این یوتا فیلمسازان مقابله با نژاد پرستی با یک تلویزیون جدید نشان می دهد

سالت لیک سیتی — آمریکایی های آفریقایی تبار را تشکیل می دهند فقط 1.5 درصد از یوتا جمعیت با توجه به سال گذشته برآورد از اداره آمار ایالات متحده.

دو یوتا فیلمسازان امید به افزایش این تعداد با یک مجموعه تلویزیونی جدید به نام “خارج از مسیر مورد ضرب و شتم” که با هدف بهبود درک افراد از دولت و چه مقدار از آن ارزش تنوع و شمول به گفته مدیر Danor جرالد.

“ما در حال کار برای کمک به افزایش توانایی برای شرکت ها برای استخدام و حفظ متنوع استعداد به محل کار خود در ایالت یوتا و همچنین به تحریک فقط به گردشگری و علاقه دولت و همه چیز سرگرم کننده که وجود دارد به انجام است که خارج از مسیر مورد ضرب و شتم که مردم آگاه نیست از” جرالد گفت.

تولید کننده ساق پوش, جوراب Liggins گفت: جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار در ایالت یوتا نشده رشد فراتر از 2% برای آخرین 60-70 سال و وجود دارد بسیاری از بحث ها به همین دلیل است که.

“برخی از مردم بر این باورند که فقط یوتا است نه استقبال محل. برخی از مردم فکر می کنم آن را به دلیل 1978 تصمیم با کلیسا و آنها احساس کلیسا هرگز به طور کامل عذرخواهی کرد که به طوری که آنها احساس می کنید مانند این است دلیل که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار نمی رفت اینجا” Liggins گفت: با اشاره به کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران’ واژگونی یک سیاست است که از مطالعه خارج شدند مردان سیاه از اینکه مقرر به روحانیت.

اما, نیز وجود دارد, مردم سیاه و سفید هر دو در داخل و خارج از کلیسا زندگی می کنند که در کندوی عسل دولت و “در عشق با یوتا” با توجه به Liggins.

“به جای برجسته کردن افرادی که ناراضی هستند در اینجا ما می خواستیم برای دیدن در مورد افرادی که واقعا مطالب با یوتا و چرا از آن است که آنها به زندگی در اینجا برای 30-40 سال و آنها به مجموعه ای ریشه های خود را پایین و گفت که یوتا شگفت انگیز و فوق العاده محل و آنها نمی خواهند به ترک” Liggins گفت.

فیلمسازان نیز طرح را در افراد شناخته شده از خارج از دولت را نشان می دهد. آنها امید به ویژگی های مختلف محلی و nonlocal مهمانان مانند یوتا جاز, بسکتبال, بازیکنان, بازیگر, Tia Mowry از “خواهر” Lucidworks مدیر عامل خواهد هیز و منتقد مواد غذایی Daym قطره.

“ما آنها را در اینجا و آنها را نشان می دهد برخی از چیزهایی که در اینجا به انجام این کار در یوتا و آنها را نشان می دهد داشتن یک زمان خوب در یوتا” Liggins گفت. “سپس آن را باز درب برای افرادی که قادر به پخش و حرکت است و یا شاید یک مفهوم متفاوت در مورد آنچه یوتا مورد تمام شده است.”

تولید کننده امیدوار است این پروژه را دریافت خواهد کرد “به هسته و چرا از آن است که مردم نمی خواهند به حرکت در اینجا اگر آن را کلیشه اگر این تصورات غلط و یا اگر آن را فقط مردم به اینجا می آیند و آنها فقط آن را دوست ندارم.”

“به نظر می رسد این جریان روایت است که یوتا است نه یک محل است که شما می خواهید برای رفتن و زندگی می کنند اگر شما یک اقلیت و من فکر نمی کنم که که ریشه در واقعیت من فکر می کنم آن را ریشه در تصور غلط” Liggins گفت.

تولید کننده ساق پوش, جوراب Liggins مرکز و مدیر Danor جرالد, مرکز, حق, مصاحبه, یوتا, مدیر و رهبر جامعه میشل عشق-روز مرکز سمت چپ بر روی “راه مورد ضرب و شتم.”
جرمی Kartchner

Liggins و جرالد تا به حال هر دو خوب و بد تجربه زندگی در ایالت یوتا به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار.

اما دولت فرهنگ بهبود یافته در طول زمان با توجه به Liggins یک یوتا بومی است.

“این نه کاملا که در آن نیاز به, اما این تغییر بسیار کمی از زمانی که من بچه بودم و من فکر می کنم که اثبات آن وجود دارد بسیاری از تغییرات خوبی که اتفاق می افتد من فکر می کنم هر دو در کلیسا و در خارج از کلیسای” Liggins گفت. “من فکر می کنم نشان می دهد منعکس خواهد شد چه مقدار از آن را تغییر داد.”

جرالد گفت: او نیز زندگی در شیکاگو, هوستون, Dallas, Arkansas و فلوریدا که به ارمغان می آورد با آن “خاص چشم انداز گسترده تر ایالات متحده تجربه و فرهنگ است.”

“من با استفاده از آن و در آن زمان که من در اینجا صرف می کنم در اینجا چه می گذرد به خوبی در اینجا. در اینجا چیزی است که واقعا نیاز به تغییر و بهبود یافته به طوری که ما می تواند لرزش قید بد کلیشه که یوتا که ایجاد شده در طول 100 سال به علاوه” جرالد گفت.

فیلمسازان باید خلاقیت خود را دارند و “آفریقایی صدا و چشم انداز است که نمی تواند تکراری یا تکرار” با توجه به جرالد.

“ما باید صدای این دلیل مردم در حال رفتن به آن را خیلی جدی تر می شود و بسیاری اعتقاد داشتند از این که از ما” جرالد گفت.

کارآگاه کوین مالوری سمت چپ نشان می دهد بازیگر Quinci Staker و مدیر Danor جرالد چگونه برای جلوگیری از منازل به قصد سرقت خودرو در “خارج از مسیر مورد ضرب و شتم.”
جرمی Kartchner

جرالد و Liggins ملاقات به عنوان بازیگران در این مجموعه از “Saints and Soldiers: The Void.” آنها همچنان دوستان خوب داشته و همیشه فکر می کردم در مورد انجام یک پروژه با هم Liggins گفت.

“ما فرود آمد بر این از آنجا که ما احساس مانند آن را فقط می تواند واقعا خوب قسمت برای یوتا از آنجا که ما هر دو عشق و ما هر دو باید ریشه های ما در اینجا و ما احساس مانند آن چیزی بود که حتی قبل از به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بود که واقعا به موقع” Liggins گفت.

جرالد گفت: زمانی که وقایع کنونی مانند اخیر Black Lives Matter تظاهرات اتفاق می افتد در یوتا آنها “می خواهند به وجود داشته باشد و در مورد آن بحث و مردم نشان از وحدت وجود دارد که حتی در میان بسیار کمی از درگیری و تنش است.”

“این می تواند نشان می دهد که یک جامعه است که قادر به گرد هم می آیند و سرمایه گذاری می شود و بخشی از چیزی است که کمک می کند تا برای شروع یک گفت و گو در جامعه به نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند در یک محل که در آن ممکن است وجود داشته باشد که عمدتا جمعیت سفید, اما هنوز هم وجود دارد توانایی برای این گروه به همراه مردم باشد و نه تنها پذیرش اما کنجکاوی در مورد وضعیت این افراد در آن جامعه” Liggins گفت.

مدیر Danor جرالد چپ و تولید کننده ساق پوش, جوراب Liggins سازندگان هستند و میزبان از “خارج از مسیر مورد ضرب و شتم.”
جرمی Kartchner

ایده برای سری ناشی از Carleton Bluford مستند Liggins مشغول به کار در مورد جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار در ایالت یوتا به نام “دو درصد” که به پایان رسید تا در حال سقوط را از طریق.

“من فکر کردم آن ممکن است کمی متفاوت تر از مستند به دلیل یک سری می تواند همه نوع از همه چیز” Liggins گفت. “ما می تواند قادر به گرفتن یک ایده و قادر به دوره صحیح اگر هر گونه مسائل با این محتوا است.”

فیلمسازان توافق نشان می دهد نیاز به “تلاش مداوم” با توجه به جرالد.

“مردم را به شنیدن چیزی چند بار قبل از آن واقعا غرق در و می شود یک بخشی از درک خود را از جهان پس این است که چگونه تکامل یافته نشان می دهد به آنچه در آن است” جرالد گفت.

جرالد و Liggins منتشر کرده اند دو خلبان قسمت از “خارج از مسیر مورد ضرب و شتم” و امید به شروع پخش این سریال در تلویزیون توسط Sept. 1.

“به عنوان یک دولت ما باید چیزهایی که افراد دیگر فقط لازم نیست و آن را بیش از فقط مناظر زیبا,” جرالد گفت. “ما باید یک چشم انداز ما جهت ما باید تمرکز است که بخشی از فرهنگ ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im