این چهارم جولای زمان به حقیقت در مورد این کنفدراسیون و نمادهای آن

به عنوان مردم در سراسر کشور آماده خود را به جشن امریکا “استقلال” وجود دارد چند کاراکتر بیشتر به شدت در ارتباط با تعطیلات از پرچم. پرچم را به معنای بزرگ — به خصوص در جولای 4. این هفته پس از چند دهه مناقشه و گفت و گو می سی سی پی قانونگذاران در نهایت رای به جای دولت خود را پرچم که شامل آنچه شناخته شده به عنوان جنگ پرچم ویرجینیای شمالی. این پرچم پرواز توسط کسانی که از سفید برتری و برای برخی از, آن را هنوز هم است. رای به حذف مؤتلفه پیکرنگاری از پرچم دولت را افزایش می دهد سوال مهم: چرا می سی سی پی, آخرین دولت برای حذف چنین تصاویری از پرچم خود را — و چرا این طوری قابل توجهی ؟

اگر از شما خواسته آمریکایی ها که دولت نژادپرست ترین تاریخچه بسیاری به احتمال زیاد می گویند, می سی سی پی. این زشت شهرت خوبی سزاوار است. با توجه به خود را تجزیه بیانیه سفید مردم در دولت انباشته شده بود “چهار میلیاردها پول” از عمل به بردگی مردم سیاه و سفید. Jim Crow و تبعیض نژادی بودند روزمره نشانه در زندگی Mississippians. سناتور. تئودور بیلبو که نماینده دولت در مجلس سنای ایالات متحده از سال 1935 تا سال 1947 برجسته چگونه بحرانی سفید برتری بود که در زندگی Mississippians زمانی که او به نام “هر red-blooded مرد سفید برای استفاده از هر وسیله ای برای نگه داشتن niggers دور از انتخابات — اگر شما نمی فهمید چه این بدان معناست که شما فقط ساده احمق. من و شما می دانید آنچه را که بهترین راه برای نگه داشتن کاکاسیاه از رای گیری … شما آن را شب قبل از انتخابات است.”

امت تا Medgar Evers, Chaney گودمن و Schwerner همه نام هایی که درخشش نور در می سی سی پی را در تاریخ سفید برتری خشونت و نفرت. دانشگاه واشنگتن مجازات خشونت پایگاه داده اسناد 689 lynchings در می سی سی پی بین سال 1877 و 1949 — بیشتر از هر دولت آمریکا. آن را مدرن روز مجازات جورج فلوید پخش در سراسر امریکا است که موجب جنبش فعلی که منجر به تصمیم گیری در مورد سی پی پرچم.

ادعا می کند که این پرچم نشان دهنده فرهنگ و میراث به جای سفید برتری هستند با رد سخنان کسانی که افتخار در مؤتلفه بناهای تاریخی. در سال 1887 و سپس وزیر کشور Lucius Q. C. Lamar صحبت در فداکاری و از جان Calhoun بنای و گفت که او تا به حال به بحث در مورد Calhoun نمایش در بردگی انسان به دلیل “ع و گریز بودند تا خارجی به شخصیت او است که در مورد خود او هیچ کس را رد و حتی تحقیر چنین سکوت بیش از او.” Calhoun بود بدخیم سفید supremacist و هفته گذشته بدنام بنای تاریخی برداشته شد از Charleston, کارولینای جنوبی, Marion, مربع زیر مداوم تظاهرات.

امریکا تا به حال 155 سال از “تقيه و گریز” در مورد مؤتلفه نبرد پرچم. حقایق در مورد پرچم همیشه محکم و آنها هنوز هم هستند. در “سنگ بنای” سخنرانی 1861 پس از آن معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون الکساندر H. استفن گفت: کنفدراسیون تاسیس شد و در اصل که “negro برابر است با مرد سفید پوست و برده داری تبعیت به نژاد برتر است که خود را طبیعی و شرایط عادی است.” بیانیه ای که برجسته یک حقیقت است که “میراث” نمی تواند پنهان: میراث کنفدراسیون سفید بود برتری. همه مردم که مبارزه تحت نبرد پرچم به نظر می رسد که در می سی سی پی را پرچم مبارزه برای برتری.

وقتی می سی سی پی, چپ, اتحادیه اروپا, دولت صادر تجزیه بیانیه ای که در سمت چپ بدون شک در مورد یک اعتقاد راسخ در این نژادپرست دکترین:

“موضع ما کاملا مشخص با نهاد برده داری — بزرگترین مواد نفع جهان است. کار خود را تامین محصول که به منزله دور بزرگترین و مهم ترین بخش بازرگانی از زمین است. این محصولات عجیب و غریب به آب و هوا verging در مناطق گرمسیری و توسط یک امر قانون طبیعت جز نژاد سیاه خرس می تواند قرار گرفتن در معرض گرمسیری خورشید. این محصولات تبدیل شده اند ضروریات جهان و یک ضربه در برده داری یک ضربه در تجارت و تمدن.

اتحادیه داوطلب خدمت سربازی خود را در مطبوعات آن منبر و مدارس خود در برابر ما تا زمانی که کل محبوب ذهن شمال هیجان زده و ملتهب با تعصب. ما باید یا ارسال به تخریب و از دست دادن اموال به ارزش چهار میلیارد پول یا ما باید جدا از اتحادیه…”

شمال ویرجینیا نبرد پرچم ایستاده بودند و برای همین است. ویرجینیا تجزیه بیانیه کوتاه بود اما همچنین روشن است: “…داشتن اعلام کرد که قدرت اعطا شده و آنها را زیر گفت: قانون اساسی شد مشتق از مردم ایالات متحده و ممکن است از سر گرفته whensoever همان باید انحرافی به خود آسیب و ظلم و ستم و دولت فدرال, داشتن, انحرافی گفت: قدرت نه تنها به آسیب مردم از ویرجینیا اما به ظلم و ستم از جنوب slaveholding متحده است. ”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تاریخچه خنده دار است. او ادعا می کند که از بین بردن نام مؤتلفه قهرمانان از نهادهای نظامی بیشتر به تقسیم این کشور و بناهای تاریخی باید باقی می ماند چرا که “اگر شما نمی فهمید که تاریخ شما را به بازگشت به آن را دوباره.”

مؤتلفه قهرمانان و جنگ پرچم آنها جنگیدند تحت مایل بودند به عنوان John C. Calhoun نوشت: “به خیس کشور در خون” برای حفظ سفید برتری. حفظ نام خود را در نهادهای نظامی اساسا می گوید سیاه آمریکایی “ما نمی مراقبت از آنچه که به اجداد شما. آیا آن را نمی, و یا ما خواهد بود حتی بیشتر تقسیم شده است.” آثار تاریخی به تصویر بکشد که مؤتلفه خائن به عنوان قهرمانان انجام داده اند هیچ چیز برای جلوگیری از افزایش جدید در سفید برتری — آنها به معنای واقعی کلمه آثار به این مضر ایدئولوژی نژادپرستانه خواهد شد که engrained در خاطرات ما و تاریخچه کتاب مهم نیست که چگونه بسیاری از بناهای تاریخی در حال سرنگون شود.

هنگامی که شما پرواز یک پرچم آن را به معنی. به خصوص در جولای 4. تصمیم به بازنشسته می سی سی پی پرچم دولت است نه پاک کردن تاریخچه آن است که گفتن حقیقت در مورد آن. و گفتن حقیقت گام اول لازم است به حساب با میراث برده داری در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>