این کالج, کشتی گیر و midshipman بود فقط به نام به شعبه اول ریاست جمهوری برای نیروی دریایی خدمات آکادمی

عادت به استفاده از مقدار زیادی از شناسههای اگر شما قصد نوشتن یک پروفایل در روز دوم سنت دانش آموز-ورزشکار کیسی کاب: بازگشت مبلغ. بخش 1, کالج, کشتی گیر. نیروی دریایی midshipman. مهندسی مکانیک عمده. آینده ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی افسر.

در حال حاضر ایالات متحده نیروی دریایی آکادمی کاربر اضافه شده است یکی دیگر از تعریف عنصر به بیوگرافی: روحانیت رهبر.

ماه گذشته یک شعبه ایجاد شد برای اولین بار در آناپولیس مبتنی بر سرویس آکادمی برای دیدار با نیازهای منحصر به فرد از روز دوم سنت midshipmen و دیگر جوان مجرد ساکن در این منطقه است.

جو DuPaix دستیار مربی در نیروی دریایی را فوتبال تیم ملی نامیده می شد به عنوان شعبه جمهور. رئیس جمهور DuPaix به نام Elder Lyn Loyd Creswell بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ و تمام وقت روابط نظامی کون به اولین مشاور. و نیروی دریایی این کشتی گیر کهنه اختصاص داده بود به عنوان دومین مشاور.

Wrestler Casey Cobb served a mission to Chile before accepting an appointment to the United States Naval Academy.
کشتی گیر کیسی کاب در خدمت یک ماموریت به شیلی قبل از پذیرش یک وقت ملاقات به United States Naval Academy. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از نیروی دریایی دو و میدانی/USNA

برای کاب غیر منتظره کلیسای تلفن جدید شعبه آمد با صدا غذا خوردن در وسط دریایی مداوم کشتی کج فصل است. سه بار آیداهو دبیرستان دولتی قهرمان است Midshipmen استارت در 133-پوند وزن را بدست آورد. و به عنوان یک upperclassman او نگاه به عنوان یک رهبر تیم.

در ضمن خود بنیادی محور مهندسی کلاس بار خواسته های مکرر اواخر شب خودرا برای امتحان اماده جلسات. و در نهایت او را فعال وظیفه نظامی. نیروی دریایی Midshipman 2/C کاب برآورده همان وظایف به هر دانش آموز در آکادمی.

اما پذیرش کلیسا خواستار به خدمت به عنوان یک مشاور در شعبه ریاست جمهوری تصمیم آسانی بود به صورت مادام العمر (و به احتمال زیاد محروم از خواب) روز دوم سنت.

“واقعا وجود دارد هیچ سوال در ذهن من,” او گفت: کلیسا اخبار. “من همیشه آموزش داده شده است به قبول callings و پس از آن بهترین است که شما می توانید.”

کاب بود سوگند توسط وکیل عاقلانه را دریافت و در وقت خود تماس های اخیر از آناپولیس مریلند رئیس جمهور سهام کن Niumatalolo.

“رئيس جمهور در زمان یک تکه کاغذ نوشت و ‘مسیح’ در مرکز و جلب یک دایره در اطراف آن است. سپس در خارج از دایره او نوشت: چیزهایی مانند کشتی و خانواده و مدرسه و نظامی است. او به من گفت که تا زمانی که من همیشه قرار داده و نجات دهنده در مرکز زندگی من همه چیز خواهد کار کند.”

شادی در مبلغ و خدمت سربازی

Kuna آیداهو مادری بزرگ شده در یک کشتی ، هنگامی که او و برادرش زک بودند بچه های کوچک آنها شروع به یادگیری اصول اولیه takedowns, فرار, تکنیک ها و نگه می دارد. در ابتدا این ورزش ارائه کاب پسران سرگرم کننده راه برای سوزاندن برخی از انرژی است.

“اما ما در آن خوب است و ما آن را دوست داشت, بنابراین ما فقط نگه داشته و در انجام آن,” او گفت:. “این است که بخشی از خانواده ما تجربه برای یک مدت زمان طولانی است.”

کشتی یکی از قدیمی ترین رشته های ورزشی است. آن را صادقانه مسابقه. دو تن از مخالفین رقابت به تنهایی بر روی حصیر و هیچ تیمی می توانید به اشتراک گذاری ، در پایان مسابقه ماهر ترین و آماده مرد (یا زن) به طور معمول پیاده روی دور برنده است.

“اما من واقعا عاشق خرد کردن و جنگ گفت:” کاب. “فقط قادر به بند laces و بیرون رفتن بر روی حصیر و رقابت مورد علاقه من است بخشی از ورزش است.”

شرقی مریلند است یک راه طولانی از غربی آیداهو و کاب رشد نمی کند تا با رویاهای کشتی کج برای Midshipmen. “اما زمانی که من ساخته شده یک [استخدام] مراجعه کنید در اینجا من آن را دوست داشتم و تصمیم گرفتم این بود که من می خواستم برای رفتن. … من احساس می کردم این بود که در آن خداوند به حال به کارگردانی من و من می دانستم که من می تواند انجام بسیاری از خوب در اینجا.”

Navy wrestler Casey Cobb, right, a returned missionary from Kuna, Idaho, sizes up his opponent from American University.
نیروی دریایی کشتی گیر کیسی کاب, حق, بازگشت, مبلغ, از Kuna آیداهو اندازه تا حریف خود را از دانشگاه آمریکایی. اعتبار: Phil هافمن

کاب میهن پرستی و تمایل به پوشیدن کشور خود را نیز سوخت خود تصمیم به ادامه تحصیلات خود را در آناپولیس. “این نوع از کلیشه می گویند اما آکادمی نشان دهنده چیزی بزرگتر از خودتان است. شما لازم نیست به اینجا می آیند فقط برای رفتن به مدرسه شما به اینجا می آیند به خدمت می کنند.”

اما قبل از اینکه پذیرفته به نیروی دریایی کاب پذیرش نوع دیگری از خدمات: انجام یک ماموریت تماس به شیلی Viña del Mar ماموریت.

“این همیشه چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی برای انجام. من هرگز تا به حال شک در ذهن من است که من می خواستم به یک, مبلغ,” او گفت:.

مانند ده ها هزار نفر از مردان و زنان جوان که در خدمت تمام وقت ماموریت کاب تجربه های انجیل “باور نکردنی بود — و این کتمان حقیقت,” او گفت:.

“این یک پالایش تجربه است که عمیق تر ارتباط من با نجات دهنده. فقط قادر به تدریس و خدمت در هر روز و مطالعه من کتاب مقدس عمیقتر تبدیل من و به من آموخت که چگونه به یک شاگرد عیسی مسیح است.”

پس از بازگشت به خانه از دارفلفل, کاب صرف یک سال تحصیل در آکادمی نیروی دریایی دبستان مدرسه در رود آیلند برای 2016-17 سال تحصیلی قبل از گزارش به آناپولیس.

در فصل اول خود را به عنوان نیروی دریایی استارت در سال گذشته 133 پوند کاب وارد 25-11 ضبط و ادعا کرد که همه آرزو-آکادمی قهرمانی — عنوان او با موفقیت دفاع در ماه گذشته.

نیروی دریایی کشتی, مربی Joel Sharratt تماس کاب یک عنصر جدایی ناپذیر از تیم ملی خود را که باعث می شود هم تیمی های خود بهتر کشتی گیران و midshipmen.

“این فوق العاده است که مانند یک مادر مرد جوان در تیم که ثابت قدم است اختصاص داده شده و انعطاف پذیر. … او می داند آنچه او می خواهد و او می رود و پس از آن. او 100 درصد متعهد به آنچه که او می کند” Sharratt گفت.

مارس بزرگترین ماه سال را برای یک دانشگاهی کشتی گیر و کاب امید آن تعریف شده توسط برنده بزرگ و خاطرات بزرگ. شرقی بین دانشکده انجمن کشتی قهرمانی آغاز می شود در تاریخ 6 مارس در بیت لحم پنسیلوانیا به دنبال بعد از آن در ماه توسط NCAA قهرمانی در مینیاپولیس.

“هدف من این است که به یک کنفرانس قهرمان و گرفتن بر روی سکو در NCAAs و همه آمریکایی,” او گفت:.

پیشرو همکار روز دوم سنت Mids

به عنوان یک عضو از شاخه های جدید در انتخابات ریاست جمهوری و نیروی دریایی midshipman, کاب است که در یک نقطه منحصر به فرد خود را به رهبری شخص دوم روز واپسین در آکادمی. خود روحانیت رهبر اشاره می کند که خود را مشاور بینش ارزشمند را به ارمغان می آورد به تلفن خود را.

Navy wrestler Casey Cobb, center, serves as the second counselor in the recently-formed Naval Academy Branch. Cobb's joined by fellow members of presidency, from left, Elder Lyn Loyd Creswell, first counselor; Christopher Vincent, branch executive secretary; Casey Cobb; Branch President Joe DuPaix; Elder Dennis Johnson, branch clerk.
نیروی دریایی کشتی گیر کیسی کاب مرکز به عنوان دومین مشاور در به تازگی تشکیل آکادمی نیروی دریایی شعبه دارد. کاب پیوست توسط اعضای همکار در انتخابات ریاست جمهوری از سمت چپ بزرگتر Lyn Loyd Creswell, اولین مشاور; Christopher وینسنت شعبه دبیر اجرایی; کیسی کاب; شعبه جمهور DuPaix; سالمند دنیس جانسون, شعبه, کارمند. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از سالمند Lyn Loyd Creswell

“کیسی توسط یک مرد صداقت و او را یک دانش آموز-رهبر گفت:” رئیس جمهور DuPaix. “او یک روح بزرگ در مورد او و واقعا متناسب به آن [مشاوره] نقش. … او نشان می دهد که دیگر midshipmen که آنها می توانید در بسیاری از چیزهایی که در زندگی خود را و می دانم که خداوند را به مراقبت از آنها.”

سالمند Creswell و همسر و همراه خواهر راشل Creswell, تماس خود, دوست, یک نمونه و الهام بخش به شعبه کاربران در تمام سنین است.

“ما عشق و احترام کیسی” آنها نوشت: در یک ایمیل. “نیروی دریایی آکادمی دقیق محل با سراسر کشور-رتبه دانشگاهیان و شور و شوق برای ملت ما و دفاع از آن. به این لرز کیسی کاب می افزاید: یک درایو به اکسل در کشتی کج — و او همیشه باقی می ماند نزدیک به خود را پدر آسمانی.”

در حال حاضر کاب ممنون به بخشی از روز دوم سنت تاریخ در طبقه, 175 سال موسسه واقع درست کردن خلیج چساپیک و در لبه رودخانه سورن. هر یکشنبه جدید شعبه استقبال حدود 40 نفر به سبت خدمات.

“همه چیز خوب,” او گفت:. “همه هیجان زده است و وجود دارد مقدار زیادی از انرژی است. بسیاری از مردم قرار می گیرد در callings و داشتن فرصت برای رشد و فشار خود را. همه ما در حال یادگیری زیادی است.”

کاب را پایان مدرسه در کمی بیش از یک سال و برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک دریایی ایالات متحده (قابل ملاحظه درصد از آکادمی فارغ التحصیلان تبدیل به افسران در نیروی دریایی).

“من همیشه دوست داشتم که در خارج و در خاک,” او گفت:. “تفنگداران دریایی هستند مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>