این وبلاگ در حال عملا التماس شما را به تمرین های اجتماعی فاصله

باعث نگرانی بیش از COVID-19 مشاهیر بزرگ خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی موارد زیر برای تشویق مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به منظور جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این افراد عبارتند از: Arnold Schwarzenegger, Taylor Swift, لیدی گاگا, Emmy Rossum, مایلی سایرس و بیشتر.

تیلور سویفت به اشتراک گذاشته شده در این پست به بیش از 128 میلیون followers on Instagram, تشویق طرفداران به “اجتماعی فداکاری” و “واقعا منزوی” را به عنوان آنجا که آنها می توانند واشنگتن پست گزارش.

یکی دیگر از pop-star, آریانا گراند در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن با 72 میلیون پیروان او نگرانی مردم نیست پس CDC توصیه به عمل فاصله اجتماعی.

ستاره به نام کسانی که کم خطر و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس “ممتاز” و “خودخواه” و از آنها خواست به “مراقبت بیشتر در مورد دیگران. مانند در حال حاضر.”

سابق دیزنی کانال star هیلاری داف وارد سایت بر روی او Instagram و لعنت کردن مردم بودند که بیرون رفتن و مهمانی گفتن آنها را به “رفتن به خانه” در مقابل او نزدیک به 15 میلیون پیروان نیویورک پست گزارش.

کمدین Kumail Nanjiani مشترک شخصی خود را در اتصال به COVID-19 نگرانی های که دلیل او شده است بسیار سخت کوش در مورد tweeting در مورد ویروس است چرا که خود را “مورد علاقه فرد در جهان است که ضعف سيستم ايمنی.”

Nanjiani همسر امیلی V. گوردون است شروع بزرگسالان هنوز هم بیماری است که اثرات خود را در سیستم ایمنی بدن و ریه ها و همچنین علل درد مزمن با توجه به هالیوود.

آرنولد شوارتزنگر که شخصا در معرض خطر بالاتر از بسیاری از افراد که صحبت کردن در 72 سالگی به اشتراک گذاشته و تصویری از خودش را در خانه با دو الاغ, ویسکی و لولو به مردم را تشویق به ماندن در خانه به عنوان به خوبی.

توییتر تصویری در حال حاضر تنها کمتر از 9 میلیون بازدید. این بازیگر تنها به 4.4 میلیون پیروان در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

لیدی گاگا, Emmy Rossum و مایلی سایرس همه نیز به اشتراک گذاشته نوشته های تشویق مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از برداشت در بیش از حد بسیاری از چیزهایی که وجود دارد می تواند منابع را به سمت چپ برای دیگران گزارش ABC.

با توجه به واشنگتن پست, اجتماعی, فاصله مهم است عمل به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus پایین به اندازه کافی است که ایالات متحده زیرساخت های بهداشت و درمان می تواند پایدار باقی می ماند و باید منابع کافی برای درمان کسانی که مبتلا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im