“آنها از جان گذشته به ضرب و شتم برنی”: ctq قطره از سال 2020 دموکراتیک اولیه به تایید بایدن

ایالت مینه سوتا ctq کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه دوشنبه و بنا به گزارش ها تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان حزب میانه استقرار سیستم دفاعی در برابر سناتور. Bernie Sanders, the progressive front-دونده که موفق به کسب سه نفر از چهار مسابقه در این مسابقه تا کنون و به نظر می رسد مجموعه ای برای انجام به خوبی در 14 متحده که رای در مارس 3, سه شنبه.

“آنها از جان گذشته برای جلوگیری از برنی ایم” ترکان جوان خبرنگار اما Vigeland.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش Klobuchar بود مجبور به لغو یک تجمع در منطقه مینیاپولیس یکشنبه شب سیاه زندگی توجه فعالان و تظاهرکنندگان آب گرفتگی مرحله به تقاضای عدالت برای Myon بارل که اعتقاد راسخ در مورد نظارت Klobuchar است که امروز به طور گسترده ای به عنوان دیده می شود در گمراهى پس از آسوشیتد پرس در ماه ژانویه منتشر شده یک تحقیق در این مورد.

با وجود دریافت یک تقسیم تایید شده همراه با وارن از نیویورک تایمز و حمایت از دیگر موسسات Klobuchar تلاش برای به دست آوردن کشش در مسابقه خارج از بهتر از حد انتظار اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر.

به عنوان AP گزارش داد:

Klobuchar نمی تواند مطابقت با رقبای بالا در جمع آوری کمک های مالی. او حدود 11 میلیون دلار در سه ماهه آخر سال 2019—تقریبا نیمی از آنچه ساندرز و Buttigieg دریافت کرده است. کمبود منابع مالی در اوایل مبارزات انتخاباتی به معنای Klobuchar نبود قادر به گسترش خود عمل بر روی زمین در آیووا و نیوهمشایر تا ماهها پس از رقبای خود. او سپس درهم برای قرار دادن یک عملیات در محل در نوادا کارولینای جنوبی و 14 متحده است که رای دادن در سه شنبه.

سناتور قصد پرواز به دالاس امشب به طور رسمی تایید بایدن در یک مبارزه انتخاباتی. در حالی که او وجود دارد ساندرز برگزار خواهد شد “تظاهرات بزرگ مقیاس” در خیابان. ساندرز و Klobuchar بودند در رای گیری در دولت اما مینه سوتا سناتور خروج از مسابقه می تواند اطمینان ساندرز برنده شوید.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigiegwho کاهش یافته است خارج از مسابقه این weeekend همچنین بنا به گزارش قصد دارد به حمایت بایدن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک صدای جیر جیر ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند بازیگران شک در این فرض بایدن را بهتر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پارلمانی از Sanders.

“بایدن ندارد, ثبت, چشم انداز, هیجان, ائتلاف که برنی کند” گفت: فولادوند. “ما نیاز به انجام بیش از فقط شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نیاز به تغییر تدریجی.”

ترقی خواهان را به نام سن. الیزابت وارن (D-جرم.), که کمپین اتحاد با تاکید بر تدریجی مواضع به رها کردن و تایید Sanders.

وارن است underperformed در مسابقه قرار دادن بالاتر از سوم در چهار مسابقات تا کنون و به نظر می رسد مجموعه ای برای از دست دادن خانه خود را دولت به ساندرز توسط دو رقمی.

“در این نقطه وارن باقی مانده در مسابقه انشعابات مترقی رای و لطمه می زند ساندرز گفت:” روزنامه نگار bennu. “اگر او باقی می ماند در مسابقه با دوام مسیر او یاد می شود برای این است.”

این رهگیری‘s مهدی حسن تعجب اگر وارن را پشت ساندرز اگر اعداد برگزار شد در راه همان است که Klobuchar و Buttigieg طرح بایدن برای.

“سوال کلیدی: آیا وارن در نهایت همین کار را برای مترقی طرف برای جلوگیری بایدن اگر آن را در واقع یک دو اسب مسابقه آمده صبح روز چهارشنبه گفت:” حسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im