“این یک ایده بد است… خیلی بد’: بلومبرگ اطلاعات استراتژی شرکت باعث می شود پیشنهاد برای اجرای بایدن کمپین

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز در میان اولین منتقدان به منظور بالا بردن زنگ بعد از ظهر جمعه پس از رهگیری گزارش شده است که یک استراتژی دیجیتال شرکت متعلق به میلیاردر مایک بلومبرگ “است که در مذاکرات جدی” برای برنده شدن در یک قرارداد به بیش از کار در جو بایدن انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همراه با بایدن ستاد انتخاباتی” روزنامه نگار Ryan گریم که در آغاز گزارش شرکت—نام Hawkfish و که زد بلومبرگ اولیه کمپین—در حال حاضر “عشق یک نوار گسترده ای از دیگر مترقی و دموکراتیک سازمان باز کردن امکان بلومبرگ قابل توجهی به دست آوردن کنترل بیش از این تکنولوژی و زیرساخت داده است.”

در یک خبرنامه ارسال به خوانندگان برای ترویج داستان ترسناک گفت: گزارش “بسیار مهم تر از آن ممکن است به نظر می رسد در ابتدا به دلیل آن را شامل چه کسی یا چه چیزی کنترل حزب دموکرات داده و زیرساخت های فن آوری برای نسل بعدی.” گریم در خبرنامه نیز به اشتراک گذاشته Ocasio-کورتز واکنش اولیه بود که یکی از زنگ:

با توجه به گریم در حالی که Hawkfish اثبات نشده است در رقابتی و پر مخاطره جهان, سیاسی, مشاوره و مدیریت کمپین—هر چند بلومبرگ می تواند ادعای موفقیت در هزینه (تا کنون) بیشتر پول همیشه به نفع حداقل تعدادی از نمایندگان همیشه در ریاست جمهوری اولیه کمپین—بایدن امضای قرارداد با بلومبرگ لباس می تواند با قدرت پردازش دیگر.

دموکرات هایی که بوده ام تن به تن با Hawkfish می گویند که این شرکت قادر به ارائه فوق العاده با قیمت پایین توسط عامل در از دست دادن یارانه توسط بلومبرگ که ثروت dangles به عنوان یک مزیت اضافه شده است که می تواند با امضای این شرکت است. یک Hawkfish خودی که صحبت در خواست نامش فاش نشود بنابراین به عنوان نه به خطر اندازد اشتغال تایید کرد که این شرکت مایل به کار در از دست دادن به منظور گرفتن کنترل حزب زیرساخت توضیح داد که این شرکت امیدوار است به ارائه هزینه خواهد بود که به اندازه کافی کوچک برای جلب بایدن مبارزات انتخاباتی در حالی که عبور از جمع اوری با تنظیم کننده فدرال.

در حالی که گریم گزارش داد که بایدن کمپین تحت فشار بودن در هر دو طرف “هیچ تصمیم نهایی ساخته شده” در مورد اینکه آیا برای قبول Hawkfish این حرکات. در ضمن Ocasio-کورتز بود و نه تنها در میان ترقی خواهان در شناخت نگران پیامدهای این ترتیب.

“این امر می تواند یک اشتباه عظیم نسبت” گفت: جس مورالس Rocketto فعال سیاسی و سازمان در پاسخ به گریم گزارش. “اگر شما یک داده رانده انتخاباتی فرد و سپس داده ها در این است که: آنها می خورد. بلومبرگ صرف $$$$$$$ کردم و هیچ چیز. او تمرین وحشتناک چنین دیجیتال تاکتیک و آنها تبلیغ آنها را مانند آنها نوآورانه.”

جن پرلمن یک مترقی دموکرات در حال اجرا اصلی مبارزه با تشکر. Debbie Wasserman Shultz در فلوریدا را محکوم کرد این ایده.

حتی Howard Fineman سیاسی خبرنگار و تحلیلگر برای ان بی سی نیوز به رسمیت شناخته شده است که این یک فاجعه خواهد بود برای بایدن electorally.

“این امر می تواند واقعا یک ایده وحشتناک در بسیاری از سطوح” Fineman توییتی. “این امر واجب بودن بایدن به scotch این ASAP.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید