فکر می کنم تهمت و جمهوری خواهان نمی خواهد سعی کنید به لغو انتخابات ؟ نگاهی به آنچه در ایران در گرجستان فقط کشیده

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز خواهد بود به دست انتخاب دولت بعدی دیوان عدالت بعد از این که همان بالا حکم دادگاه در هفته گذشته که در یک انتخابات ویژه برای روز شنبه می تواند لغو شود.

کمپ و وزیر امور خارجه براد Raffensberger نقل مکان کرد به انصراف از رای گیری در دولت در اوایل سال جاری پس از دولت دیوان عدالت کیت بلک ول اعلام کرد او می خواهد بعد از شش سال منقضی می شود در پایان سال 2020 است.

در نظر گرفتن این موضوع که باید موفق بلکول به دست خود او خواهد اجازه می دهد تا کمپ یک جمهوری خواه برای انتخاب یکی دیگر از جناح راست قاضی به خدمت در بالاترین دادگاه در دولت برای حداقل دو سال. مانند دیوان عالی ایالات متحده که نه عضو گرجستان دیوان عالی کشور—هر چند بسیاری از آن عضو recused خود را از حکم در این مورد یک اکثریت جمهوری خواه.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه سابق مجلس که در حال اجرا بود برای صندلی—جان بارو و بث Beskin—شکایت به انتخابات ابقاء اما دادگاه عالی ایالت طرفه با کمپ در هفته گذشته در یک 6-2 رای دادن.

کمپ دقت برنده 2018 فرمانداری مسابقه در حالی که خدمت به عنوان وزیر امور خارجه یک نقش که او در آن پاکسازی 53,000 بیشتر رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی از دولت رول.

در روز سه شنبه میزبان رادیو جو مدیسون به نام فرماندار حرکت و تلاش در “تقلب” دولت دیگر انتخابات است.

شش نفر از دولت به دیوان عالی کشور recused خود را از مورد وادار به پنج کاهش قضات دادگاه برای شرکت در توزیع پایین حاکم است.

به عنوان ایان Millhiser توضیح داد: در Voxاین ایالت قانون اساسی باعث می شود کمپ و Raffensberger اقدامات فنی حقوقی:

تصمیم دادگاه در اقیانوس منجمد شمالی در تنش بین دو مفاد گرجستان اساسی است. برای اولین بار فراهم می کند که “همه قضات دیوان عالی کشور و قضات دادگاه تجدید نظر باید انتخاب شود در غیر حزبی اساس برای مدت شش سال” و این که از نظر این قضات “باید شروع بعد از 1 ژانویه پس از انتخابات است.” چرا که این زبان اشاره به “همه قضات” این نشان می دهد که انتخابات باید برگزار شود برای پر کردن بلکول صندلی و این که هر کس در غالب است که انتخابات باید پیوستن به دادگاه عالی ایالت در اول ژانویه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما جدا ارائه دولت قانون اساسی اجازه فرماندار به طور موقت پر کردن جای خالی در دادگاه عالی ایالت و آن را فراهم می کند که “منصوب به انتخابی اتاق باید در خدمت تا زمانی که جانشین بموقع انتخاب شده و مجرب و تا ژانویه 1 سال پس از انتخابات عمومی آینده که بیش از شش ماه پس از این انتصاب فرد را.”

“دوم ارائه به نظر می رسد نشان می دهد که منصوب عدالت ممکن است در خدمت تا ژانویه 1, 2023—و دیگر در صورتی که عدالت در نهایت برنده 2022 انتخابات” نوشت: Millhiser.

عدالت برندا Holbert Trammell بازیگران یکی از مخالف رای نوشتن در نظر است که در حالی که او نمی شی به فرمانداری قرار ملاقات به طور کلی مردم گرجستان باید خود را حفظ کرده اند حق رای خود را برای دولت بعدی دادگاه عالی عدالت.

“در این مثال زمانی که استعفای خواهد شد در نتیجه در یک جای خالی در دفتر تا زمانی که (در اصل) تقریبا شش ماه پس از انتخابات من نمی توانم در وجدان معتقدند که انتخابات باید لغو شود و اراده مردم محوری را کنار گذاشته به عنوان” بی ثمر و nugatory,'” نوشت: Holbert Trammell.

به عنوان دانیل Nichanian, ویرایشگر, از درخواست تجدید نظر, توییتی, کمپ نیز به تازگی عمل کرده و به حالت تعلیق در شهرستان مسابقه به منظور حفظ دادستان منطقه موقعیت برای حزب جمهوری خواه.

هنگامی که آتن-کلارک و Oconee County دا برایان ملدن یک دموکرات در ماه فوریه اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال یکی دیگر از اصطلاح ملدن خواسته فرماندار به تعیین یک دولت موقت دا “بی درنگ” بنابراین سابق مجلس دولت دبورا گونزالس بود که برنامه ریزی برای اجرا به عنوان یک پیشرو اصلاح طلب می تواند اجرا شود در برابر موقت دا در ماه نوامبر.

“کمپ آیا چنین چیزی” نوشته جی ویلیس در درخواست تجدید نظر در هفته گذشته. “با عدم عمل مارس 3, شش ماه قبل از روز انتخابات سال 2020 به او اطمینان می داد که هر کس او در نهایت میدارد نمی خواهد یک رقیب تا روز انتخابات 2022 در اولین. گونزالس می شود اصلاح طلب باید صبر کنید تا پس از آن برای یک شات.”

“به عنوان فرماندار کمپ دارای چرخد از شناسایی از انتخابات دموکراتیک به سادگی لغو آنها” اضافه شده ویلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net