سالت لیک سیتی — Shaka براون و Lytel مارتین همان روال در حال رشد است. آنها می خواهم به مدرسه بروند. آنها به خانه می آیند. آنها می pop-در NBA 2K9 — 2009 نسخه از NBA مبتنی بر بازی بود و توپ آنلاین. پنج-در-پنج بازی های مجازی. در تعطیلات آخر هفته همین است. بازی تمام آخر هفته. دندانه دار کردن تا آمار. سطل بعد از سطل. گاهی اوقات آنها می خواهم کار 9 تا 5. به خانه می آیند, ورود به NBA 2K و بازی. دوباره و دوباره. روز پس از روز. هفته به هفته. آخر هفته پس از تعطیلات آخر هفته.

براون (که می رود توسط “شاکا”) و مارتین (که می رود توسط “Lotty”) صعود رتبه بندی در سراسر جهان از NBA 2K9 جامعه آنلاین. آن زمان رقابتی با صدها نفر از هزاران نفر رقابت آنلاین.

شاکا که رسیدگی شد “YoungSparks92” دیدم کسی بالا رفتن از صفوف با او. “YoungKobe3.”

و Lotty — یا “YoungKobe 3” دیدم “YoungSparks92” در سمت راست وجود دارد با او بیش از حد.

دو نیویورکی با هم در ارتباط بودند ، کوچک آنها می دانند که تقریبا یک دهه بعد از آن آنها می خواهم به هم تیمی های رقیب در کنار هم برای یوتا جاز در یک لیگ حرفه ای برای NBA 2K پارسه.

ببینید در آن زمان همه چیز در مورد رتبه بندی. آنها از نردبان بالا رفت. آنها jockeyed برای موقعیت. شاکا به حال لاف زدن حقوق — همیشه جلوتر از Lotty. بنابراین زمانی که Lotty متوجه دو NBA 2K ستاره بزرگ شدم در همان محله مانت ورنون نیویورک. او می دانست که او تا به حال به نبرد او. یک بازی برای تصمیم گیری لاف زدن حقوق برای شهر و 2K.

آنها رفت و به های مختلف دبیرستان و پس از آن بود که مانند آنها می توانید لینک های خود را. اما آنها تا به حال دوستان مشترک پس از بازی راه اندازی شد.

“ما هر دو از مانت ورنون پس از آن بود که نوع برخورد البته” شاکا گفت.

Shaka of Jazz Gaming plays during Day 4 of the NBA 2K League Tip Off Tournament on April 5, 2019, at the NBA 2K Studio in Long Island, New York.
شاکا از موسیقی جاز بازی نقش در طول روز 4 NBA 2K لیگ Tip Off مسابقات در 5 آوریل 2019 در NBA 2K استودیو در لانگ آیلند نیویورک است.
NBAE via Getty Images

شاکا می خواستم این فرصت را به بازی Lotty یک در یک. او همیشه می دانستم که او یک بازیکن بهتر از او را حتی اگر آنها همیشه گردن و گردن در رقابتی رتبه بندی. او فقط نیاز لحظه ای به آن را اثبات کند.

آنها همچنین سخت مبارزه بازی. Lotty انتخاب لس آنجلس لیکرز — یک تیم شعار نخست کوبه برایانت — و شاکا انتخاب راکت که تا به حال تریسی مک گریدی و یائو مینگ در آن زمان است. بازی نزدیک بود اما Shaka برنده 10 یا بیشتر.

“من این بود که پسر” شاکا گفت.

بعد از آن شب دو رقبا — که تا به حال ندیده تا آن نقطه به پایان رسید تا رفتن به سینما. سریع به جلو بیش از 10 سال و دو هنوز هم در کنار هم teaming با هم در موسیقی جاز بازی یوتا جاز وابسته fo NBA 2K لیگ.

“هنگامی که ما متوجه است که ما از همان محله بودند و ما هر دو در بالای جهان مانند وای که دیوانه ما نیاز به شروع به حلق آویز کردن و صحبت کردن در مورد این بازی به نوعی از یادگیری از یکدیگر” شاکا گفت. “و سپس ما فقط شد هم تیمی های پس از آن.”


جاده به NBA 2K لیگ است نه آسفالت در سنگ. آن را نسبتا جدید جاده فلفلی با گلدان سوراخ و ترک و گمراهی. که است که می گویند هیچ راه آسان برای لیگ. هیچ داستان ساخت آن همان است.

به جز Shaka و Lotty که با همکاری برخی دیگر از مانت ورنون نیویورک, محلی برای NBA 2K مسابقات در سال 2016 — یکی که جایزه آنها را 250.000 دلار است. آنها از دست رفته در مرحله نهایی مسابقات, اما آن را نشانه به شاکا که تبدیل شدن به یک حرفه ای NBA 2K بازیکن ممکن بود.

در فوریه. 9, 2017, NBA و Take-Two Interactive (که به تولید NBA 2K بازی ویدئویی) اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی 2K لیگ. لیگ رونمایی از تیم در دسامبر 2017. مقدماتی برای پیدا کردن پتانسیل بازیکنان آغاز شد و در ژانویه 2018 و از طریق رفت و فوریه. در ماه مارس سال 2018 پیش نویس اتفاق افتاده از باغ میدان مدیسون در نیویورک است.

شاکا پیوست NBA 2K لیگ در آن فصل اول. جاز بازی پیش نویس او aa شماره 3 به طور کلی انتخاب کنید. Lotty نمی پیوستن به لیگ تا فصل دوم. او در زمان یک مسیر انحرافی را طی به کار به عنوان یک افسر پلیس است. او پیوست و در فصل دوم پس از پیش نویس میامی.

Shaka of Jazz Gaming plays on July 17, 2019, at the NBA 2K Studio in Long Island, New York.
شاکا از موسیقی جاز بازی نقش در جولای 17, 2019 در NBA 2K استودیو در لانگ آیلند نیویورک است.
NBAE via Getty Images

آنها یکدیگر بازی یک بار دیگر. Lotty گفت: او جای کسی را گرفتن Shaka. اما شاکا به یاد می آورد جاز رو برد که شب.

در دراز مدت جاز ممکن است امن حتی بزرگتر پیروزی. فصل گذشته جاز بازی و میامی ساخته شده تجاری آوردن Lotty به یوتا سازمان است.

“این فقط باور نکردنی داستان این است که ما یک فرصت … که ما در این سال” شاکا گفت.

دو تیمی به فشار جاز بازی به نزدیکی بالای جدول رده بندی, برنده هفت راست بازی فصل. این تیم قرار داده شده در مرحله نیمه نهایی از یک فصل Tipoff مسابقات در 2K لیگ.

شیمی بین Lotty و شاکا کمک می کند تا آنها گفت. اما کل تیم نیاز دارد که شیمی برای موفقیت طولانی مدت است. درک بسکتبال می تواند کمک به شما در 2K دادگاه.

Gameplay footage from a recent Jazz Gaming match.
فیلم گیم پلی از اخیر موسیقی جاز بازی بازی.
یوتا جاز بازی

هنوز هم آن را به کمک یک دوست قدیمی های دادگاه با شما. Lotty گفت او نیازی به تغییر بازی خود را بیش از حد زمانی که او پیوست جاز بازی از او در حال حاضر می دانستند که چگونه Shaka دوست خود را به اجرا جوخه های.

“ما تا به حال موفقیت های بیشتر با هم بودن,” شاکا گفت. “بدون Lotty, شما می دانید, ما تلاش زیادی است. او تلاش در میامی. این بوده است که هر دو از بهترین فصول در 2K لیگ بازی با هم, بنابراین من قطعا می گویند که ما بهتر بازی هم به این نقطه است.”


بازی NBA 2K حرفه ای و یا به عنوان برخی می گویند بازی بازی های ویدئویی برای پول ممکن است به نظر می رسید مانند یک رویا لوله 10 سال پیش برای Shaka و Lotty. در حال حاضر آن را خود واقعیت.

آنها به شما گرفتن عکس با طرفداران. مردم را به رسمیت شناخته و آنها را در فرودگاه. آنها می پوشند تیم کت (ساخته شده توسط قهرمان). آنها مانند نگاه حرفه ای است.

“من فقط کار منظم 9 تا 5 و نمی توانید این نوع از به رسمیت شناختن” شاکا گفت. “پس فقط دیدن تمام کسانی که همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر آن را مانند شب و روز. شما تقریبا احساس می کنم مثل یک ورزشکار مشهور مانند انجام کارهایی است که شما در حال دیدن نقش خود را در مدل انجام دهید. این بسیار شگفت انگیز است.”

سفر می تواند یک عمل خرد کردن یا اسیاب. Lotty گفت: او همیشه سفر در روز بازی برای میامی ساخته شده است که آن را سخت به تمرکز بر روی بازی های خود را. برای سال 2020 فصل — یکی از خط خارج با این بیماری همه گیر کوروناویروس — NBA 2K لیگ گفت: تیم برای بازی از راه دور. به طور معمول همه آنها می خواهم در بازی مرحله با هم.

Lotty of Jazz Gaming smiles during the game against Lakers Gaming on July 17, 2019, at the NBA 2K Studio in Long Island, New York.
Lotty از موسیقی جاز بازی لبخند در طول بازی برابر لیکرز بازی در تاریخ 17 ژوئیه سال 2019 در NBA 2K استودیو در لانگ آیلند نیویورک است.
NBAE via Getty Images

درک esports جهانی آسان نیست Lotty و شاکا اعتراف. مردم هنوز هم آن را درک نمی کنند به طور کامل. شاکا گفت: خانواده خود را کاملا درک ایده او خواهد بود پیش نویس به بازی بازی های NBA 2K بازی او به طور معمول پخش به صورت رایگان.

Lotty گفت: تغییر جزر و مد در حال آمدن است.

“همه اشتباه در مورد Netflix زمانی که فیلم های پرفروش بود,” او گفت:. “پس هر کس که می خواهید به یادگیری در مورد آن احتمالا در راه های مختلف.”

Shaka — که شده است در موسیقی جاز برای سه سال می بیند و خود را به عنوان یک جانباز از تیم ملی می بیند 2020 به عنوان مهم فصل برای سازمان است. این نه تنها یک فصل برای به دست آوردن شناخت در چشم اما یک عنوان به نظر نمی رسد بیش از حد دور از دسترس است.

“ما شده است از طریق چند زمین لرزه در اینجا در ایالت یوتا در سال جاری و از طریق رفت و بسیاری از چیزهایی که” او گفت:. “بنابراین امیدوارم این امر به معنی بسیار بیشتری برای برنده شدن در این سال به دلیل خواهیم بود و برنده آن با هم شما می دانید به عنوان یک تیم با همه ما با هم.”

قهرمانی باقی مانده در ذهن خود. “برنده شدن در این امر بسیار برای این سازمان” شاکا گفت.

شاکا و Lotty — دو نفر از همان وطن که صعود صفوف جداگانه اما در حال حاضر به دنبال یک عنوان با هم — نگاه کنید به بازی به عنوان شور و شوق خود را. آنها هر کسی را تشویق به انجام آنچه آنها انجام داد: شناسایی شور و شوق سر به مدرسه به خانه می آیند و خرد کردن از طریق هفته. صرف weeknights و تعطیلات آخر هفته با تمرکز بر شور و شوق خود را.

موفقیت خواهد آمد مانند آن را برای آنها است.

“من شور بود به بازی چیزی است که من انجام می دهد به صورت رایگان” Lotty گفت. “به طوری که فقط شما می دانید فقط باید که شور و شوق. اگر شما خواهد شد اگر شما عشق را به انجام یک چیز فقط تمرکز بر روی است که یکی از چیزهایی که شما می خواهید به انجام. شما می خواهید به موسیقی جاز یا فقط 2K لیگ این است که سمت راست وجود دارد برای گرفتن. این یک چیز سخت به انجام, اما اگر شما تمام تمرکز خود را بر روی آن شما می تواند آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de