“آنها به کمک ما نیاز دارند’: به عنوان CBO پروژه $16 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی از دست دادن با توجه به همه گیر ساندرز و شومر تقاضا برای کمک به خانواده های شاغل

سنسور. برنی ساندرز و چاک شومر خواستار بدانید که چگونه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می توانید باقی می ماند متعهد به گذراندن هیچ اضافی coronavirus امداد برای خانواده های شاغل پس از دفتر بودجه کنگره در روز دوشنبه پیش بینی زیان بزرگی برای اقتصاد ایالات متحده در طول دهه آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“سنا باید با عمل شدید حس فوریت را به مطمئن شوید که هر کس در امریکا است که درآمد آنها نیاز به تغذیه خانواده خود و قرار دادن یک سقف بالای سر خود را.”
—سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و چاک شومر (D-n. y.)

CBO منتشر شد یک طرح جدید برای سال 2020 اسمی تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم در مقایسه با آن به طرح آن ساخته شده در ژانویه قبل از همه گیر.

“در ماه مه سال 2020 گزارش CBO پیش بینی شده است که این سطح از تولید ناخالص داخلی اسمی در سه ماهه دوم سال 2020 خواهد بود $790 میلیارد (یا 14.2 درصد) پایین تر از آژانس قبلا پیش بینی بود که در ژانویه سال 2020” که حزبی آژانس نوشت. “به عنوان یک نتیجه از آن تفاوت CBO پروژه هایی که بیش از 2020-2030 دوره تجمعی اسمی خروجی خواهد بود $15.7 هزار میلیارد کمتر از آنچه که این سازمان پیش بینی شده در ماه ژانویه است.”

ساندرز تکرار تعداد در توییتر.

“شانزده تریلیون و با ‘T'” توییتی ورمونت مستقل سناتور. “که برآورد اقتصادی بلند مدت آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“به منظور جلوگیری از خطر رکود بزرگ دیگری است که سنا باید با عمل شدید حس فوریت را به مطمئن شوید که هر کس در امریکا است که درآمد آنها نیاز به تغذیه خانواده خود و قرار دادن یک سقف بالای سر خود را” ساندرز و شومر گفت: در یک بیانیه مشترک.

پیش بینی عواقب بحران می آید به عنوان حداقل 40 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان بیکاری از اواسط ماه مارس نزدیک به یک پنجم خانواده ها با کودکان گزارش کرده اند ناامنی غذایی در طول همه گیر و حدود یک چهارم از پاسخ دهندگان در تازه ترین سرشماری های نظرسنجی ها گفت: آنها در تلاش برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن.

تنها کمک اکثر آمریکایی ها شده اند قادر به دسترسی بحران از آنجا آغاز شد که یک بار $1,200 پرداخت مستقیم که جمهوری خواهان تمایلی به تکرار و 600 $در هر هفته در بالای منظم مزایای بیکاری که ایران نمی خواهند به گسترش پس از ماه جولای.

مک کانل تمسخر دموکراتیک به رهبری خانه به تازگی به تصویب رسید قهرمانان عمل به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو” و روز دوشنبه گفت که جمهوری خواهان و کاخ سفید در حال تهیه پیش نویس یک بسته جدید است که او قول داد خواهد بود که آخرین Covid-19 امداد هر آمریکایی ها دریافت کنید. یک جزء کلیدی از این لایحه خواهد شد حفاظت از مسئولیت حقوقی برای شرکت ها اگر کارکنان خود قرارداد Covid-19 پس از بازگشت به کار.

“چگونه می تواند به سناتور مک کانل در این فاجعه بار اقتصادی اعداد و باور وجود ندارد ‘ضرورت’ برای محافظت از آمریکا کار به خانواده ها گفت:” ساندرز و شومر. “مردم آمریکا نمی توانیم صبر کنید تا یک ماه دیگر برای مجلس سنا به تصویب قانون. آنها نیاز به کمک ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de