همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر — اما دلیلی برای امید

هر کسی که به دنبال کار من در طول چند سال گذشته می داند که من عمیقا بدبینانه در مورد امریکا, سیاسی, سیستم, اما بسیار خوش بینانه در مورد آمریکا در آینده است.

مسلما آن را کمی سخت تر می شود شادمان امروز نسبت به یک سال پیش. بی سابقه ای همه گیر موجب یک بحران اقتصادی است که انداخت از 40 میلیون نفر از کار. قتل جورج فلوید موجب تظاهرات و ما مجبور به چهره ملت ما طولانی و نگران کننده تاریخچه نژادپرستی.

افسرده از این ملی نگرانی حتی بدتر ساخته شده است توسط شخصی از مستندات و انزوای اجتماعی. این منع به راه رفتن پایین خیابان با بسیاری از ساختمان های سوار کردن و کسب و کار تعطیل. این دلسردکننده زمانی که دوستان و عزیزان بیمار حتی اگر آن را تبدیل به چیزی جدی است. مدارس تعطیل تابستان اردوگاه های بسته و تعامل انسانی به نظر می رسد در تمام زمان کم است.

هنوز هم من خوشبین باقی می ماند. من می دانم که ما از طریق این به عنوان یک ملت و ظهور قوی تر برای آن است.

من می گویند که با اعتماد به نفس با وجود دانستن این که سیستم سیاسی ما احتمالا نمی تواند افزایش به دیدار لحظه ای. بدیهی است که من امیدوارم که سیاستمداران و مقامات دولتی دیگر خواهد شد بهترین خود را. دستور اجرایی و انتخابات را باید عواقب آن — به خصوص در کوتاه مدت. اما این برنامه از سیاستمداران نمی تعیین آینده کشور.

در عوض تقریبا همه تغییر مثبت در آمریکا آغاز می شود به مراتب در خارج از سیستم سیاسی. ما در یک زمین که در آن فرهنگ منجر می شود و سیاستمداران عقب. خبر خوب این است که زمانی که من نگاه فراتر از نظام سیاسی وجود دارد مقدار زیادی از دلایل خوش بینی.

همانطور که اشاره کردم یک زن و شوهر از هفته پیش من رای گیری نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان شناخت واقعیت نابرابری نژادی در امریکا است. از همه مهمتر مردم تشخیص دهند که آن را نه فقط اجرای قانون و موضوع آن را به یک مسئله اجتماعی.

هفته گذشته من نشان داد که با وجود وحشتناک اخبار ماه های اخیر امریکا است نه عصبانی و دردناکی کشور تقسیم شده است. به عنوان است که تقریبا همیشه مورد کشور ما نظام سیاسی بسیار بیشتر تقسیم از ملت خود است.

اکثر آمریکایی ها هنوز هم مایل به دیدن بهترین ها در دیگران است. اکثریت قریب به اتفاق تشخیص دهند که تظاهرات و نارضایتی های مشروع و به دنبال راه های مسالمت آمیز آنها را بیان کنند. شبیه اکثریت رسمیت شناختن است که بسیاری از افسران پلیس در حال خوب مردم در تلاش برای انجام یک کار دشوار و خطرناک است. دو سوم از رای دهندگان را در هر دو آن ها. آنها حاضر به اجازه اقدامات چند لکه بهتر طبیعت بیشتر شهروندان است.

چنین نگرش یک دلیل برای خوش بینی.

علت دیگر برای امید است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها همچنان به آغوش ملت ما شریف تاسیس آرمان آزادی و برابری و حکومت خود. ما واقعا تلاش به عنوان یک ملت در حال حاضر با برابری بخشی از این معادله است. و به صداقت ما اصلا آزادی و حاکمیت بخشی به طور کامل نمیفهمد یا نه.

اما کسانی که آرمان های ما را با یک جهت. در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رسیدن به آنجا دهها میلیون نفر از آمریکایی ها شده اند و تأمل بر خود و تعصبات و پیشداوری. آنچه ما باید انجام دهید برای ایجاد یک جامعه بهتر? چگونه می توانیم با هم کار کنند برای ساخت بهتر جامعه? چنین بازتاب و پرسش به ما کمک خواهد کرد کشف چگونه به بهترین وجه آن تاسیس آرمان به زندگی در 21st century.

متاسفانه راه پیش رو خواهد بود بسیار پر از دست انداز.

در طول سال علاوه بر ابراز خوش بینی من من بارها هشدار داده است که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است. من پیشنهاد یک لحظه خواهد رسید که وضعیت موجود را به فروپاشی و نیاز به بازسازی شود. من هرگز می دانستم که آنچه در آن لحظه می خواهم نگاه و یا چه خواهد آن را در مورد.

در حال حاضر من انجام دهد. ما زندگی را از طریق آن.

برای من که روشن شد در حالی که تماشای یک موشک SpaceX راه اندازی دو فضانورد به مدار زمین. آن را به ارمغان آورد خاطرات زیادی از ناسا دوران طلایی در 1960s. اما همانطور که در “60s هیجان از یک ماجراجویی فضایی صورت گرفت در میان اخبار چرخه پر از تنش های نژادی و تظاهرات. امکانات با شکوه از سفر به فضا و فن آوری های جدید ایستاده بود در مقابل ناراحت کننده واقعیت های روی زمین است.

اواخر 60s و 70s اوایل یک بار در زندگی ملی ما زمانی که همه چیز رو بدتر از قبل از آنها بهتر است. که فاز آمریکا در حال ورود به امروز و چند سال آینده خواهد بود که آشفته است که به عنوان طولانی پیش عصر. بود که قبل از آن زمان هرج و مرج و غیر قابل پیش بینی روند تغییر خواهد کرد جامعه ما و ملت ما برای همیشه لطفا برای. هنگامی که آن را بیش از ما خواهد بود فقط کمی نزدیک تر به زندگی می کنند تا به ما شریف تاسیس آرمان.

اسکات راسموسن آمریکایی تحلیلگر سیاسی و رسانه های دیجیتال کارآفرین. او نویسنده “خورشید هنوز طلوع: سیاست شکست خورده است اما آمریکا نمی خواهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de