‘این است که بی رحمانه’: DeVos میله های خاص دانش آموزان از جمله IF گیرندگان از Covid-19 بودجه امداد

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos موجب خشم شنبه با دو برابر را در یک مارس ارشاد که بارها آمریکا و موسسات آموزش عالی از دادن هر گونه فدرال coronavirus بودجه امداد به, خارجی, مستند نشده و برخی دیگر از دانش آموزان است.

“به دانش آموزان در سراسر کشور در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در صورت بی سابقه ای از چالش های مالی, منشی, DeVos’ تلاش برای انکار برخی از مقدار مورد نیاز کمک های بی رحمانه است.”
—دیابت پتی موری

“وزیر بتسی DeVos’ حکومت روشن می سازد که حتی اگر Covid-19 تبعیض قائل نیست این دولت می کند” اعلام کرد Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT), ملت, دومین مربیان اتحادیه.

“کشور ما با آن مواجه است سه عامل اصلی بحران—بهداشت عمومی بحران یک بحران اقتصادی و نژادی عدالت بحران—که همه را تشدید نابرابری در جوامع ما و نیاز به کمک بیشتری از دولت فدرال ما نه کمتر” او گفت:. “در عین حال ما در لحظه ای از بزرگترین نیاز این دولت دو برابر کردن بر روی آن متعصب ضد مهاجر موضع و DeVos کند و کار کثیف با قطع هر گونه کمک است که می تواند کمک به ما ثبت نشده دانش آموزان است.”

اعلام این خبر پس از الوی Ortiz Oakley صدراعظم کالیفرنیا کالج های محلی و ایالتی واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن به ارمغان آورد چالش های قانونی در برابر مارس ارشاد در اردیبهشت همان سال به وزارت آموزش و پرورش ادعا (pdf) هدایت شد “اولیه” و نمی خواهد اجرا شود.

اما دولت جدید موقت حکومت نهایی (pdf)—که مجددا هدایت این الزامات واجد شرایط بودن—حمل خواهد شد به زور از قانون است. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست این قانون خواهد بود منتشر شده در فدرال ثبت نام شنبه و اثر را پس از 30 روز دوره نظر عمومی.

قانون مربوط به آموزش عالی امداد اورژانس صندوق (HEERF) تاسیس و تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اواخر ماه مارس است. صندوق را قادر می سازد کالج ها و دانشگاه ها به ارائه حدود 6 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های مالی به دانش آموزان که زندگی و مطالعات مختل همه گیر به صرف ضرورت مانند دوره مواد غذایی, بهداشت و درمان و مراقبت از کودکان.

دانش آموزان حفاظت شده توسط معوق برای ورود دوران کودکی (IF)—اوباما-دوران برنامه ای است که اجازه می دهد تا برخی از مهاجران را به کشور به عنوان کودکان اما نه از نظر قانونی در ایالات متحده به طور موقت زندگی می کنند, کار و تحصیل در کشور خواهد بود از مطالعه حذف از دریافت بودجه امداد. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد حمله قرار IF و گیرندگان آن است. دیوان عالی ایالات متحده انتظار می رود که به وزن در این برنامه در آینده به زودی.

“این بی رحمانه است” رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر توییتی سه شنبه در سازمان حفاظت محیط زیست حمله IF دریافت کنندگان که اغلب به نام خیال با توجه به برخی مربوط به طرح قانونی. این گروه رئیس جمهور Vanita Gupta قبلا محکوم آوریل ارشاد به عنوان “بی رحمانه و ظالمانه است.”

“مهاجران مستند نشده اند مشغول به کار در خط مقدم از این همه گیر و ستون فقرات این کشور اما در ازای خدمات خود را به آنها گفته بودن آنها فاقد شرایط لازم برای بسیاری از این بیماری همه گیر کمک در دسترس” گفت عقبی را واینگارتن. “از محرک چک به بیکاری مهاجران مستند نشده اند و یا عقب مانده و در حال حاضر DeVos می خواهد به گسترش است که حمله به دانش آموزان مهاجر نیز هست.”

IF دریافت کنندگان نه تنها دانش آموزان هدفمند توسط حکومت. نیویورک تایمز خبرنگار آموزش و پرورش اریکا L. سبز توییتی یک لیست از برخی از گروه های دیگر خواهد شد که از مطالعه حذف از دریافت کمک های اضطراری تحت حکومت:

به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه ای توضیح داد:

با هماهنگی دانش آموز واجد شرایط اضطراری کمک های مالی کمک های مالی تحت مراقبت در عمل با عنوان IV واجد شرایط که دیکته که دانش آموزان می توانند دریافت مالیات دهندگان یارانه وام های دانشجویی و یا کمک های مالی اتباع خارجی و بسیاری دیگر از غیر شهروندان نخواهد بود واجد شرایط به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که: (1) دو-ثبت نام در دبیرستان; (2) برآورده نمی تحصیلی پیشرفت استانداردهای; (3) در به طور پیش فرض بر روی وام دانشجویی فدرال و یا مدیون هر بازپرداخت مربوط به فدرال کمک هزینه دانشجویی; (4) بدون دیپلم دبیرستان GED گواهینامه و یا به رسمیت شناخته شده معادل آن و یا استثنا; یا (5) در برنامه های هستند که عنوان چهارم واجد شرایط برنامه های خود را.

DeVos روز پنجشنبه گفت که حکومت “کمک می کند تا پاک کردن هر گونه شک و تردید برخی از موسسات ابراز کرده اند و کمک می کند تا مطمئن شوید که ما می توانیم حمایت امریکا دانش آموزان در مواجهه با بزرگترین نیاز دارد. ما باید مسئولیت را به مالیات دهندگان به اداره مراقبت در عمل صادقانه و این دقیقا کاری است که ما انجام می دهیم.”

با این حال دیابت پتی موری (D-شستشو.)—عضو مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) کمیته عقب رانده برابر است که ادعا می کنند در بیانیه ای بازتاب قبلی استدلال از قانونگذاران دموکرات و آموزش عالی کارشناسان که سازمان حفاظت محیط زیست موقعیت نمی کند چین با راهپیمایی و قانون.

“به دانش آموزان در سراسر کشور در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در صورت بی سابقه ای از چالش های مالی, منشی, DeVos’ تلاش برای انکار برخی از مقدار مورد نیاز کمک بی رحمانه است” موری گفت. “این شرایط را نه تنها دانش آموزان آسیب, اما آنها همچنین بر خلاف کنگره قصد. من نگه داشتن مبارزه به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به کمک آنها نیاز دارید—و که در DeVos پیاده سازی این قانون به کنگره در نظر گرفته شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de