“این یک کابوس است’: تهمت متهم Weaponizing DOJ جدید نیروی کار متمرکز بر سلب تابعیت ایالات متحده

طرفداران حقوق ابراز خشم و نگرانی شدید پس از وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را ایجاد یک مقام نیروی کار اختصاص داده شده به “denaturalization”—فرایند که توسط دولت نوار از تابعیت خارجی-متولد آمریکایی و یا تابعیت.

“از همه dystopian گه—یک گروه از denaturalization در DOJ ممکن است بیسکویت ایم” فعال Joel Braunold. “معنی مهاجر آمریکایی ها (از جمله خودم) همیشه یک تهدید به جابجایی ما اگر ما گام به گام از خط.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن است weaponizing به DOJ به تابعیت مهاجران مانند شهروندان درجه دوم.”
—ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر

وزارت دادگستری ادعا کرد که در آن اعلام کرد که انگیزه برای واحد جدید ناشی از تمایل به تابعیت از تروریست ها و یا مجرم جنسی که تابعیت بود “به طور غیر قانونی تهیه” با دروغ گفتن در مورد جنایات گذشته.

“هنگامی که یک تروریست و یا مجرم جنسی تبدیل به یک شهروند ایالات متحده تحت ادعای نادرست آن است که توهین به سیستم ما—و به خصوص توهین آمیز به کسانی که قربانی این مجرمان” دستیار دادستان کل جودی شکار در بیانیه ای گفت.

رسما نامیده “این Denaturalization بخش” شکار گفت: واحد “بیشتر خواهد شد و این اداره تلاش به دنبال کسانی که غیرقانونی به دست آمده وضعیت شهروندی و اطمینان حاصل شود که آنها پاسخگو متقلبانه خود را انجام.”

Rep. چوی گارسیا (D-بیمار است.) ابراز نارضایتی از سیاست جدید به tweeting که آن را برانگیخته تاریخی ایالات متحده mistreatments از اقلیت های قومی.

“این یک کابوس است” گفت: گارسیا.

ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر (لامپ) در بیانیه ای رد کرد تشکیل گروه جدید به عنوان یک مثال دیگر از تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمله به خانواده های مهاجر و جوامع است.

“ما رد هر گونه denaturalization نیروی کار است که از بین می برد تابعیت به عنوان ما می دانیم که آن را نگه می دارد و هر تابعیت مهاجر زندگی در ترس” گفت: لامپ. “مغلوب ساختن پیشی جستن است weaponizing به DOJ به تابعیت مهاجران مانند شهروندان درجه دوم.”

همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد که هر کس در وزارت دادگستری راحت با بخش های جدید:

برخی از وزارت دادگستری وکیل مهاجرت ابراز نگرانی که denaturalizations می تواند به طور گسترده استفاده می شود به تابعیت با توجه به دو وکیل صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب.

آنها با استناد به این واقعیت است که این بخش می توانید دنبال denaturalization پرونده های حقوقی علیه افرادی که مرتکب تقلب به عنوان آن را در برابر چهار نفر که به دروغ مورد مربوط به تبدیل شدن به شهروندان ایالات متحده. تقلب گسترده می تواند تعریف شده و شامل کوچکتر سنگین مانند misstatements در تابعیت نرم افزار.

دیوید Bier, مهاجرت, سیاست تحلیلگر در Cato Insitute گفت: در توییتر که او شک و تردید در این واحد جدید است و حتی قانونی است.

“Denaturalization خلاف قانون اساسی است. قانون اساسی می گوید هر کسی که دولت naturalizes یک شهروند ایالات متحده و دارای حقوق برابر به همه شهروندان گفت:” Bier. “ما متولد شهروندان نمیتوانند تابعیت خود را لغو بنابراین نه باید تابعیت شهروندان است.”

“خط پایین این است که اگر شما می توانید همیشه از دست دادن تابعیت خود را به هر دلیلی شما نمی باید حقوق برابر و نه یک شهروند واقعی” Bier اضافه شده است.

ربکا پرشن یک نامزد حزب دموکرات برای کنگره در واشنگتن 6 منطقه توییتی که خطر از نیروی کار را تشکیل اتحاد ترسناک تاریخی لایههای.

“رقص برهنه کردن شهروندان از حق شهروندی خود یک کلید صفت از ارعاب نسل کشی رژیم می افتد و تحت مرحله 3: تبعیض از 10 مرحله از نسل کشی گفت:” کشیش بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>