‘آنها می ترسند’: GOP پاره پاره را قادر می سازد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مک کانل بلوک قطعنامه در محکومیت حمله به معترضان مسالمت آمیز

به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا یا خودداری از پاسخ به سوالات در مورد پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز در پایتخت کشور دوشنبه یا آشکارا به ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت وحشیانه سرکوب میچ مک کانل رهبر اکثریت در سه شنبه مسدود شده و عبور از یک دموکرات قطعنامه در محکومیت تهمت نقض حقوق اساسی از تظاهرکنندگان توسط “سفارش فدرال افسران به استفاده از گاز و گلوله های لاستیکی” در برابر آنها.

حزب دموکرات اقدام به تصویب قطعنامه غیر الزام آور با اتفاق آرا موافقت اما جمهوری خواه کنتاکی اعتراض و مطرح خود را اندازه گیری است که محروم از هر گونه اشاره ای به رئیس جمهور.

“این بسیار ساده است به همین دلیل رهبر جمهوریخواهان اعتراض به قطعنامه ما ارائه شده و این یکی به جای” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: در یک طبقه سخنرانی با اشاره به مک کانل را جایگزین قطعنامه. “این دلیل است که آنها نمی خواهند به محکوم کردن آنچه که رئیس جمهور بود هر چند هر منصف آمریکایی از هر حزب سیاسی خواهد بود.”

در ظاهر در MSNBC شنبه شب به تظاهرات توده ای بیش از پلیس با قتل جورج فلوید ادامه داد: در پایتخت کشور و در سراسر کشور شومر به نام سنا اوباما را قادر می سازد از مغلوب ساختن پیشی جستن “هولناک” و ناودان رئیس جمهور استقرار خودروهای نظامی و پرسنل به خیابان های واشنگتن به عنوان “درست مثل یک دیکتاتوری است.”

“دیلی بیست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا دستور هلیکوپتر نظامی به پرواز کم بیش از تظاهرکنندگان در سی و “اتحاد فشرده مشاوران و مقامات پنتاگون برای جزئیات گرافیکی در این نوع از وسایل نقلیه زره پوش واحدهای نظامی و هواپیما و حتی “مخازن” است که آنها به طور بالقوه می تواند ارسال” برای شهرستانها ایالات متحده است.

“آنها می ترسند. آنها می ترسند از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” شومر گفت: از جمهوری خواهان مجلس سنا. “و که منجر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدتر و بدتر و بدتر. این وحشتناک است.”

شومر معرفی كردهایم ساعت قبل از , واشنگتن پستبا استناد به ناشناس مقامات فدرال گزارش روز شنبه که دادستان کل ویلیام بر شخصا دستور اجرای قانون مقامات به ضرب و شتم به تظاهرات مسالمت آمیز جمع آوری شده در نزدیکی کاخ سفید به منظور روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی.

سربازان از سی گارد ملی و ایالات متحده در پارک پلیس منتقل شده در اعتراض صلح آمیز, ضرب و شتم آنها را با باتوم و شلیک گاز اشک آور به جمعیت به عنوان تهمت تحویل یک آتش زا و نظامی سخنرانی در باغ گل رز کاخ سفید—که از اظهارات قانونگذاران دموکرات را محکوم کرد به عنوان یک fascistic “اعلام جنگ” علیه مردم است.

ایالات متحده در پارک پلیس پس از آن ادعا کرد که با وجود متعدد شاهد حساب های گاز اشک آور مورد استفاده قرار گرفت نه در برابر تظاهرکنندگان—انکار شده است که در تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد مبارزه است. اما به عنوان Vox‘s Alex Ward گزارش روز شنبه روایت می کند نه به بررسی.

“ناتان باکا یک خبرنگار برای WUSA9 در واشنگتن, دی سی, برداشت یک قوطی استفاده می شود در طول چهار شنبه حمله. آن را در یک قوطی دود اما آن را راه اندازی ‘OC’ گاز که ‘علل همان اشک تنگ نفس و بیرون می آید سبز'” بخش نوشت. “دیگر روزنامه نگاران که تحت پوشش این تظاهرات در فرد است که شب می گویند بدون شک که اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور شیمیایی محرک است که می تواند به کسانی که در معرض آن به می خواهید به استفراغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de