‘آنها را به کشتن مادران: MSF سوگواری شوم پس از حمله در بخش زنان و زایمان در کابل

در پی یک حمله خونین در داخل افغانستان بیمارستان در اوایل این هفته که در سمت چپ حداقل 24 نفر کشته پزشکان بدون مرز/پزشکان بدون مرز (MSF) در حال حاضر گفت: خود را باور است که این حمله بود “عمدی” هدف از عملیات خود را—یک به طور خاص با هدف جدید و مادران انتظار در بخش زنان و زایمان.

“این تکان دهنده است. ما می دانیم که این منطقه دچار حملات در گذشته اما هیچ کس نمی تواند باور آنها حمله زایمان. آنها را به کشتن مادران است.”
—فردریک Bonnot, پزشکان بدون مرز

“من رفتم روز بعد از حمله و آنچه که من دیدم در زایمان نشان می دهد این یک سیستماتیک عکسبرداری از مادران گفت:” Frederic Bonnot MSF سر از برنامه های در افغانستان بود که در بیمارستان در طول حمله.

“آنها را از طریق رفت اتاق در زایمان, تیراندازی زنان در تخت خود را,” او گفت:. “آن را روشمند. دیوار با اسپری گلوله و خون بر کف در اتاق وسایل نقلیه سوخته و ویندوز شات از طریق.”

با توجه به بیانیه های بین المللی امداد رسانی گروه بخش زنان و زایمان بود کارکنان 102 افغانستان MSF همکاران کار در کنار یک تعداد انگشت شماری بین المللی کارکنان. زمانی که افراد مسلح با هجوم به بیمارستان پیچیده به گفته شاهدان آنها سر گذشته ساختمان ها و بخش های که نزدیک به در ورودی و رهبری مستقیم برای بخش زنان و زایمان.

این حمله برای ساعت به طول انجامید—به عنوان “چهار ساعت از جهنم”—و در حالی که برخی از پزشکان و کارکنان و بیماران قادر به پیدا کردن پناهگاه در اتاق امن بسیاری از درماندگی در برابر مهاجمان. با توجه به MSF:

یازده کشته شدند سه نفر از آنها در اتاق زایمان با نوزادان متولد نشده و پنج نفر دیگر مجروح شدند. ده موفق به پیدا کردن پناهگاه در اتاق امن همراه با بسیاری از کارگران بهداشت و درمان. همچنین در میان کشته شدگان هستند دو پسر جوان و یک افغان ماما کار با MSF. دو نوزادان زخمی شدند که یکی از آنها به بیمارستان دیگری منتقل شد و برای عمل جراحی اورژانس پس از ضربه در پا و همچنین سه افغان MSF کارکنان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در طول این حمله از اتاق امن ما شنیده ام همه جا تیراندازی و انفجار بیش از حد” گفت: Bonnot. “این تکان دهنده است. ما می دانیم که این منطقه دچار حملات در گذشته اما هیچ کس نمی تواند باور آنها حمله زایمان. آنها را به کشتن مادران است.”

هیچ گروه خاص است و در عین حال مسئولیت این قتل عام است. در حالی که ایالات متحده به سرزنش دولت اسلامی تروریست ها برای حمله به دولت افغانستان از رئیس جمهور غنی دوخته مسئولیت بر طالبان و سه شنبه بعد از بیمارستان کشتار مجاز جدید تهاجمی اقدامات نظامی علیه نیروهای طالبان با وجود به اصطلاح “توافق صلح” میانجیگری در اوایل سال جاری توسط ایالات متحده و دیگران.

“اگر طالبان نمی تواند کنترل خشونت و یا حامیان مالی خود را در حال حاضر subcontracted تروریسم خود به اشخاص دیگر—که یکی از نگرانی های اولیه از همان ابتدا—و سپس خود را [sic] به نظر می رسد نقطه های کوچک در ادامه به شرکت طالبان در مذاکرات صلح’,” مشاور امنیت ملی افغانستان حمدالله محب اعلام کرد.

طالبان را رد کرده است دخالت در این حملات اما از سال 2001 ایالات متحده و susequent اشغال نظامی و جنگ داخلی آن به هر طریقی ساخته شده اند مرگ و بدبختی یک بخشی از زندگی روزانه در این کشور کشت چرخه خشونت که هنوز هیچ پایانی در چشم.

“این کشور است که متاسفانه مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن وقایع وحشتناک” گفت: Bonnot. “اما آنچه اتفاق افتاد سهشنبه فراتر از کلمات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im