تماس های جدید رفت تا برای مدیر ژنرال لوئیس DeJoy به اخراج از کار خود را یکشنبه پس از آن گزارش شد که کارکنان سابق از megadonor GOP و اجرایی لجستیک در حال حاضر در حال اجرا خدمات پستی ایالات متحده بازپرداخت کارگران در این شرکت برای کمک های مالی آنها را به حزب جمهوری خواه به دستور او ساخته شده است — ترتیب است که غیر قانونی خواهد بود تحت هر دو ایالتی و فدرال مبارزات انتخاباتی قوانین مالی.

“کرونی دجوی ترامپ را به فهرست همپیمونان اضافه کنید که باید کیفرخواست شوند. این خلاف قانون است و دجوی باید اخراج شود.»
—Rep. Gerry Connolly (D-Va.)

ترتیب با کارمندان سابق در شرکت او، لجستیک نژاد جدید، برای اولین بار توسط واشنگتن در روز یکشنبه گزارش شد.

به همراه دیگر کارمندانی که داستان را تأیید کردند اما از ترس Post انتقام از دجوی درخواست گمنامی کردند، با دیوید یانگ، مدیر دیرینه منابع انسانی دجوی که اکنون بازنشسته شده اما از سال ۱۹۹۰ تا سال ۲۰۱۳ به سوابق حقوق و دستمزد دسترسی داشت، صحبت کرد.

“لوئیس یک جمع آوری کمک های مالی ملی برای حزب جمهوری خواه بود. او از کارمندان پول خواست. ما پول را به او دادیم و بعد با دادن پاداش های بزرگ به ما متقابلاً عمل کرد.» “هنگامی که ما پاداش ما، بیایید فقط می گویند آنها بزرگتر بودند، آنها بیش از انتظارات،و که مالیات و هر چیز دیگری را پوشش می دهد.”

یکی از کارمندان بی نام گفت دجوی “از کارمندان می خواهد که در همان زمان کمک هایی انجام دهند که او می گفت: “من آن را به شما پایین جاده برمی گردم.” این نوع ترتیب، توضیح داد که غیرقانونی خواهد بود.

مونتی هاگلر، سخنگوی دجوی، به Post پست گفت که مدیر کل پست—یک کمک کننده بزرگ به جی پی و رئیس جمهور دونالد ترامپ که از زمان به دست گرفتن در سرویس پستی در مرکز جنجال های شدید بوده و متهم به تلاش برای خرابکاری از درون آژانس شده است او به رهبری متهم شده است—آگاه نبود که هیچ یک از کارمندان سابق ش احساس فشار برای انجام کمک های مالی کرده اند. دجوی، هاگلر افزود: معتقد است که او همواره از قوانین و مقررات جمع آوری کمک های مالی کمپین پیروی کرده است.

همان طور که کارشناسان کارگری مانند استیون گلخانه اشاره می کنند، اگر دجوی در حال پولشویی دادن سیاسی به حزب جمهوری از طریق کارمندان شرکتش بود، نقض کیفری قوانین انتخابات فدرال خواهد بود.

شکستن — افزایش مدیر ژنرال لوئیس دجوی به عنوان یک نیروگاه جمع آوری کمک های مالی GOP با اصرار او به کارکنان خود را به کمک مالی به GOP سوخت — و سپس او به طور غیر قانونی آنها را برای آن کمک های مالی بازپرداخت شد. https://t.co/XqU56Dc0sf

— گلخانه استیون (@greenhousenyt) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 6

بلیک هونشل، مدیر دیجیتال سرمقاله سیاسی در پاسخ به Politicoداستان در توئیت کرد: «این، اگر درست باشد، یک نه نه بزرگ است.» اگر دقیق ثابت شود، جود لگوم روزنامه نگار مستقل گفت: «دجوی آشکارا قانون فدرال را نقض کرد.»

Rep. Gerry Connolly (D-Va.), chair of the subcommittee on Government Operations which has oversight over the USPS, said such behavior would be reason to have DeJoy removed from his powerful post.

کرونی دجوی ترامپ را به فهرست همپیمون هایی که باید کیفرخواست شوند اضافه کنید. این خلاف قانون است و دجوی باید اخراج شود. https://t.co/f6YRAyZUk1

— Rep. Gerry Connolly (@GerryConnolly) September 6, 2020

با توجه به پست:

اگرچه تشویق کارمندان به کمک های مالی می تواند مجاز باشد، اما بازپرداخت آن ها برای آن کمک ها نقض کارولینای شمالی و قوانین انتخابات فدرال است. این عمل که به عنوان یک طرح نی اهداکننده شناخته می شود، به اهداکنندگان اجازه می دهد تا از محدودیت های سهم فردی فرار کنند و منبع واقعی پول مورد استفاده برای تأثیر بر انتخابات را مبهم می کند.

چنین تخلفات فدرالی حامل اساسنامه پنج ساله محدودیت ها است. هیچ اساسنامه ای از محدودیت ها در کارولینای شمالی برای تبهکاری ها از جمله نقض مالی کمپین وجود ندارد.

در جریان شهادت قسم خورده در برابر مجلس در ماه اوت، دجوی به طور خاص توسط ریپ جیم کوپر (دی تن.) پرسیده شد که آیا او تا به حال مدیران اجرایی را در شرکت خود برای کمک های مالی که به کمپین ترامپ داده اند بازپرداخت کرده است یا نه. نه تنها دجوی گفت که این کار را نکرد، او این سوال را «ظالمانه» نامید.

دجوی در طول شهادت ش توسط ریپ جیم کوپر (دی تن.) پرسیده شد که آیا به خاطر کمک های مالی به کمپین ترامپ به مدیران اجرایی بازپرداخت کرده است یا نه. “این یک ادعای ظالمانه است، آقا، و من از آن بیم دارم. . . . پاسخ نه است.» دجوی با عصبانیت پاسخ داد. https://t.co/DJAQJklZRB

— رضا Aslan (@rezaaslan) سپتامبر 6, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im