‘این بار بد’: مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام به شدت مسلح گشت مرزی تاکتیکی واحد برای کمک به مهاجرت غیرقانونی در پناهگاه شهرستانها

در یک حرکت است که به نظر می رسد مقصد به تشدید تنش بین کاخ سفید و مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که استقرار گمرک و حفاظت مرزی تاکتیکی واحد در سراسر پناهگاه شهرستانها در ایالات متحده آمریکا برای کمک به دستگیری مهاجران—با وجود هشدارهای از منتقدان و طرفداران حقوق.

به نیویورک تایمز گزارش داد در این طرح بعد از ظهر جمعه به نقل از یک مقام رسمی که دریافت یک ایمیل توصیف آخر هفته استقرار که خواندن متن به خبرنگاران از طریق تلفن. CBP سخنگوی لارنس Payne تایید جزئیات.

“این بار بد” داده محقق مایکل Caley توییتی از این گزارش.

با توجه به بارعوامل از واحد از مرز گشت واحد تاکتیکی (BORTAC) را در سراسر کشور به شهرهایی مثل نیویورک و دیترویت شیکاگو و آتلانتا, هوستون, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و بوستون, New Orleans, و نیوجرسی به کار در کنار مهاجرت و گمرک (ICE) ماموران برای دستگیری افراد گفته می شود در این کشور غیر قانونی است.

به عنوان تایمز گزارش داد:

با دنده های اضافی مانند نارنجک و افزایش نیروهای ویژه-نوع آموزش از جمله تک تیرانداز گواهینامه افسران به طور معمول رفتار پرخطر عملیات هدف قرار دادن افرادی که شناخته شده هستند و خشونت آمیز بسیاری از آنها با گسترده سوابق کیفری است.

واحد کار اغلب طول می کشد محل در اکثر ناهموار و swelteringly داغ مناطق مرزی. این می تواند شامل شکستن به ذخیره کردن خانه ها نگهداری می شود توسط قاچاق عملیات که شناخته شده پر شود با مواد مخدر و سلاح است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“من خواندن این مقاله چندین بار” ملی مهاجرت فروم علی نورانی گفت. “این باور نکردنی است چقدر این اقدام را تضعیف امنیت عمومی. باور نکردنی است.”

پتانسیل خشونت بالا سابق CBP کمیسر گیل Kerlikowske گفت: بارخواستار استقرار “قابل اشتباه است.”

“اگر شما یک رئیس پلیس و شما قرار بود به یک دلهره نسبتا جزئی جرم شما لازم نیست ارسال SWAT team” گفت: Kerlikowske. “و BORTAC است و تیم SWAT. آنها آموزش دیده برای ماموریت های خطرناک تر از این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی برافراشته در برابر محراب شهرستانها برای مقاومت در برابر خود را نژادپرستانه سیاست های مهاجرتی و ارائه پناهگاه های امن برای قربانیان یخ و CBP. رئیس جمهور استقرار تاکتیکی واحد به شهرهای آخرین حرکت توسط کاخ سفید در برابر دشمنان سیاسی توییتی سیسیلیا مونز, معاون رئیس جمهور فکر می کنم تانک جدید آمریکا است.

“افسران آموزش دیده در تیم SWAT تاکتیک های فرستاده شده برای کمک به با اجرا از آسیاب مهاجرت دستگیری ها در شهرهای بزرگ به مراتب از مرز” گفت: مونز. “مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از سبک نظامی تاکتیک چرا که او یک سیاسی و گوشت شهرستانها که سیاست های او نمی خواهم.”

ترقی خواهان واکنش نشان داد و با شوک و زنگ در تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سخت گیرانه مهاجرت سیاست های ارائه شده توسط علاوه بر این از این به شدت مسلح BORTAC واحد است.

“مستقیم تا نازی گه ایم” تفکیک مدیر دموکراسی, سیاست, Meagan هچر-ذرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر