این سابق دریایی در تنظیم یک رکورد جهانی گینس در سن 62

جورج هود بوده است شکستن الوار سوابق از سال 2011 زمانی که او مجموعه خود را برای اولین بار “طولانی ترین تخته شکم” ثبت در 1 ساعت و 20 دقیقه با توجه به سی ان ان.

اما زمانی که مائو Weidong ضرب و شتم رکورد خود را در سال 2016 (8 ساعت, 1 دقیقه, 1 ثانیه) هود مصمم را به نفع خود شورا عنوان back — که او در سن 62.

هود بازنشسته دریایی که همچنین به عنوان یک عامل خاص برای DEA هیچ غریبه ای به نظم و انضباط. اما اخیر خود سابقه و رکورد 8 ساعت و 15 دقیقه و 15 ثانیه تخته قطعا نیاز به مقدار زیادی بیشتر از تعهد است.

در واقع هود آماده با انجام بیش از بیش 674,000 situps 270,000 pushups و بیش از 2,100 مجموع ساعت به ارزش کفپوش — که شامل یک تمرین 10 ساعت تخته فاکس نیوز گزارش.

به منظور تمرکز بر خود به یاد ماندنی, موفقیت, هود بازی با صدای بلند موسیقی راک در حالی که او شکستن رکورد. او گفت: همسرم این ساخته شده او را احساس می کنم مثل یک ستاره راک — چیزی که او می خواهم در مورد خواب از او یک بچه مشاهده ام تی وی.

رکورد شکستن تخته در محل Five15 تناسب اندام در شیکاگو فوربس گزارش. هود بنا به گزارش انتخاب محل چرا که او از محل پیام محور بر نقش ورزش و حمایت می توانند در بهبود سلامت روانی ،

هود بنا به گزارش ها می خواهد به استفاده از دستاورد خود را برای کمک به مبارزه با ننگ را احاطه کرده است که بیماری های روانی در نیروهای نظامی و اجرای قانون در جوامع است.

پس هود بود و مطمئن شوید که او تا به حال رسما ضرب و شتم Weidong را ثبت رکوردهای جهانی گینس گزارش او تخته با 75 pushups و اعلام. این بود آخرین تخته تلاش رکورد اما او ممکن است تلاش برای شکستن برخی از pushup سوابق در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>