‘این بودجه باید غیر قابل مذاکره’: ک Co-صندلی Pocan می پیوندد ترقی خواهان به تقاضا کنگره اختصاص 4 میلیارد دلار برای انتخابات کمک

Rep. علامت Pocan اضافه شده قانونی خود را وزن به مطالبات از ترقی خواهان است که کنگره در آینده coronavirus امداد بسته 4 میلیارد دلار برای انتخابات کمک به این بیماری همچنان به فرد رای گیری به طور بالقوه خطرناک نیاز به اصلاحات.

“رای گیری نباید یک خطر شما را انتخاب کنید به” Pocan در بیانیه ای گفت شنبه. “سلامت انتخابات و سلامت کشور خواهد بود در خطر است در ماه نوامبر و ما فکر می کنیم این بودجه باید غیر قابل مذاکره است.”

ویسکانسین دموکرات پیوست و گروه ایستاده تا امریکا و دموی عمل در یک تماس را فشار دهید ترویج تقاضای خود را که قانونگذاران فدرال قانون برای حفاظت از حق رای و جلوگیری از افتضاحات مانند است که در ویسکانسین در ماه آوریل که در آن مقامات تحت فشار قرار دادند به جلو با فرد رای گیری با وجود خطرات بهداشتی—و در نتیجه ده ها تن در پی تبدیل شدن به بیمار با Covid-19.

“ویسکانسین انتخابات است کودک پوستر برای همه چیز است که می تواند به اشتباه است اگر ما سریع عمل می کنند” گفت: Pocan.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده بیش از 150 گروه های حمایت از جمله ایستادن امریکا و دموی خواستار در نامه ای سرگشاده در مارس 13 که کنگره اقدام به حفاظت از انتخابات به دلیل “زمان است که از ذات” را به عنوان نشان داده شده توسط “انتخابات شکست مفتضحانه در ویسکانسین — که در آن رای دهندگان مجبور شدند خود را به خطر ایمنی و بهداشت در سفارش خود را به ورزش حق اساسی را به رای می دهند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گسترش این بیماری در ویسکانسین و کشورهای دیگر از طریق حوزه های رأی گیری گفت: دموی ارشد تحلیلگر سیاست لورا ویلیامسون نشان می دهد که “شلوغ حوزه های رأی گیری و ساعت انتظار در صف های طولانی نیست و خدمت به منافع عمومی است.”

“خط پایین در اینجا است که Covid-19 ارائه یک تهدید وجودی برای ما دموکراسی—به خصوص برای سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان که همیشه با آن مواجه بالاتر موانع به صندوق های رای گفت:” ویلیامسون.

ایستادن بنیانگذار امریکا Sean Eldridge اعلام کرد که انفعال “را ما دموکراسی و 2020 انتخابات در خطر است.”

“ما می دانیم که حزب دموکرات باید اهرم در مذاکره بعدی coronavirus بسته و ما را به استفاده از آن برای اطمینان حاصل شود که انتخابات کمک بودجه گنجانده شده است” گفت: Eldridge. “ایالات متحده نیاز به کمک های مالی در حال حاضر برای آینده مقدماتی و با وجود کمتر از 200 روز تا انتخابات عمومی در ماه نوامبر. کنگره باید در عمل با ارائه 4 میلیارد دلار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im