“آنها در حال شکست’ یک روز اقدام به هدف قرار دادن اوباما برای رفتن در تعطیلات به همه گیری موج

ائتلافی از ده ها تن از مترقی حمایت گروه ها و اتحادیه های کارگری در حال برنامه ریزی در سراسر کشور بعد از عمل در میدان نبرد متحده روز شنبه با هدف قرار دادن سناتور جمهوریخواه برای رفتن در تعطیلات دو هفتهای به عنوان Covid-19 عفونت خروش و میلیون ها نفر از مردم تلو تلو خوردن در آستانه تباهی مالی.

در آریزونا, کلرادو, مین, آیووا و کشورهای دیگر فعالان اجتماعی برگزار خواهد شد دور تظاهرات و تحویل “عدم” کارت گزارش به سنای یادآوری آنها که “آنها مسئول این مقدار عظیم از درد و رنج است که مردم در حال تجربه در سراسر کشور” ائتلاف گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

“جوامع در سراسر کشور در حال آماده سازی برای استقبال از سناتور خانه با یک پیام روشن است که آنها شکست.”
—کار شبکه برای پایداری

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی آمریکا پستی اتحادیه کارگران صلح سبز ایالات متحده آمریکا و دیگر گروه ها خواستار جمهوریخواهان کنترل سنا را به, و تصویب قهرمانان قانون جارو بسته محرک مجلس نمایندگان تصویب شده در آوریل 15.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), که قرار است به صورت دموکراتیک نامزد امی مک گراث برای صندلی خود را در ماه نوامبر را رد کرده است و اجازه می دهد تا یک کف رای دموکراتیک قانون.

در حالی که بسیاری از ترقی خواهان در نظر گرفتن عمل قهرمانان کافی لایحه تمدید 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری ارائه hazard pay برای خط مقدم کارگران و تقویت منابع مالی از ایالات متحده خدمات پستی.

“انفعال از سناتورهای غیر قابل توجیه است” گفت: کار شبکه برای پایداری. “جوامع در سراسر کشور در حال آماده سازی برای استقبال از سناتور خانه با یک پیام روشن است که آنها در حال شکست. معلمان و دانش آموزان و پدر و مادر در حال آماده سازی کارت های گزارش برای ارائه به سناتور خود را در بسیاری از کشورهای.”

“میلیون ها نفر از کارگران ضروری و بیکار—لازم نیست از تعطیلات و مقامات منتخب ما هستند و حق ندارد به یک در طول این بحران” این گروه اضافه شده است. “ما نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به چشم پوشی از ما!”

جمهوریخواهان کنترل سنا موکول برای ژوئیه 4 تعطیلات پنج شنبه گذشته بدون عبور یا پیشرفت coronavirus تسکین قانون با وجود نیاز مبرم به صورت اضافی برای کمک به خط مقدم کارگران بیکار و دولت های ایالتی و محلی. به نیویورک تایمز گزارش روز شنبه که “نزدیک به 28 میلیون خانوار را در معرض خطر از تبدیل بر روی خیابان ها به دلیل از دست دادن شغل به این بیماری همه گیر.”

سناتور هستند انتظار می رود به بازگشت به واشنگتن تا 20 ژوئیه که در آن نقطه آنها خواهد شد که فقط سه هفته به مذاکره و تصویب قوانین قبل از ترک برای دیگر برنامه ریزی شده زنگ تفریح در اوت 10.

“بیش از 40 ، 000 آمریکایی ها مبتلا هستند Covid-19 هر روز هزاران نفر در بیمارستان بستری هستند و کشورهای در حال مجبور به توقف خود را دوباره دهانه به صرفه جویی در زندگی” ائتلاف گفت. “آمریکایی ها در اعتراض به نمایندگی از زندگی در خیابان. در همین حال مجلس سنا را ترک کرده است برای رفتن در تعطیلات پس از امتناع از تصویب قهرمانان قانون abdicating مسئولیت خود را به انجام کاری برای محافظت از آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>