‘این اتحادیه بی احترامی جنبش کارگری’: نزدیک به 200 دانشگاهیان قانونگذاران و فعالان تقاضا AFL-CIO اخراج پلیس اتحادیه

یک ائتلاف از نزدیک به 200 مدنی فعالان حقوق دانشگاهیان و دولت و شهر قانونگذاران خواستار AFL-CIO—بزرگترین فدراسیون اتحادیه های کارگری در ایالات متحده—به طور دائم اخراج پلیس اتحادیه های کارگری از صفوف خود را با این استدلال که کارگران سازمان یافته را “افتخار تاریخ” از مبارزه برای آسیب پذیر ترین “است که توسط میراث که پلیس اتحادیه های کارگری در حال پشت سر گذاشتن.”

“تا زمانی که پلیس اتحادیه می تواند در پشت سپر پنهان که AFL-CIO را فراهم می کند هیچ عمل می توان حرکت خواهد کرد که کشور ما رو به جلو است.”

فشار بر AFL-CIO به اخراج پلیس اتحادیه های کارگری است که به دور از اما فشار به دست آورده فوریت در پی مارس 25 پلیس قتل جورج فلوید که کاتالیز در سراسر کشور قیام علیه خشونت پلیس و سوار قانونگذاران به دقت بیشتر در اصلاحات سیستمیک.

در یک نامه (pdf) به رهبری AFL-CIO در جمعه ائتلاف خواست کار فدراسیون به “توقف اجازه می دهد اتحادیه بین المللی پلیس انجمن (IUPA) و اجرای قانون دیگر اعضا از جمله گارد زندان اتحادیه برای استفاده از حمایت AFL-CIO را فراهم می کند خود را تحت قدرت و رهبری است.”

“ما از شما درخواست برای جدا کردن این IUPA از AFL-CIO” نامه متحده است. “ما بیشتر بپرسید که همه دیگر AFL-CIO اتحادیه های کارگری ایجاد یک سیاست را شامل نمی شود پلیس و یا دیگر اجرای قانون از جمله مربوط به مهاجرت افسران در عضویت خود را.”

“AFL-CIO نمی تواند ایستاده برای عدالت کیفری اصلاحات در حالی که در همان زمان اجازه می دهد پلیس اتحادیه های کارگری به استفاده از قدرت خود را به مانع اصلاحات” در این نامه همچنان ادامه دارد. “در مذاکرات قرارداد در سراسر کشور, اتحادیه های کارگری مبارزه کرده اند دوباره و دوباره برای جلوگیری از پاسخگویی اقدامات از بودن در جای خود قرار داده مانند غیرنظامی نقد و بررسی تخته و ساخت و انضباط سوابق شفاف است.”

ایالت نیویورک بهداشت ، جولیا Salazar, یکی از این نامه را امضا توییتی که او در حمایت از فراخوان برای اخراج از پلیس اتحادیه های کارگری از AFL-CIO “برای اولین بار به عنوان یک اتحادیه کارگری عضو و دوم به عنوان یک قانونگذار.”

به عنوان Alexia فرناندز کمپبل از مرکز عمومی یکپارچگی (CPI) روز جمعه گزارش داد رهبران امریکا برجسته ترین اتحادیه های کارگری “هستند tiptoeing در اطراف موضوع” از پلیس اتحادیه های کارگری پس از قتل فلوید در دست مینیاپولیس افسران هفته گذشته است.

در یک تماس را فشار دهید چهار شنبه, AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka—که در گذشته مشخص عدالت کیفری اصلاحات به عنوان یک کار موضوع—گفت: “پاسخ کوتاه این است که به قید و فقط محکوم می کنیم.”

“پاسخ این است که کاملا re-تعامل و آموزش” گفت: Trumka.

جاشوا فریمن کار مورخ در دانشگاه شهر نیویورک گفت: شاخص بهای مصرف کننده که در او نیست تعجب رهبران کارگری تا حد زیادی در تلاش برای جلوگیری از این موضوع از پلیس اتحادیه های کارگری پس از فلوید را کشته بود که به طور گسترده ای محکوم اتحادیه های کارگری—به استثنای IUPA که هنوز برای اظهار نظر در این موضوع.

“این یک موضوع بسیار ظریف آن را به ندرت مورد بحث آشکارا و با صدای بلند” فریمن گفت: از پلیس اتحادیه های کارگری.

نوشتن برای جمهوری جدید در هفته گذشته کار خبرنگار و عضو اتحادیه Kim Kelly تکرار تقاضا ائتلاف از دانشگاهیان و فعالان سیاسی و نمایندگان مجلس.

“اگر فدراسیون می خواهد ثابت کند که آن را به طور جدی متعهد به نژادی و عدالت واقعی کارگر همبستگی” کلی نوشت: “AFL-CIO باید به طور دائم disaffiliate از IUPA و قطع روابط خود با هر و همه دیگر پلیس انجمن.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جزئیات کامل نامه:

ما یک گروه حقوق مدنی سازمان های مقامات منتخب و ایمان و رهبران و دانشگاهیان و عموم مدافعان و مبتنی بر جامعه سازمان که اعتقاد به قدرت اتحادیه های کارگری و چه کسی تشخیص تاریخ است که اتحادیه داده اند قدرت به مردم در جوامع ما که اغلب ناتوان است. که افتخار تاریخ است که توسط میراث که پلیس اتحادیه های کارگری در حال پشت سر گذاشتن و ما از شما درخواست برای توقف اجازه می دهد اتحادیه بین المللی پلیس انجمن (IUPA) و اجرای قانون دیگر اعضا از جمله گارد زندان اتحادیه برای استفاده از حمایت AFL-CIO را فراهم می کند خود را تحت قدرت و رهبری است.

ما از شما درخواست برای جدا کردن این IUPA از AFL-CIO.

ما بیشتر می خواهیم که تمام دیگر AFL-CIO اتحادیه های کارگری ایجاد یک سیاست را شامل نمی شود پلیس و یا دیگر اجرای قانون از جمله مربوط به مهاجرت افسران در عضویت خود را.

برای بیش از حد طولانی پلیس اتحادیه های کارگری باید با استفاده از فرایند مذاکره قرارداد به تصویب اقدامات که در سپر پلیس از پاسخگویی در هزینه های عمومی ایمنی به رشد بودجه خود را برای منافع خود به جای منافع جامعه و مانع تغییر لازم با حمله به ترقی خواهان از جمله گسترده تر جنبش کارگری—که در خط مقدم عدالت کیفری اصلاحات.

قتل جورج فلوید و Breonna تیلور و تونی McDade فقط این آخرین نشانه ها از همه بیش از حد آشکار بحران در پلیس در امریکا است. اما آن خواهد بود ادامه داد: یک اشتباه به سوال ساختار پلیس—به عنوان ما در حال حاضر — اما پس از آن به می گویند که این حرفه به عنوان آن در حال حاضر وجود دارد ممکن است اصلاح شود. ما ساخته شده ایم که اشتباه قبل از. ما دیگر نمی تواند سرهم بندی کردن در اطراف لبه های این موضوع است.

اریک گارنر. مایکل براون. Laquan مک دونالد. ساندرا شیرین و مطلوب. جسیکا ویلیامز. پلیس این قتل شش سال پیش موجب تظاهرات در سراسر کشور و birthed سیاه زندگی مهم جنبش و سیل اصلاحات تلاش. شش سال بعد اگر چه ما می بینیم که هیچ چیز تغییر کرده است.

راه حل های ما در حال حاضر نیاز به حفاظت از ایمنی و نجات دموکراسی ما آنهایی هستند که با مقیاس مشکل. برای پاسخ به جورج فلوید مرگ یا Breonna تیلور مرگ, ما باید به جای سوال در مورد چگونه به اصلاحات پلیس با پرسش در مورد آنچه که یک چشم انداز گسترده تر برای ایمنی و عدالت در آمریکا باید مانند نگاه و چه در نقش پلیس باید در آن بازی می کنند. اما زمانی که پلیس اتحادیه می تواند در پشت سپر پنهان که AFL-CIO را فراهم می کند هیچ عمل می توان حرکت خواهد کرد که کشور ما رو به جلو است.

در چند سال گذشته ما را دیده اند یک موج از عدالت کیفری اصلاحات فراگیر در کشور است. وجود دارد در حال رشد است به رسمیت شناختن است که جرم حبس لطمه می زند و ناتوان ترین – این که آیا آن را نگه داشتن کسی در زندان به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت وثیقه خواستار بالا خوب یا هزینه به پرداخت هزینه برای یک برنامه انحراف یا نقض کسی که در آزادی مشروط به دلیل آنها از دست رفته انتصاب با توجه به مراقبت از کودکان. و این شناخت در حال رشد شامل ریچارد Trumka رئیس جمهور از AFL-CIO که اذعان کرد طی یک سخنرانی در عدالت کیفری اصلاحات که این کشور تحت پوشش ایمنی عمومی صرف میلیاردها کشور ما کمتر امن توسط انتخابی قفل کردن مردم و آب بندی مردم و تعطیل تمام جوامع پایین با ایجاد دائمی کیفری کلاس. او همچنین متعهد: “من قول می دهم به خودم که من می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت من برای کمک به تغییر این واقعیت غم انگیز.”

اما به عنوان طرفداران در شهرها و شهرستانهای سراسر کشوراز جمله خود رهبر باید مبارزه به تساوی زمین بازی یک صدا که مانع اصلاحاتاز طریق حملات و از ترس تاکتیک شده است پلیس اتحادیه های کارگری. AFL-CIO نمی تواند ایستاده برای عدالت کیفری اصلاحات در حالی که در همان زمان اجازه می دهد پلیس اتحادیه های کارگری به استفاده از قدرت خود را به مانع اصلاحات است. در مذاکرات قرارداد در سراسر کشور, اتحادیه های کارگری مبارزه کرده اند دوباره و دوباره برای جلوگیری از پاسخگویی اقدامات از بودن در جای خود قرار داده مانند غیرنظامی نقد و بررسی تخته و ساخت و انضباط سوابق شفاف است. اتحادیه مانع این اصلاحات مورد نیاز توسط این ادعا که پاسخگویی را با دخالت پلیس و ساخت این ادعای نادرست که به نحوی مسئولیت پذیری است که در تقابل با امنیت عمومی که در واقع این قضیه صادق است. درک چوین افسر متهم به قتل جورج فلوید تا به حال 18 قبل از شکایت با پلیس مینیاپولیس وزارت امور داخلی در حالی که همدست او Tou Thao موضوع از شش شکایت. آن اتحادیه حفاظت اجازه داده است که آنها را به باقی می ماند مسلح و خطرناک و یک تهدید برای امنیت عمومی. AFL-CIO باید همدست در محافظ اعضای خود را از پاسخگویی. این اتحادیه بی احترامی جنبش کارگری است.

پلیس اتحادیه دارای سابقه ای طولانی در حفظ قدرت خود را با استفاده از ترس و ترویج این اسطوره را که بیشتر پلیس در برابر جرم و جنایت کمتر. این سخنان استفاده می شود برای به عقب راندن از کاهش بودجه است که می تواند به معنی پول بیشتری برای خرج کردن در مسکن آموزش و پرورش, بهداشت روان درمانی و یا دیگر خدمات است که می تواند جوامع امن تر در حالی که بهبود نتایج زندگی برای همه است. این کمک های مالی است که یا گرفته شده از, و یا در دسترس نیست به دیگر اعضای اتحادیه که برای دولت کار می کنند.

در سراسر کشور مردم در حال تلاش برای تغییر چشم انداز از اجرای قانون توسط حس مشترک اصلاحات که افزایش ایمنی عمومی مانند ارسال کارشناسان بهداشت روانی و سوء مصرف مواد برای درمان مردم به جای پلیس و با استفاده از جامعه مبتنی بر خشونت interrupters برای جلوگیری از خشونت اسلحه. اما زمانی که اتحادیه پلیس با استفاده از AFL-CIO به ایستادگی در راه اصلاحات توسط بی ارزش دفاع از پلیس افزایش هزینه های, همه ما از دست دادن.

ما احترام نیاز برای اتحادیه های کارگری برای حفاظت از حقوق مردم در محل کار, اما ما همچنین توافق با رئیس جمهور Trumka که عدالت کیفری اصلاحات یک کار موضوع است. اگر AFL-CIO می خواهد برای اثبات تعهد خود به نژادی عدالت کارگران همبستگی معنی دار و اصلاحات پس از آن AFL-CIO باید به طور دائم disaffiliate از IUPA و قطع روابط خود با هر و همه دیگر پلیس انجمن. آن را نیز باید از همه اتحادیه های کارگری وابسته به AFL-CIO به ایجاد یک سیاست جلوگیری از افسران پلیس از پیوستن به دیگر وابسته به اتحادیه های کارگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de