‘این لایحه باید بلافاصله رمز عبور’: تشویق برای ما قانون ممنوعیت تشخیص صورت

در یک حرکت تشویق های طرفداران آزادی های مدنی یک کوارتت از ترقی خواهان در کنگره اعلام کرد روز پنج شنبه آنها را معرفی جارو قانون به طور موثر ممنوعیت دولت در استفاده از تشخیص چهره و دیگر فن آوری بیومتریک در سراسر کشور با استناد به تهدید به حقوق و حریم خصوصی و نیز تاسیس نقص از ابزار است.

“این لایحه با قاطعیت تأیید آزادی های مدنی هر فرد در این کشور و حفاظت از حق خود برای زندگی عاری از ستم و تبعیض آمیز نظارت توسط دولت و اجرای قانون است.”
—تشکر. Ayanna Pressley

این تشخیص صورت و فن آوری بیومتریک توقف عمل (pdf) توسط اسپانسر شده از طرف سنسور. Ed Markey (D-جرم.) و Jeff Merkley (D-سنگ.) و مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و Ayanna Pressley (D-جرم.).

این لایحه با حمایت چندین گروه های حمایت از جمله آیتالله سیستانی, رنگ, تغییر, Electronic Frontier Foundation, و مبارزه برای آینده است.

“تشخیص چهره تکنولوژی مناسب برای استبداد. این خودکار تبعیض آمیز پلیس و تشدید بی عدالتی موجود در ما عمیقا نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری” تعریف کرد مبارزه برای آینده معاون اوان گریر.

این لایحه که “دقیقا آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” او افزود: به پیشنهاد این گروه را “کامل تایید شده.”

“کنگره باید تصویب این لایحه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” گریر ادامه داد: اصرار ایران قانونگذاران نگران حریم خصوصی را به حمایت از آن. “هنگامی که این لایحه تصویب کنگره باید به سرعت حرکت می کند به تصویب قانون است که همچنین ممنوعیت شرکت ها و مدارس و سایر موسسات خصوصی با استفاده از تشخیص چهره برای مقاصد نظارت.”

گریر که گروه به نام های طولانی برای کل بان کی مون همچنین گفت که “تشخیص صورت است مانند هسته ای یا سلاح های بیولوژیکی است. از آن جمله یک تهدید برای آینده جامعه بشری است که از هر گونه مزایای بالقوه هستند هرحال اجتناب ناپذیر مضرات. این ذاتا سرکوبگر تکنولوژی نمی توان اصلاح یا تنظیم شده است. باید آن را لغو کرد.”

به طور خاص به عنوان یک بیانیه از Markey دفتر مشخص شده در قانون خواهد:

  • محل منع استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره توسط فدرال اشخاص که تنها می تواند برداشته شود با عمل کنگره;
  • محل منع استفاده از دیگر فن آوری بیومتریک از جمله تشخیص صدا, دروازه, تشخیص و به رسمیت شناختن دیگر تغییر ناپذیر خصوصیات فیزیکی توسط فدرال اشخاص که تنها می تواند برداشته شود با عمل کنگره;
  • وضعیت فدرال اعطای کمک های مالی به دولت و نهادهای محلی از جمله اجرای قانون در آن اشخاص تصویب خود را moratoria در استفاده از تشخیص چهره و فن آوری بیومتریک;
  • منع استفاده از فدرال دلار برای بیومتریک سیستم های نظارت;
  • منع استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طریق فن آوری بیومتریک در تخلف از قانون در هر قضایی;
  • شامل خصوصی حق عمل برای افرادی است که داده های بیومتریک استفاده می شود در تخلف از قانون و اجازه می دهد تا برای اجرای قانون توسط دولت به طور کلی وکیل و
  • اجازه می دهد متحده و محلات به تصویب قوانین خود را در مورد استفاده از تشخیص چهره و فن آوری بیومتریک.

پیشنهاد می آید دقیقا یک ماه پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید گزارشی که برانگیخته ملی موج تظاهرات خواستار نژادی عدالت است. رابرت ویلیامز یک مرد میشیگان دستگیر شد و توسط پلیس دیترویت در ماه ژانویه پس از دولتی به صورت نرم افزار تشخیص misidentified او را به عنوان یک دزدی از مغازه مظنون اشاره به ادامه تظاهرات در یک op-ed در مورد تجربه خود را منتشر چهارشنبه در واشنگتن پست.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

ACLU میشیگان ارشد, کارکنان, وکیل فیلیپ شهردار—که همراه با ویکتوریا برتون-هریس از McCaskey قانون PLC است که به نمایندگی از ویلیامز—ثبت اداری شکایت یکشنبه در مقابل اداره پلیس دیترویت بیش از این حادثه.

“هیچ کس نباید به ترس دولت ردیابی و شناسایی چهره خود را در هر کجا که بروید. هیچ کس نباید مجبور به رفتن را از طریق آنچه خانواده ویلیامز رفته از طریق” ACLU ارشد قانونی وکیل Neema سینگ Guliani اعلام استقبال از لایحه جدید. “از آن زمان گذشته کنگره متوقف استفاده از تشخیص چهره و متوقف فدرال پول از استفاده می شود برای سرمایه گذاری در روش های تهاجمی و تبعیض آمیز نظارت است. این لایحه باید بلافاصله منتقل می کند.”

ویلیامز و خود را وکیل روز چهارشنبه تاکید کرد که مطالعات بارها و بارها نشان داد که نقص و تعصبات از تشخیص چهره تکنولوژی است که به طور کلی بالاتر نرخ خطا برای زنان و مردم از رنگ. حامیان مالی تشخیص چهره و فن آوری بیومتریک توقف عمل اذعان کرد که تحقیقات و ویلیامز مورد به طور خاص—همراه با ادامه تظاهرات خواستار اقدام فوری برای مقابله با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

“تشخیص چهره تکنولوژی نه تنها مطرح قبر تهدیدی برای حریم خصوصی ما آن را از لحاظ جسمی به خطر می اندازد سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت جمعیت در کشور ما” گفت: Markey. “همانطور که ما کار به از بین بردن نژادپرستی سیستماتیک است که نفوذ هر بخشی از جامعه ما نمی توانیم چشم پوشی از این مضرات این است که این فن آوری در حال حاضر… در این لحظه تنها چیزی که مسئول به انجام است به منع دولت و اجرای قانون از با استفاده از این مکانیسم های نظارت.”

در شرایطی که از فدرال اقدام به ممنوعیت یا محدودیت تشخیص چهره تکنولوژی رهبران محلی منتقل شده اند به انجام این کار—از جمله بوستون شورای شهر در روز چهارشنبه که Pressley که نشان دهنده بسیاری از شهر اشاره کرد پنج شنبه. Pressley—که به عنوان یک زن سیاه و سفید متعلق به جمعیتی با بالاترین نرخ خطا برای این نوع ابزار—همچنین متهم است که “تشخیص چهره تکنولوژی اساسا ناقص سیستمیک مغرضانه و هیچ جایی در جامعه ما است.”

“سیاه و قهوه ای از مردم در حال حاضر بیش از surveilled و بیش-ای اداره و این مهم است که ما جلوگیری از سازمان های دولتی از معیوب با استفاده از این فناوری برای نظارت جوامع رنگ و حتی بیشتر” این کنگره گفت. “این لایحه با قاطعیت تأیید آزادی های مدنی هر فرد در این کشور و حفاظت از حق خود برای زندگی عاری از ستم و تبعیض آمیز نظارت توسط دولت و اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im