این شرکت هواپیمایی نیاز به هر دو صورت ماسک صورت و سپر در پروازهای

قطر ایرویز در حال رفتن به سطح بعدی زمانی که آن را می آید به نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر نیاز به مهمانان به پوشیدن محافظ صورت و ماسک صورت در حالی که در هیئت مدیره.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را به موضوع حفاظت کیت که با موارد زیر است:

  • چهره سپر
  • ضد عفونی کننده دست
  • فولاد ماسک صورت
  • دستکش یکبار مصرف

قطر ایرویز را ارائه کیت قبل از هر تخته پرواز.

چهره سپر یکبار مصرف هستند. هواپیمایی ارائه خواهد شد یکی برای بزرگسالان و برای کودکان. هر کسی که کمتر از 2 سال نمی خواهد که به آنها را می پوشند.

هواپیمایی قطر گفت: مردم در اقتصاد را مجبور به پوشیدن صورت سپر مگر اینکه آنها در حال غذا خوردن. کسانی که در کلاس کسب و کار را می پوشند سپر “در اختیار خود آنها به عنوان لذت بردن از فضای بیشتر و حفظ حریم خصوصی است.”

اکثر شرکت های هواپیمایی نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در هواپیما به عنوان این لیست از فوربس به شما نشان خواهد داد. ماسک سیاست های کلی اعمال بزرگسالان است. کودکان با سن کمتر از 12 همین همیشه مجبور به پوشیدن ماسک بسته به شرکت هواپیمایی.

اما سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز در اتحادیه اروپا نیویورک تایمز گفت که برخی از شرکت های هواپیمایی نمی اجرای قوانین.

“شرکت های هواپیمایی گفت: به دنبال دستورالعمل اما اجرا نمی آنها مقابله نکنید مردم به زمین و روشن نمی پروازهای اگر آنها گوش نمی. که می شود به پس از آن ” من لازم نیست که برای انجام این کار. وجود دارد هیچ عواقب اگر من این کار را انجام نمی.’ که بیش از حد می تواند منجر به درگیری نه فقط با خدمه پرواز اما با مسافر دیگر که عصبانی و ناگهان ما را برای شکستن یک مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>