریکا در حال ایجاد درایو در esports عرصه

چهار شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال توسعه درایو در esports عرصه به آمریکایی ها فرصتی برای تماشای esport رقابت از راحتی از اتومبیل های خود را با توجه به هالیوود.

چهار شهرستانها در حال توسعه بسیاری عبارتند از:

  • Louisville, Kentucky.
  • Gettysburg, Pennsylvania.
  • El Paso, Texas.
  • لاردو, Texas.

سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت افق گروه خواص تیمی با Harena داده LLC برای توسعه این عرصه است.

THR گفت: “در esports سمت ایده این است برای مصرف کنندگان به تماشای مسابقات و رقابت در حوادث از ایمنی وسایل نقلیه خود را.”

پس چه بازی شما باید یک فرصت برای دیدن ؟ معلوم نیست پس از آن تعداد زیادی در حال پایین آمدن از جاده ها است. اما برخی از بازی های ذکر شده شامل “Fortnite” و “لیگ از افسانه” — دو تا از محبوب تر رقابتی بازی.

این esports عرصه مفهوم می آید در میان coronavirus همه گیر هنگامی که چند مکانهای تفریحی را تعطیل با توجه به گسترش COVID-19.

اما صنعت سرگرمی به تقویت بیشتر فضای درایو در حوادث. برای مثال درایو در سینما ساخته شده باز گشت در ماه های اخیر به مردم یک فرصت به تماشای فیلم های قدیمی از اتومبیل خود را بدون نیاز به نشستن در نزدیکی هر کسی و به طور بالقوه آلوده.

به طور مشابه, Garth Brooks and Blake Shelton برگزار رانندگی در کنسرت حوادث. مردم می تواند درایو را نشان می دهد و تماشای ثبت کنسرت را نشان می دهد.

“آن را به کارکنان فرصت برای کار و چک و همچنین به عنوان دادن مردم به چیزی برای انجام” کایل لارسن مدیر کل آب باغ در ایالت یوتا به من گفت. “من فکر می کنم دیگر تئاتر را به دنبال خواهد داشت. در واقع من مطمئن هستم که آنها خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>